zaterdag

26 oktober 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORC105Orca 12DOnerv C4+voorwedstrijd 1[5]02:31,454e
Noor de Jong
ORC113Orca 6DOnerv C4+voorwedstrijd 2[3]02:15,483e
Charlotte Konings
ORC124Orca 1DOnerv C4+voorwedstrijd 3[4]02:12,002e
Femke Leijten
ORC134Orca 2DOnerv C4+voorwedstrijd 4[4]02:06,642e
Janneke Festen
ORC142Orca 10DOnerv C4+voorwedstrijd 5[2]02:12,903e
Iris Akkerman
ORC191Orca 13DOnerv C4+voorwedstrijd 10[1]02:15,242e
Shadee Codrington
ORC204Orca 5DOnerv C4+voorwedstrijd 11[4]02:13,663e
Heleen Gierveld
ORC216Orca 16DOnerv C4+voorwedstrijd 12[6]02:41,476e
Jente Heisterborg
ORC223Orca 8DOnerv C4+voorwedstrijd 13[3]02:29,975e
Talitha Guerrero Obando
ORC235Orca 15DOnerv C4+voorwedstrijd 14[5]02:26,195e
Zoe Hoekstra
ORC251Orca 3DOnerv C4+voorwedstrijd 16[1]02:13,465e
Pleun van Wiltenburg
ORC262Orca 7DOnerv C4+voorwedstrijd 17[2]02:12,381e
Madelon van der Steen
ORC273Orca 9DOnerv C4+voorwedstrijd 18[3]02:20,332e
Eline Wiersma
ORC285Orca 17DOnerv C4+voorwedstrijd 19[5]02:16,873e
Rozemarijn Das
ORC306Orca 11DOnerv C4+voorwedstrijd 21[6]02:20,744e
Maud Overbeek
ORC321Orca 14DOnerv C4+voorwedstrijd 23[1]02:39,566e
Maaike Zuurmond
ORC333Orca 4DOnerv C4+voorwedstrijd 24[3]02:13,853e
Lotte Bos
ORC142Orca 10DOnerv C4+herkansing 2[4]02:16,724e
Iris Akkerman
ORC333Orca 4DOnerv C4+herkansing 4[3]02:16,152e
Lotte Bos
ORC321Orca 14DOnerv C4+herkansing 4[6]02:32,015e
Maaike Zuurmond
ORC235Orca 15DOnerv C4+herkansing 6[1]02:31,805e
Zoe Hoekstra
ORC191Orca 13DOnerv C4+herkansing 6[3]02:40,636e
Shadee Codrington
ORC105Orca 12DOnerv C4+herkansing 9[2]02:23,075e
Noor de Jong
ORC251Orca 3DOnerv C4+herkansing 13[1]02:07,201e
Pleun van Wiltenburg
ORC285Orca 17DOnerv C4+herkansing 13[2]02:16,653e
Rozemarijn Das
ORC216Orca 16DOnerv C4+herkansing 13[6]02:37,457e
Jente Heisterborg
ORC204Orca 5DOnerv C4+herkansing 14[2]02:41,836e
Heleen Gierveld
ORC124Orca 1DOnerv C4+herkansing 14[3]02:09,651e
Femke Leijten
ORC223Orca 8DOnerv C4+herkansing 15[1]02:27,824e
Talitha Guerrero Obando
ORC113Orca 6DOnerv C4+herkansing 15[2]02:18,961e
Charlotte Konings
ORC273Orca 9DOnerv C4+herkansing 15[3]02:23,103e
Eline Wiersma
ORC306Orca 11DOnerv C4+herkansing 16[5]02:14,751e
Maud Overbeek
ORC134Orca 2DOnerv C4+herkansing 20[3]02:21,755e
Janneke Festen
ORCOrcaH Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 2[6]06:49,684e
Marc van Wessel
ORCOrcaD 2xvoorwedstrijd 3[6]08:59,166e
Julya van Doorn
ORC262Orca 7DOnerv C4+kwart-finale 1[3]02:13,425e
Madelon van der Steen
ORC333Orca 4DOnerv C4+kwart-finale 1[6]02:22,456e
Lotte Bos
ORC113Orca 6DOnerv C4+kwart-finale 3[5]02:13,686e
Charlotte Konings
ORC251Orca 3DOnerv C4+kwart-finale 5[6]02:10,194e
Pleun van Wiltenburg
ORC124Orca 1DOnerv C4+kwart-finale 7[2]02:08,302e
Femke Leijten
ORC306Orca 11DOnerv C4+kwart-finale 7[6]02:16,535e
Maud Overbeek
ORCOrcaH Selectie 8+ (Cat. B)A-finale[1]06:27,081e
Menno van Tooren
ORC124Orca 1DOnerv C4+halve-finale 2[1]02:09,225e
Femke Leijten
ORCOrcaH Selectie 8+ (Cat. A)B-finale[3]06:38,331e
Marc van Wessel

zondag

27 oktober 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORC103Orca 7HOnerv C4+voorwedstrijd 1[3]02:03,534e
Lucas van Wijngaarden
ORC116Orca 6HOnerv C4+voorwedstrijd 2[6]02:03,062e
Martijn van der Veen
ORC206Orca 3HOnerv C4+voorwedstrijd 11[6]02:06,073e
Jasper Geukemeijer
ORC211Orca 8HOnerv C4+voorwedstrijd 12[1]02:06,274e
Gijs ter Haar
ORC226Orca 1HOnerv C4+voorwedstrijd 13[6]02:16,756e
Pieter van der Werff
ORC232Orca 5HOnerv C4+voorwedstrijd 14[2]02:03,944e
Marvin van der Meer
ORC245Orca 4HOnerv C4+voorwedstrijd 15[5]02:04,722e
Ties van Rijsbergen
ORC253Orca 2HOnerv C4+voorwedstrijd 16[3]02:13,675e
Jouke Staring
ORC262Orca 9HOnerv C4+voorwedstrijd 17[2]02:11,696e
Jurjen Elgersma
ORC305OrcaHErv C4+voorwedstrijd 2[5]02:03,126e
Erik van der Plas
ORCOrca 2D Selectie 4*voorwedstrijd 2[4]08:09,822e
Eva Krol
ORCOrca 1D Selectie 4*voorwedstrijd 3[5]08:02,283e
Ursula Bergwerff
ORCOrcaD 4+voorwedstrijd 1[3]08:16,542e
Meike Schelhaas
ORC103Orca 7HOnerv C4+herkansing 3[2]02:04,713e
Lucas van Wijngaarden
ORC211Orca 8HOnerv C4+herkansing 4[5]02:08,064e
Gijs ter Haar
ORC226Orca 1HOnerv C4+herkansing 4[6]02:10,015e
Pieter van der Werff
ORC262Orca 9HOnerv C4+herkansing 5[1]02:04,493e
Jurjen Elgersma
ORC206Orca 3HOnerv C4+herkansing 5[4]02:02,852e
Jasper Geukemeijer
ORC253Orca 2HOnerv C4+herkansing 8[2]02:06,115e
Jouke Staring
ORC232Orca 5HOnerv C4+herkansing 8[5]02:01,272e
Marvin van der Meer
ORCOrcaD Selectie 8+voorwedstrijd 2[3]07:13,132e
Sacha de Groot
ORC364OrcaHErv 4+ (NB)voorwedstrijd 2[4]07:49,193e
Robin van den Brink
ORC245Orca 4HOnerv C4+kwart-finale 6[5]02:00,636e
Ties van Rijsbergen
ORC116Orca 6HOnerv C4+kwart-finale 8[2]01:58,514e
Martijn van der Veen
ORCOrca 1D Selectie 4*B-finale[3]08:04,301e
Ursula Bergwerff
ORCOrca 2D Selectie 4*A-finale[1]08:07,815e
Eva Krol
ORCOrcaD 4+A-finale[1]08:30,844e
Meike Schelhaas
ORCOrcaD Selectie 8+A-finale[2]07:09,192e
Sacha de Groot
ORC364OrcaHErv 4+ (NB)B-finale[3]07:33,891e
Robin van den Brink