Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
VID157VidarHSB 1xtime-trialvr 18:44
Niek van Limbergen
VID167VidarHE 1xtime-trialvr 18:44
Jochem Hoekstra

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
VIDVidar/Asopos/SkøllDEj 8+voorwedstrijd 2za 09:35[2]
Julia Verbruggen
PHOPhocas/VidarHEj 8+voorwedstrijd 2za 09:50[2]
Hessel van Vilsteren
VIDVidarHEj 8+voorwedstrijd 3za 09:55[4]
Luc Zuijderwijk
VIDVidar/LagaLDEj 4*voorwedstrijd 2za 10:05[5]
Amber Raadschilders
VIDVidarHSB 1xkwart-finale 2za 11:00[6]
Niek van Limbergen
VIDVidarHE 1xkwart-finale 4za 11:10[1]
Jochem Hoekstra
VIDVidarHDev 2xvoorwedstrijd 1za 12:25[2]
Sjoerd van Loon
VIDVidarLHDev 4-voorwedstrijd 3za 13:20[3]
Leroy van Loopik
VIDVidarHDev 4-voorwedstrijd 4za 14:15[4]
Daan Otten
VIDVidarHEj 4+voorwedstrijd 3za 14:45[4]
Bas Bremer
VIDVidarHDev 2xA-finaleza 17:00[3]
Sjoerd van Loon
VIDVidarLHDev 4-A-finaleza 17:20[6]
Leroy van Loopik
VIDVidarHEj 4+A-finaleza 17:45[4]
Bas Bremer

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
VIDVidarHG 4-voorwedstrijd 1zo 08:20[2]
Daan Otten
VIDVidarLHG 4-voorwedstrijd 3zo 09:00[3]
Leroy van Loopik
VIDVidar/LagaLDB 4*voorwedstrijd 1zo 09:05[3]
Amber Raadschilders
VIDVidar/SkøllDB 8+voorwedstrijd 3zo 09:30[6]
Julia Verbruggen
PHOPhocas/VidarHB 8+voorwedstrijd 2zo 09:40[6]
Hessel van Vilsteren
VIDVidarHB 8+voorwedstrijd 3zo 09:45[3]
Luc Zuijderwijk
VIDVidarHB 4+voorwedstrijd 2zo 10:20[2]
Bas Bremer
VIDVidarDB 1xvoorwedstrijd 2zo 10:50[6]
Gabrielle Rebecca Foster
VIDVidarHB 1xvoorwedstrijd 2zo 11:05[5]
Ruben van den Berg
VIDVidarHG 2xvoorwedstrijd 2zo 11:20[4]
Sander van Casteren
VIDVidarLHG 2xvoorwedstrijd 2zo 12:05[2]
Koen van Brussel
VIDVidar/LagaLDB 4*A-finalezo 13:30[2]
Amber Raadschilders
VIDVidarHB 4+A-finalezo 16:50[2]
Bas Bremer
VIDVidarHG 2xA-finalezo 17:15[2]
Sander van Casteren
VIDVidarLHG 2xA-finalezo 17:35[6]
Koen van Brussel
VIDVidarHG 4-A-finalezo 18:03[5]
Daan Otten