WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

za 11:30 - race 11 - Sporthallen Zuid - [148] DCl 8 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.TRITriton 101:57,8(4)03:56,5(3)05:55,5(2)07:53,4(1)
Gudine Neijens 01:55,001:56,501:56,901:55,42041m · 31.5 spm
Hannah Wtenweerde 01:54,301:55,001:55,301:54,42065m · 31.5 spm
Mirte Weijermars 02:02,702:03,402:03,902:00,71932m · 30.7 spm
Feline Cevaal 01:57,801:57,501:57,601:56,82014m · 31.3 spm
Fee Slop 02:00,402:00,902:00,801:59,11965m · 31.8 spm
Anna Meijers 01:57,301:58,801:58,201:56,72006m · 30.8 spm
Iris de Jong 01:57,001:59,802:00,902:00,71979m · 30.8 spm
Sophie van der Zwart 01:57,601:58,801:58,701:59,51995m · 31.0 spm
2.SKASkadi01:55,9(2)03:55,1(1)05:54,7(1)07:54,8(2)+1,4
Alicia Cromme 01:58,302:01,102:00,902:02,11967m · 31.5 spm
Lisa van Vliet 02:01,602:05,602:05,402:04,11910m · 31.6 spm
Finette Schrijvers 02:00,602:01,202:00,901:59,11971m · 30.5 spm
Lotte Verheggen 01:52,501:52,001:53,201:54,72099m · 30.5 spm
Maaike van Rijs 01:57,701:59,301:59,002:00,61992m · 31.0 spm
Lis Beaumont 01:56,602:00,702:01,602:03,11971m · 32.2 spm
Annick Vergouwen 01:48,901:54,901:55,401:56,62085m · 31.8 spm
Audell De visser 01:51,601:59,702:02,002:01,62002m · 31.7 spm
3.SKOSkøll 401:54,3(1)03:55,6(2)05:58,1(3)07:59,1(3)+5,7
Elsa van Leeuwen 01:58,102:05,302:05,102:02,31953m · 30.2 spm
Brigitte Bauer 01:55,802:05,702:07,802:02,91948m · 33.2 spm
Eva Konijn 01:46,301:52,701:54,101:53,72144m · 34.5 spm
Loïs Hoexum 01:53,601:56,301:56,801:55,42072m · 38.0 spm
Liselotte Beemster 01:56,302:02,402:02,102:01,91984m · 31.5 spm
Rebecca Hulshof 01:56,502:02,002:03,002:00,41987m · 32.5 spm
Femke Souren 01:53,502:04,902:07,402:07,61943m · 38.5 spm
Sanne Homan 01:54,202:02,602:05,602:04,91966m · 33.2 spm
4.SKOSkøll 301:57,9(6)03:59,7(5)06:02,0(4)08:04,4(4)+11,0
Heleen Jüngen 01:57,402:00,902:01,702:05,02006m · 34.2 spm
Julie de Jong 01:59,902:02,502:04,002:02,21991m · 34.5 spm
Nina Burgering 01:59,001:59,801:59,101:58,72041m · 30.0 spm
Femke de Bot 02:00,102:03,702:03,802:04,11978m · 33.0 spm
Lieke Snel 01:58,102:02,702:03,802:02,71996m · 33.5 spm
Dagmar Schuring 01:58,702:01,402:00,901:59,72000m · 33.2 spm
Amber Breed 01:52,401:55,301:55,101:53,22109m · 31.4 spm
Floor Hegge 01:58,102:08,902:11,202:10,11895m · 28.3 spm
5.TRITriton 201:57,8(4)04:00,4(6)06:04,3(5)08:07,2(5)+13,8
Sacha Thomassen 01:56,701:58,601:58,301:57,02071m · 30.4 spm
Kim van der Eijk 01:56,602:00,202:00,401:59,32046m · 30.5 spm
Merijn Hilhorst 01:55,902:00,002:00,702:00,72042m · 30.5 spm
Liselot Cornelisse 01:51,002:01,702:06,002:04,62019m · 34.2 spm
Imme van Tatenhoven 01:59,602:08,102:11,902:11,11910m · 31.9 spm
Hannah Frens 02:01,802:05,902:06,102:03,91954m · 29.5 spm
Taja Zara Veršnik 02:02,402:05,302:08,602:06,11938m · 28.7 spm
Vita Blom 01:58,202:01,902:00,802:01,62018m · 31.5 spm
6.OKEOkeanos01:57,2(3)03:59,6(4)06:04,4(6)08:08,3(6)+14,9
Leonie Claasen 01:51,801:58,902:05,802:02,52041m · 31.0 spm
Anouk Ree 01:53,402:03,002:07,202:07,21992m · 31.1 spm
Karlijn Veneman 01:59,702:04,702:06,302:06,31966m · 30.7 spm
Bregje Rijvers 01:58,402:01,402:02,202:03,42012m · 31.0 spm
Loor van der Heijden 01:54,101:59,602:00,401:59,52062m · 35.3 spm
Tyra Wiertz 01:57,402:02,302:04,102:03,02006m · 31.2 spm
Jana Flekken 02:02,602:04,302:04,902:07,61956m · 32.3 spm
Marianne Jol 02:00,302:06,102:06,602:03,21964m · 32.8 spm
7.PHOPhocas02:01,1(7)04:05,9(7)06:12,7(7)08:19,2(7)+25,8
Quirine Adriaansens 01:59,002:01,202:06,402:06,12034m · 33.0 spm
Elise De Haas 02:09,102:14,802:15,102:13,81880m · 32.9 spm
Iris Lukoschus 01:57,402:04,802:07,902:07,62016m · 32.2 spm
Mo Van Savooyen 02:03,502:06,102:06,202:02,82011m · 32.5 spm
FrÈdÈrique Smiggels 01:55,801:58,802:02,602:04,12084m · 31.2 spm
Anna Veenstra 01:54,001:58,502:00,202:00,12095m · 29.8 spm
Marieke van den Dungen 02:07,602:10,102:12,802:12,51896m · 30.7 spm
Isa Bos 02:03,502:05,702:04,802:04,21990m · 30.0 spm