za 08:25 - race 101 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 1

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.TRITriton/Skadi[3]02:02,86(1)KF
 Josje Volkers
2.GYAGyas 1[2]02:16,96(2)R
 Julia de Rooij+14,10
3.ASOAsopos 14[4]02:19,66(3)R
 Elouise Juliana Seyb+16,80
4.ORCOrca 12[5]02:31,45(4)R
 Noor de Jong+28,59
5.SKOSkøll 5[6]02:43,39(5)R
 Luiza Yuan+40,53

za 08:29 - race 102 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 2

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.GYAGyas 17[5]02:09,98(1)KF
 Frouke Vonk
2.SKASkadi 5[2]02:13,54(2)R
 Fransje Meijerink+3,56
3.ORCOrca 6[3]02:15,48(3)R
 Charlotte Konings+5,50
4.SKOSkøll 20[4]02:47,37(4)R
 Rachel van ‘t Hull+37,39

za 08:33 - race 103 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 3

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 1[1]01:56,75(1)KF
 Charlotte Veldkamp
2.ORCOrca 1[4]02:12,00(2)R
 Femke Leijten+15,25
3.PELPelargos 6[2]02:13,04(3)R
 Jayne Fitzgerald+16,29
4.SKASkadi 2[3]02:14,37(4)R
 Lieke van Nieuwenhuizen+17,62
5.GYAGyas 3[5]02:20,51(5)R
 Cleo Vasilda+23,76
6.ASOAsopos 1[6]02:42,42(6)R
 Valerie Vogel+45,67
7.EUREuros 7[7]02:43,75(7)R
 Maartje Kuperus+47,00

za 08:37 - race 104 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 4

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 3[2]02:06,52(1)KF
 Sophie Beentjes
2.ORCOrca 2[4]02:06,64(2)R
 Janneke Festen+0,12
3.SKOSkøll 8[5]02:21,75(3)R
 Maja Kilibarda+15,23
4.GYAGyas 15[6]02:22,73(4)R
 Sophie van Rhenen+16,21
5.OKEOkeanos 6[3]02:25,92(5)R
 Madelieve Greve+19,40
6.SKOSkøll 12[1]02:45,20(6)R
 Stella van Bolhuis+38,68

za 08:41 - race 105 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 5

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PHOPhocas 1[3]02:02,69(1)KF
 Tessa Bonné
2.GYAGyas 16[6]02:09,49(2)R
 Eva van der Putten+6,80
3.ORCOrca 10[2]02:12,90(3)R
 Iris Akkerman+10,21
4.SKOSkøll 17[1]02:15,82(4)R
 Sarah de Jong+13,13
5.NJONjord 4[4]02:20,13(5)R
 Sofie Damen+17,44
6.EUREuros 6[5]02:30,56(6)R
 Charlotte Smit+27,87

za 08:45 - race 106 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 6

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.SKASkadi 1[2]02:06,96(1)KF
 Eline Drinkenburg
2.DUDDudok[4]02:20,09(2)R
 Stephanie ijsselsteijn+13,13
3.ASOAsopos 12[5]02:20,79(3)R
 Kelly Klaassen+13,83
4.SKOSkøll 21[1]02:42,67(4)R
 Hana Moradi+35,71
5.PELPelargos 1[3]02:43,75(5)R
 Emma Strijbos+36,79
6.GYAGyas 8[6]02:48,26(6)R
 Isabelle Vink+41,30

za 08:49 - race 107 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 7

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ASOAsopos 5[5]02:05,95(1)KF
 Robin Kooi
2.SAUSaurus 3[2]02:17,39(2)R
 Alexia Heirbrant+11,44
3.PHOPhocas 9[6]02:19,48(3)R
 Djayma Anthonijsz+13,53
4.SKASkadi 6[4]02:23,01(4)R
 Veerle Goorden+17,06
5.SKOSkøll 3[1]02:23,24(5)R
 Charlot Lambert+17,29
6.GYAGyas 7[3]02:32,09(6)R
 Veerle Wolters+26,14

za 08:53 - race 108 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 8

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.BORBoreas 2[1]02:13,37(1)KF
 Sarah Trinks
2.GYAGyas 12[4]02:15,18(2)R
 Daphne Caprino+1,81
3.ASOAsopos 15[5]02:17,30(3)R
 Emanuelle Sjerps+3,93
4.PHOPhocas 7[2]02:20,58(4)R
 Iris Wiltvank+7,21
5.SKOSkøll 22[6]02:26,25(5)R
 Cécile Alsbach+12,88
6.EUREuros 1[3]02:28,14(6)R
 Alies ter Lingen+14,77

za 08:57 - race 109 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 9

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.SKOSkøll 9[6]02:06,86(1)KF
 Lisa Huijsman
2.GYAGyas 14[1]02:08,39(2)R
 Marte Valkema+1,53
3.PROProteus 2[2]02:19,55(3)R
 Isabel Goes+12,69
4.OKEOkeanos 7[5]02:19,76(4)R
 Gina de Boer+12,90
5.GYAGyas 9[3]02:20,07(5)R
 Lisa Dudek+13,21

za 09:01 - race 110 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 10

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ASOAsopos 2[7]02:13,96(1)KF
 Marit van Arkel
2.ORCOrca 13[1]02:15,24(2)R
 Shadee Codrington+1,28
3.ASOAsopos 4[6]02:16,45(3)R
 Lies Levering+2,49
4.SKOSkøll 7[3]02:22,05(4)R
 Deborah Pel+8,09
5.PHOPhocas 8[5]02:22,28(5)R
 Roos de Ruijter+8,32
6.GYAGyas 10[2]02:24,94(6)R
 Hélène Staal+10,98
7.PROProteus 6[4]02:36,36(7)R
 Maya Hu+22,40

za 09:05 - race 111 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 11

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.TRITriton 3[2]02:09,17(1)KF
 Loeke Pasma
2.SKOSkøll 10[5]02:09,46(2)R
 Jette Talsma+0,29
3.ORCOrca 5[4]02:13,66(3)R
 Heleen Gierveld+4,49
4.ASOAsopos 16[6]02:26,90(4)R
 Anne Sauer+17,73
5.GYAGyas 11[3]02:47,58(5)R
 Silke Jansink+38,41

za 09:09 - race 112 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 12

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PELPelargos 2[2]02:13,46(1)KF
 Pien Korstanje
2.GYAGyas 13[4]02:15,59(2)R
 Guusje van den Berg+2,13
3.ASOAsopos 13[1]02:24,63(3)R
 Marjolein van Trigt+11,17
4.SAUSaurus 7[5]02:28,83(4)R
 Camille Biren+15,37
5.SKOSkøll 6[3]02:29,14(5)R
 Judith Langhout+15,68
6.ORCOrca 16[6]02:41,47(6)R
 Jente Heisterborg+28,01

za 09:13 - race 113 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 13

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.TRITriton 5[5]02:07,71(1)KF
 Famke van Ree
2.ASOAsopos 6[4]02:14,35(2)R
 Danique Mocking+6,64
3.GYAGyas 4[2]02:18,46(3)R
 Ester van der Veen+10,75
4.PELPelargos 4[1]02:27,72(4)R
 Naomi Auwerda+20,01
5.ORCOrca 8[3]02:29,97(5)R
 Talitha Guerrero Obando+22,26
6.SKOSkøll 19[6]02:36,43(6)R
 Annemijn van Meekeren+28,72

za 09:17 - race 114 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 14

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 2[1]02:00,11(1)KF
 Fleur Bleiji
2.SAUSaurus 2[3]02:11,84(2)R
 Line Johanna Thielemann+11,73
3.SKOSkøll 13[2]02:12,22(3)R
 Lianne Verweij+12,11
4.OKEOkeanos 1[6]02:21,91(4)R
 Roos Overbeek+21,80
5.ORCOrca 15[5]02:26,19(5)R
 Zoe Hoekstra+26,08
6.GYAGyas 6[4]02:35,90(6)R
 Tamara van den Bosch+35,79

za 09:21 - race 115 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 15

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 5[2]02:05,45(1)KF
 Barbara Berkouwer
2.OKEOkeanos 9[3]02:18,25(2)R
 Kelly Tieken+12,80
3.BORBoreas 1[1]02:28,10(3)R
 Ingrid Siebers+22,65
4.ASOAsopos 10[5]02:28,61(4)R
 Lianne Vergeer+23,16
5.SAUSaurus 4[6]02:30,72(5)R
 Mees Warmerdam+25,27
6.SKOSkøll 18[4]02:34,12(6)R
 Sam Winsemius+28,67

za 09:25 - race 116 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 16

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 6[4]02:04,85(1)KF
 Hanneke De Bruin
2.SKOSkøll 11[5]02:11,33(2)R
 Tosca van Boom+6,48
3.OKEOkeanos 3[6]02:12,14(3)R
 Yaëlle Besten+7,29
4.PROProteus 3[2]02:13,25(4)R
 Martine Kamminga+8,40
5.ORCOrca 3[1]02:13,46(5)R
 Pleun van Wiltenburg+8,61
6.ASOAsopos 11[3]02:20,12(6)R
 Jamie Sinnige+15,27

za 09:29 - race 117 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 17

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ORCOrca 7[2]02:12,38(1)KF
 Madelon van der Steen
2.ASOAsopos 7[4]02:14,39(2)R
 Annebel Keetels+2,01
3.SKOSkøll 14[3]02:22,39(3)R
 Jiska Koppe+10,01
4.SAUSaurus 5[5]02:27,66(4)R
 anne-fleur Schonck+15,28
5.PHOPhocas 5[6]02:40,31(5)R
 Sterre Blokhuis+27,93
PROProteus 8did not start
 Anne Grooten

za 09:33 - race 118 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 18

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROProteus 5[5]02:15,07(1)KF
 Lucienne van der Geest
2.ORCOrca 9[3]02:20,33(2)R
 Eline Wiersma+5,26
3.SAUSaurus 8[6]02:29,75(3)R
 Jenny Ojanpera+14,68
4.PHOPhocas 10[2]02:33,16(4)R
 Maike Conijn+18,09
5.OKEOkeanos 4[1]02:41,99(5)R
 Rosalie Buskermolen+26,92
6.ASOAsopos 9[4]02:44,19(6)R
 Esmee Hakze+29,12

za 09:37 - race 119 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 19

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROProteus 1[3]02:08,87(1)KF
 Juliette du Marchie Sarvaas
2.OKEOkeanos 2[1]02:14,27(2)R
 Nine Rijna+5,40
3.ORCOrca 17[5]02:16,87(3)R
 Rozemarijn Das+8,00
4.PHOPhocas 6[4]02:29,72(4)R
 Lisanne Mulder+20,85
5.EUREuros 2[2]02:38,16(5)R
 Anne Verhoef+29,29
6.SKOSkøll 2[6]02:53,96(6)R
 Paulien van der Kruijs+45,09

za 09:41 - race 120 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 20

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.TRITriton 4[6]02:07,86(1)KF
 Laura Grijns
2.SAUSaurus 1[2]02:19,26(2)R
 Filine Peek+11,40
3.PHOPhocas 4[5]02:20,78(3)R
 Orfa Groen+12,92
4.OKEOkeanos 8[4]02:23,55(4)R
 Iris Visser+15,69
5.SKOSkøll 1[3]02:26,91(5)R
 Annick Buining+19,05
6.PELPelargos 5[1]02:50,33(6)R
 Rachel Voswijk+42,47

za 09:45 - race 121 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 21

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PHOPhocas 2[2]02:03,66(1)KF
 Amélie Curral
2.SKASkadi 3[1]02:11,83(2)R
 Esther Schnell+8,17
3.PELPelargos 7[5]02:16,97(3)R
 Jada Henkel+13,31
4.ORCOrca 11[6]02:20,74(4)R
 Maud Overbeek+17,08
5.SAUSaurus 6[4]02:23,62(5)R
 Olivia Currie+19,96
6.PROProteus 7[3]02:35,57(6)R
 Maureen Boers+31,91

za 09:49 - race 122 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 22

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ASOAsopos 3[5]02:03,16(1)KF
 Michelle Stam
2.PHOPhocas 3[3]02:11,62(2)R
 Marit Nederhoff+8,46
3.GYAGyas 2[1]02:17,71(3)R
 Madelief Rivière+14,55
4.PELPelargos 3[4]02:31,94(4)R
 Ajax Cox+28,78
5.EUREuros 5[2]02:33,05(5)R
 Maaike Uijttenboogaard+29,89
6.SKOSkøll 4[6]02:35,82(6)R
 Nora Carpay+32,66

za 09:53 - race 123 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 23

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.SKASkadi 4[3]02:09,87(1)KF
 Bonnie Giesen
2.SKOSkøll 16[2]02:13,48(2)R
 Cathelijn Vossen+3,61
3.OKEOkeanos 5[4]02:21,90(3)R
 Dana van Oosten+12,03
4.ASOAsopos 8[5]02:28,28(4)R
 Milou Simons+18,41
5.GYAGyas 5[6]02:31,43(5)R
 Lauren Engbers+21,56
6.ORCOrca 14[1]02:39,56(6)R
 Maaike Zuurmond+29,69

za 09:57 - race 124 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 24

1e => KF, rest => R

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.TRITriton 2[6]02:09,16(1)KF
 Fenna Creutzburg
2.SKOSkøll 15[1]02:11,11(2)R
 Lisa Hooftman+1,95
3.ORCOrca 4[3]02:13,85(3)R
 Lotte Bos+4,69
4.PROProteus 4[5]02:14,98(4)R
 Tanja van der Hoorn+5,82
5.EUREuros 3[4]02:20,60(5)R
 Anna van Schaik+11,44
6.ASOAsopos 17[2]02:29,87(6)R
 Esther de Bruijne+20,71

za 11:14 - race 134 - [001] DOnerv C4+ herkansing 1

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 4[2]02:07,88(1)KF
 Sofie Damen
2.GYAGyas 2[3]02:16,48(2)
 Madelief Rivière+8,60
3.GYAGyas 1[4]02:18,30(3)
 Julia de Rooij+10,42
4.SKOSkøll 4[6]02:22,60(4)
 Nora Carpay+14,72
5.SKASkadi 6[5]02:28,09(5)
 Veerle Goorden+20,21

za 11:18 - race 135 - [001] DOnerv C4+ herkansing 2

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.SKOSkøll 12[1]02:10,21(1)KF
 Stella van Bolhuis
2.SAUSaurus 5[2]02:15,33(2)KF
 anne-fleur Schonck+5,12
2.SKOSkøll 11[3]02:15,33(2)KF
 Tosca van Boom+5,12
4.ORCOrca 10[4]02:16,72(4)
 Iris Akkerman+6,51

za 11:22 - race 136 - [001] DOnerv C4+ herkansing 3

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PHOPhocas 3[3]02:10,32(1)KF
 Marit Nederhoff
2.OKEOkeanos 7[2]02:14,80(2)KF
 Gina de Boer+4,48
3.SKOSkøll 14[4]02:21,49(3)
 Jiska Koppe+11,17
4.GYAGyas 3[5]02:22,84(4)
 Cleo Vasilda+12,52
5.EUREuros 1[1]02:34,84(5)
 Alies ter Lingen+24,52
6.OKEOkeanos 6[6]02:40,45(6)
 Madelieve Greve+30,13

za 11:26 - race 137 - [001] DOnerv C4+ herkansing 4

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.SKASkadi 3[4]02:14,14(1)KF
 Esther Schnell
2.ORCOrca 4[3]02:16,15(2)KF
 Lotte Bos+2,01
3.PHOPhocas 7[5]02:20,70(3)
 Iris Wiltvank+6,56
4.EUREuros 5[2]02:28,98(4)
 Maaike Uijttenboogaard+14,84
5.ORCOrca 14[6]02:32,01(5)
 Maaike Zuurmond+17,87

za 11:30 - race 138 - [001] DOnerv C4+ herkansing 5

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ASOAsopos 1[1]02:02,18(1)KF
 Valerie Vogel
2.SKOSkøll 8[4]02:21,98(2)
 Maja Kilibarda+19,80
3.SAUSaurus 1[3]02:25,71(3)
 Filine Peek+23,53
4.OKEOkeanos 8[2]02:28,45(4)
 Iris Visser+26,27
5.PROProteus 6[6]02:30,11(5)
 Maya Hu+27,93
6.SAUSaurus 4[5]02:34,32(6)
 Mees Warmerdam+32,14

za 11:34 - race 139 - [001] DOnerv C4+ herkansing 6

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.GYAGyas 15[2]02:14,68(1)KF
 Sophie van Rhenen
2.ASOAsopos 14[4]02:18,22(2)
 Elouise Juliana Seyb+3,54
3.EUREuros 7[6]02:25,07(3)
 Maartje Kuperus+10,39
4.OKEOkeanos 4[5]02:29,49(4)
 Rosalie Buskermolen+14,81
5.ORCOrca 15[1]02:31,80(5)
 Zoe Hoekstra+17,12
6.ORCOrca 13[3]02:40,63(6)
 Shadee Codrington+25,95

za 11:38 - race 140 - [001] DOnerv C4+ herkansing 7

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.GYAGyas 13[4]02:13,06(1)KF
 Guusje van den Berg
2.SKOSkøll 22[6]02:18,19(2)
 Cécile Alsbach+5,13
3.GYAGyas 11[2]02:19,75(3)
 Silke Jansink+6,69
4.PHOPhocas 4[3]02:20,26(4)
 Orfa Groen+7,20
5.ASOAsopos 17[1]02:24,00(5)
 Esther de Bruijne+10,94
6.ASOAsopos 10[5]02:26,96(6)
 Lianne Vergeer+13,90

za 11:42 - race 141 - [001] DOnerv C4+ herkansing 8

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.SKASkadi 2[5]02:14,51(1)KF
 Lieke van Nieuwenhuizen
2.SKASkadi 5[4]02:15,25(2)KF
 Fransje Meijerink+0,74
3.GYAGyas 7[1]02:27,22(3)
 Veerle Wolters+12,71
4.SAUSaurus 6[2]02:27,67(4)
 Olivia Currie+13,16
5.SKOSkøll 6[6]02:32,43(5)
 Judith Langhout+17,92
6.SAUSaurus 8[3]02:35,22(6)
 Jenny Ojanpera+20,71

za 11:46 - race 142 - [001] DOnerv C4+ herkansing 9

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ASOAsopos 4[3]02:13,02(1)KF
 Lies Levering
2.SKOSkøll 18[1]02:18,15(2)
 Sam Winsemius+5,13
3.ASOAsopos 8[5]02:18,42(3)
 Milou Simons+5,40
4.DUDDudok[4]02:18,63(4)
 Stephanie ijsselsteijn+5,61
5.ORCOrca 12[2]02:23,07(5)
 Noor de Jong+10,05
6.PELPelargos 1[6]02:25,74(6)
 Emma Strijbos+12,72

za 11:50 - race 143 - [001] DOnerv C4+ herkansing 10

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.GYAGyas 12[3]02:11,70(1)KF
 Daphne Caprino
2.SAUSaurus 7[5]02:18,98(2)
 Camille Biren+7,28
3.PHOPhocas 8[1]02:21,96(3)
 Roos de Ruijter+10,26
4.OKEOkeanos 5[4]02:23,72(4)
 Dana van Oosten+12,02
5.PELPelargos 4[2]02:25,35(5)
 Naomi Auwerda+13,65

za 11:54 - race 144 - [001] DOnerv C4+ herkansing 11

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROProteus 4[5]02:11,41(1)KF
 Tanja van der Hoorn
2.OKEOkeanos 9[4]02:17,94(2)
 Kelly Tieken+6,53
3.GYAGyas 10[1]02:20,98(3)
 Hélène Staal+9,57
4.PHOPhocas 6[2]02:25,08(4)
 Lisanne Mulder+13,67
5.BORBoreas 1[3]02:26,46(5)
 Ingrid Siebers+15,05
6.PHOPhocas 5[6]03:03,63(6)
 Sterre Blokhuis+52,22

za 11:58 - race 145 - [001] DOnerv C4+ herkansing 12

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROProteus 3[2]02:07,95(1)KF
 Martine Kamminga
2.EUREuros 3[6]02:18,22(2)
 Anna van Schaik+10,27
3.ASOAsopos 13[3]02:20,41(3)
 Marjolein van Trigt+12,46
4.EUREuros 6[1]02:25,50(4)
 Charlotte Smit+17,55
5.OKEOkeanos 2[4]02:26,70(5)
 Nine Rijna+18,75
6.SKOSkøll 20[5]02:27,81(6)
 Rachel van ‘t Hull+19,86

za 12:02 - race 146 - [001] DOnerv C4+ herkansing 13

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ORCOrca 3[1]02:07,20(1)KF
 Pleun van Wiltenburg
2.ASOAsopos 7[3]02:13,75(2)KF
 Annebel Keetels+6,55
3.ORCOrca 17[2]02:16,65(3)
 Rozemarijn Das+9,45
4.OKEOkeanos 1[5]02:19,70(4)
 Roos Overbeek+12,50
5.ASOAsopos 15[4]02:24,39(5)
 Emanuelle Sjerps+17,19
6.ASOAsopos 11[7]02:25,53(6)
 Jamie Sinnige+18,33
7.ORCOrca 16[6]02:37,45(7)
 Jente Heisterborg+30,25

za 12:06 - race 147 - [001] DOnerv C4+ herkansing 14

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ORCOrca 1[3]02:09,65(1)KF
 Femke Leijten
2.EUREuros 2[1]02:14,59(2)KF
 Anne Verhoef+4,94
3.SKOSkøll 13[4]02:15,25(3)
 Lianne Verweij+5,60
4.SKOSkøll 17[5]02:16,32(4)
 Sarah de Jong+6,67
5.GYAGyas 8[6]02:30,04(5)
 Isabelle Vink+20,39
6.ORCOrca 5[2]02:41,83(6)
 Heleen Gierveld+32,18

za 12:10 - race 148 - [001] DOnerv C4+ herkansing 15

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ORCOrca 6[2]02:18,96(1)KF
 Charlotte Konings
2.PHOPhocas 9[4]02:19,14(2)
 Djayma Anthonijsz+0,18
3.ORCOrca 9[3]02:23,10(3)
 Eline Wiersma+4,14
4.ORCOrca 8[1]02:27,82(4)
 Talitha Guerrero Obando+8,86
5.PHOPhocas 10[5]02:32,09(5)
 Maike Conijn+13,13
6.PELPelargos 5[6]02:38,18(6)
 Rachel Voswijk+19,22

za 12:14 - race 149 - [001] DOnerv C4+ herkansing 16

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ORCOrca 11[5]02:14,75(1)KF
 Maud Overbeek
2.OKEOkeanos 3[2]02:16,53(2)
 Yaëlle Besten+1,78
3.SKOSkøll 1[1]02:17,60(3)
 Annick Buining+2,85
4.ASOAsopos 12[4]02:18,16(4)
 Kelly Klaassen+3,41
5.SAUSaurus 2[3]02:19,38(5)
 Line Johanna Thielemann+4,63
6.SKOSkøll 19[6]02:32,87(6)
 Annemijn van Meekeren+18,12

za 12:18 - race 150 - [001] DOnerv C4+ herkansing 17

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ASOAsopos 6[4]02:09,05(1)KF
 Danique Mocking
2.PROProteus 2[5]02:13,41(2)KF
 Isabel Goes+4,36
3.SKOSkøll 16[3]02:19,57(3)
 Cathelijn Vossen+10,52
4.ASOAsopos 16[2]02:21,83(4)
 Anne Sauer+12,78
5.GYAGyas 6[1]02:28,83(5)
 Tamara van den Bosch+19,78
6.GYAGyas 5[6]02:32,99(6)
 Lauren Engbers+23,94

za 12:22 - race 151 - [001] DOnerv C4+ herkansing 18

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.SKOSkøll 10[3]02:06,36(1)KF
 Jette Talsma
2.GYAGyas 16[4]02:07,24(2)KF
 Eva van der Putten+0,88
3.SKOSkøll 3[1]02:18,91(3)
 Charlot Lambert+12,55
4.SKOSkøll 7[5]02:20,08(4)
 Deborah Pel+13,72
5.PELPelargos 6[2]02:26,82(5)
 Jayne Fitzgerald+20,46
6.SKOSkøll 2[6]02:54,58(6)
 Paulien van der Kruijs+48,22

za 12:26 - race 152 - [001] DOnerv C4+ herkansing 19

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.GYAGyas 9[1]02:10,35(1)KF
 Lisa Dudek
2.SKOSkøll 15[4]02:15,56(2)KF
 Lisa Hooftman+5,21
3.GYAGyas 4[2]02:17,13(3)
 Ester van der Veen+6,78
4.GYAGyas 14[3]02:20,48(4)
 Marte Valkema+10,13
5.ASOAsopos 9[6]02:25,40(5)
 Esmee Hakze+15,05
6.SKOSkøll 21[5]02:46,29(6)
 Hana Moradi+35,94

za 12:30 - race 153 - [001] DOnerv C4+ herkansing 20

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PELPelargos 7[5]02:14,37(1)KF
 Jada Henkel
2.PELPelargos 3[2]02:18,57(2)
 Ajax Cox+4,20
3.PROProteus 7[1]02:19,35(3)
 Maureen Boers+4,98
4.SAUSaurus 3[4]02:21,58(4)
 Alexia Heirbrant+7,21
5.ORCOrca 2[3]02:21,75(5)
 Janneke Festen+7,38
6.SKOSkøll 5[6]02:22,17(6)
 Luiza Yuan+7,80

za 14:23 - race 164 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 1

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.TRITriton 2[4]02:04,41(1)HF
 Fenna Creutzburg
2.SKOSkøll 11[1]02:05,48(2)HF
 Tosca van Boom+1,07
3.PHOPhocas 3[2]02:10,80(3)
 Marit Nederhoff+6,39
4.PELPelargos 7[5]02:12,34(4)
 Jada Henkel+7,93
5.ORCOrca 7[3]02:13,42(5)
 Madelon van der Steen+9,01
6.ORCOrca 4[6]02:22,45(6)
 Lotte Bos+18,04

za 14:27 - race 165 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 2

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ASOAsopos 1[1]02:01,52(1)HF
 Valerie Vogel
2.NJONjord 3[4]02:05,65(2)HF
 Sophie Beentjes+4,13
3.GYAGyas 17[3]02:17,55(3)
 Frouke Vonk+16,03
4.SKOSkøll 10[5]02:17,85(4)
 Jette Talsma+16,33
5.SKOSkøll 15[6]02:18,68(5)
 Lisa Hooftman+17,16
6.GYAGyas 9[2]02:32,79(6)
 Lisa Dudek+31,27

za 14:31 - race 166 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 3

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ASOAsopos 3[3]01:59,48(1)HF
 Michelle Stam
2.NJONjord 2[4]02:01,14(2)HF
 Fleur Bleiji+1,66
3.ASOAsopos 7[1]02:05,46(3)
 Annebel Keetels+5,98
4.GYAGyas 12[2]02:08,33(4)
 Daphne Caprino+8,85
5.PROProteus 3[6]02:13,21(5)
 Martine Kamminga+13,73
6.ORCOrca 6[5]02:13,68(6)
 Charlotte Konings+14,20

za 14:35 - race 167 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 4

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PHOPhocas 2[3]02:05,20(1)HF
 Amélie Curral
2.GYAGyas 16[1]02:05,50(2)HF
 Eva van der Putten+0,30
3.PHOPhocas 1[4]02:06,21(3)
 Tessa Bonné+1,01
4.BORBoreas 2[5]02:12,83(4)
 Sarah Trinks+7,63
5.SKASkadi 2[2]02:29,92(5)
 Lieke van Nieuwenhuizen+24,72
6.ASOAsopos 4[6]02:30,98(6)
 Lies Levering+25,78

za 14:39 - race 168 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 5

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.TRITriton 5[3]02:04,01(1)HF
 Famke van Ree
2.PROProteus 2[1]02:05,36(2)HF
 Isabel Goes+1,35
3.NJONjord 6[4]02:06,86(3)
 Hanneke De Bruin+2,85
4.ORCOrca 3[6]02:10,19(4)
 Pleun van Wiltenburg+6,18
5.GYAGyas 15[2]02:12,39(5)
 Sophie van Rhenen+8,38
6.TRITriton 4[5]02:12,75(6)
 Laura Grijns+8,74

za 14:43 - race 169 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 6

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.PROProteus 1[3]02:04,95(1)HF
 Juliette du Marchie Sarvaas
2.SKASkadi 1[4]02:05,40(2)HF
 Eline Drinkenburg+0,45
3.SKASkadi 4[5]02:08,27(3)
 Bonnie Giesen+3,32
4.NJONjord 4[6]02:12,01(4)
 Sofie Damen+7,06
5.PROProteus 4[2]02:15,28(5)
 Tanja van der Hoorn+10,33
6.EUREuros 2[1]02:19,01(6)
 Anne Verhoef+14,06

za 14:47 - race 170 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 7

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 1[4]02:02,83(1)HF
 Charlotte Veldkamp
2.ORCOrca 1[2]02:08,30(2)HF
 Femke Leijten+5,47
3.PROProteus 5[5]02:14,51(3)
 Lucienne van der Geest+11,68
4.TRITriton 3[3]02:15,57(4)
 Loeke Pasma+12,74
5.ORCOrca 11[6]02:16,53(5)
 Maud Overbeek+13,70
6.OKEOkeanos 7[1]02:17,19(6)
 Gina de Boer+14,36

za 14:51 - race 171 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 8

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.SKOSkøll 9[3]02:04,56(1)HF
 Lisa Huijsman
2.TRITriton/Skadi[2]02:04,82(2)HF
 Josje Volkers+0,26
3.SKASkadi 3[1]02:09,38(3)
 Esther Schnell+4,82
4.ASOAsopos 2[4]02:11,99(4)
 Marit van Arkel+7,43
5.SKASkadi 5[6]02:18,75(5)
 Fransje Meijerink+14,19
6.GYAGyas 13[5]02:20,35(6)
 Guusje van den Berg+15,79

za 14:55 - race 172 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 9

1e en 2e => HF

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 5[2]02:02,60(1)HF
 Barbara Berkouwer
2.ASOAsopos 5[3]02:05,28(2)HF
 Robin Kooi+2,68
3.SKOSkøll 12[5]02:10,05(3)
 Stella van Bolhuis+7,45
4.ASOAsopos 6[1]02:13,17(4)
 Danique Mocking+10,57
5.PELPelargos 2[4]02:14,84(5)
 Pien Korstanje+12,24
6.SAUSaurus 5[6]02:28,91(6)
 anne-fleur Schonck+26,31

za 16:03 - race 180 - [001] DOnerv C4+ halve-finale 1

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.NJONjord 1[5]02:00,13(1)FA
 Charlotte Veldkamp
2.ASOAsopos 3[4]02:02,54(2)FA
 Michelle Stam+2,41
3.ASOAsopos 5[2]02:05,73(3)FB
 Robin Kooi+5,60
4.NJONjord 5[3]02:05,91(4)FB
 Barbara Berkouwer+5,78
5.SKOSkøll 11[1]02:07,06(5)
 Tosca van Boom+6,93
6.PROProteus 2[6]02:15,75(6)
 Isabel Goes+15,62

za 16:07 - race 181 - [001] DOnerv C4+ halve-finale 2

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ASOAsopos 1[4]02:03,38(1)FA
 Valerie Vogel
2.NJONjord 3[2]02:06,26(2)FA
 Sophie Beentjes+2,88
3.TRITriton 5[5]02:08,60(3)FB
 Famke van Ree+5,22
4.TRITriton 2[3]02:08,93(4)FB
 Fenna Creutzburg+5,55
5.ORCOrca 1[1]02:09,22(5)
 Femke Leijten+5,84
6.NJONjord 2[6]02:10,15(6)
 Fleur Bleiji+6,77

za 16:11 - race 182 - [001] DOnerv C4+ halve-finale 3

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.SKASkadi 1[5]02:04,47(1)FA
 Eline Drinkenburg
2.SKOSkøll 9[3]02:05,46(2)FA
 Lisa Huijsman+0,99
3.TRITriton/Skadi[1]02:05,73(3)FB
 Josje Volkers+1,26
4.PROProteus 1[2]02:07,03(4)FB
 Juliette du Marchie Sarvaas+2,56
5.PHOPhocas 2[4]02:07,20(5)
 Amélie Curral+2,73
6.GYAGyas 16[6]02:08,73(6)
 Eva van der Putten+4,26

za 17:40 - race 194 - [001] DOnerv C4+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.TRITriton 2[2]02:03,55(1)
 Fenna Creutzburg
2.NJONjord 5[6]02:05,67(2)
 Barbara Berkouwer+2,12
3.PROProteus 1[1]02:06,69(3)
 Juliette du Marchie Sarvaas+3,14
4.TRITriton/Skadi[4]02:07,03(4)
 Josje Volkers+3,48
5.ASOAsopos 5[3]02:08,71(5)
 Robin Kooi+5,16
6.PHOPhocas 2[7]02:09,87(6)
 Amélie Curral+6,32
7.TRITriton 5[5]02:11,81(7)
 Famke van Ree+8,26

za 17:44 - race 195 - [001] DOnerv C4+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ASOAsopos 3[1]01:58,27(1)
 Michelle Stam
2.NJONjord 1[4]01:58,99(2)
 Charlotte Veldkamp+0,72
3.NJONjord 3[2]02:02,69(3)
 Sophie Beentjes+4,42
4.SKASkadi 1[5]02:06,80(4)
 Eline Drinkenburg+8,53
5.ASOAsopos 1[3]02:06,98(5)
 Valerie Vogel+8,71
6.SKOSkøll 9[6]02:07,87(6)
 Lisa Huijsman+9,60