zaterdag

26 oktober 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJO121Njord 1DOnerv C4+voorwedstrijd 3[1]01:56,751e
Charlotte Veldkamp
NJO132Njord 3DOnerv C4+voorwedstrijd 4[2]02:06,521e
Sophie Beentjes
NJO144Njord 4DOnerv C4+voorwedstrijd 5[4]02:20,135e
Sofie Damen
NJO231Njord 2DOnerv C4+voorwedstrijd 14[1]02:00,111e
Fleur Bleiji
NJO242Njord 5DOnerv C4+voorwedstrijd 15[2]02:05,451e
Barbara Berkouwer
NJO254Njord 6DOnerv C4+voorwedstrijd 16[4]02:04,851e
Hanneke De Bruin
NJO344Njord 1DErv C4+voorwedstrijd 1[4]02:01,282e
Mare Schulten
NJO354Njord 2DErv C4+voorwedstrijd 2[4]02:02,272e
Sarah Ruijgrok
NJO366Njord 3DErv C4+voorwedstrijd 3[6]01:59,551e
Anna Roseboom
NJONjord 1H 4+voorwedstrijd 1[5]07:41,133e
Maarten van Harten
NJONjord 2H 4+voorwedstrijd 2[2]07:16,801e
Boris Duysters
NJO144Njord 4DOnerv C4+herkansing 1[2]02:07,881e
Sofie Damen
NJO373Njord 1DOnerv C4*voorwedstrijd 1[3]02:09,251e
Eleni van Nijf
NJO384Njord 2DOnerv C4*voorwedstrijd 2[4]02:09,091e
Gabrielle Bastiaan
NJONjordH Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 2[4]06:28,361e
Christian Mukanyangezi
NJONjord 1D 2xvoorwedstrijd 1[5]08:35,024e
Emma de Vries
NJONjord 2D 2xvoorwedstrijd 2[5]08:28,953e
Roos Le Fèvre
NJO132Njord 3DOnerv C4+kwart-finale 2[4]02:05,652e
Sophie Beentjes
NJO231Njord 2DOnerv C4+kwart-finale 3[4]02:01,142e
Fleur Bleiji
NJO254Njord 6DOnerv C4+kwart-finale 5[4]02:06,863e
Hanneke De Bruin
NJO144Njord 4DOnerv C4+kwart-finale 6[6]02:12,014e
Sofie Damen
NJO121Njord 1DOnerv C4+kwart-finale 7[4]02:02,831e
Charlotte Veldkamp
NJO242Njord 5DOnerv C4+kwart-finale 9[2]02:02,601e
Barbara Berkouwer
NJO354Njord 2DErv C4+A-finale[1]02:01,255e
Sarah Ruijgrok
NJO366Njord 3DErv C4+A-finale[4]01:58,492e
Anna Roseboom
NJO344Njord 1DErv C4+A-finale[6]02:03,756e
Mare Schulten
NJONjord 1H 4+A-finale[1]07:19,522e
Maarten van Harten
NJONjord 2H 4+A-finale[3]07:32,413e
Boris Duysters
NJONjordH Selectie 8+ (Cat. B)A-finale[3]06:44,303e
Stefan Fox
NJO242Njord 5DOnerv C4+halve-finale 1[3]02:05,914e
Barbara Berkouwer
NJO121Njord 1DOnerv C4+halve-finale 1[5]02:00,131e
Charlotte Veldkamp
NJO132Njord 3DOnerv C4+halve-finale 2[2]02:06,262e
Sophie Beentjes
NJO231Njord 2DOnerv C4+halve-finale 2[6]02:10,156e
Fleur Bleiji
NJO384Njord 2DOnerv C4*A-finale[3]02:06,621e
Gabrielle Bastiaan
NJO373Njord 1DOnerv C4*A-finale[4]02:09,612e
Eleni van Nijf
NJONjordH Selectie 8+ (Cat. A)A-finale[3]06:27,291e
Christian Mukanyangezi
NJONjord 2D 2xB-finale[1]08:22,332e
Roos Le Fèvre
NJONjord 1D 2xB-finale[6]08:45,644e
Emma de Vries
NJO242Njord 5DOnerv C4+B-finale[6]02:05,672e
Barbara Berkouwer
NJO132Njord 3DOnerv C4+A-finale[2]02:02,693e
Sophie Beentjes
NJO121Njord 1DOnerv C4+A-finale[4]01:58,992e
Charlotte Veldkamp

zondag

27 oktober 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJO111Njord 1HOnerv C4+voorwedstrijd 2[1]01:59,461e
Gijs Dunselman
NJO124Njord 7HOnerv C4+voorwedstrijd 3[4]01:55,112e
Jaimy van Everdingen
NJO135Njord 4HOnerv C4+voorwedstrijd 4[5]01:53,011e
Beer Meijer
NJO155Njord 3HOnerv C4+voorwedstrijd 6[5]01:44,711e
Stijn Tilman
NJO182Njord 5HOnerv C4+voorwedstrijd 9[2]01:52,721e
Rutger Berger
NJO194Njord 2HOnerv C4+voorwedstrijd 10[4]01:57,313e
Norbert Brinkkemper
NJO234Njord 6HOnerv C4+voorwedstrijd 14[4]01:57,481e
Bram Middel
NJO302Njord 2HErv C4+voorwedstrijd 2[2]01:47,143e
Mart Turksema
NJO303Njord 1HErv C4+voorwedstrijd 2[3]01:43,121e
Sybren van Doorn
NJONjord 2D Selectie 4*voorwedstrijd 2[2]08:04,011e
Meike van der Heide
NJONjord 1D Selectie 4*voorwedstrijd 3[2]07:59,532e
Lindi Korpelshoek
NJONjord 1D 4+voorwedstrijd 1[2]07:58,731e
Lysbeth Rouwé
NJONjord 2D 4+voorwedstrijd 1[4]08:16,743e
Francien van Gent
NJO194Njord 2HOnerv C4+herkansing 8[4]02:01,693e
Norbert Brinkkemper
NJONjordD Selectie 8+voorwedstrijd 1[6]07:12,601e
Gina van der Zanden
NJO124Njord 7HOnerv C4+kwart-finale 1[5]01:53,772e
Jaimy van Everdingen
NJO234Njord 6HOnerv C4+kwart-finale 4[3]01:57,033e
Bram Middel
NJO182Njord 5HOnerv C4+kwart-finale 7[4]01:56,054e
Rutger Berger
NJO155Njord 3HOnerv C4+kwart-finale 8[3]01:45,191e
Stijn Tilman
NJO111Njord 1HOnerv C4+kwart-finale 8[4]01:55,443e
Gijs Dunselman
NJO135Njord 4HOnerv C4+kwart-finale 9[5]01:46,381e
Beer Meijer
NJO302Njord 2HErv C4+B-finale[4]01:47,922e
Mart Turksema
NJO303Njord 1HErv C4+A-finale[3]01:44,063e
Sybren van Doorn
NJONjord 2D Selectie 4*A-finale[4]08:02,183e
Meike van der Heide
NJONjord 1D Selectie 4*A-finale[5]07:58,762e
Lindi Korpelshoek
NJONjord 2D 4+B-finale[5]08:21,751e
Francien van Gent
NJONjord 1D 4+A-finale[4]08:03,381e
Lysbeth Rouwé
NJO155Njord 3HOnerv C4+halve-finale 1[4]01:42,611e
Stijn Tilman
NJO135Njord 4HOnerv C4+halve-finale 3[4]01:46,991e
Beer Meijer
NJO124Njord 7HOnerv C4+halve-finale 3[6]01:51,554e
Jaimy van Everdingen
NJONjordD Selectie 8+A-finale[3]07:06,431e
Gina van der Zanden
NJO124Njord 7HOnerv C4+B-finale[6]02:00,966e
Jaimy van Everdingen
NJO135Njord 4HOnerv C4+A-finale[3]gediskwalificeerd
Beer Meijer
NJO155Njord 3HOnerv C4+A-finale[3]01:43,331e
Stijn Tilman