za 08:25 - race 101 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 1

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[2]GYAGyas 1[102]
 Julia de Rooij
[3]TRITriton/Skadi[103]
 Josje Volkers
[4]ASOAsopos 14[104]
 Elouise Juliana Seyb
[5]ORCOrca 12[105]
 Noor de Jong
[6]SKOSkøll 5[106]
 Luiza Yuan

za 08:29 - race 102 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 2

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[2]SKASkadi 5[112]
 Fransje Meijerink
[3]ORCOrca 6[113]
 Charlotte Konings
[4]SKOSkøll 20[114]
 Rachel van ‘t Hull
[5]GYAGyas 17[115]
 Frouke Vonk

za 08:33 - race 103 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 3

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]NJONjord 1[121]
 Charlotte Veldkamp
[2]PELPelargos 6[122]
 Jayne Fitzgerald
[3]SKASkadi 2[123]
 Lieke van Nieuwenhuizen
[4]ORCOrca 1[124]
 Femke Leijten
[5]GYAGyas 3[125]
 Cleo Vasilda
[6]ASOAsopos 1[126]
 Valerie Vogel
[7]EUREuros 7[116]
 Maartje Kuperus

za 08:37 - race 104 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 4

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKOSkøll 12[131]
 Stella van Bolhuis
[2]NJONjord 3[132]
 Sophie Beentjes
[3]OKEOkeanos 6[133]
 Madelieve Greve
[4]ORCOrca 2[134]
 Janneke Festen
[5]SKOSkøll 8[135]
 Maja Kilibarda
[6]GYAGyas 15[136]
 Sophie van Rhenen

za 08:41 - race 105 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 5

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKOSkøll 17[141]
 Sarah de Jong
[2]ORCOrca 10[142]
 Iris Akkerman
[3]PHOPhocas 1[143]
 Tessa Bonné
[4]NJONjord 4[144]
 Sofie Damen
[5]EUREuros 6[145]
 Charlotte Smit
[6]GYAGyas 16[146]
 Eva van der Putten

za 08:45 - race 106 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 6

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKOSkøll 21[151]
 Hana Moradi
[2]SKASkadi 1[152]
 Eline Drinkenburg
[3]PELPelargos 1[153]
 Emma Strijbos
[4]DUDDudok[154]
 Stephanie ijsselsteijn
[5]ASOAsopos 12[155]
 Kelly Klaassen
[6]GYAGyas 8[156]
 Isabelle Vink

za 08:49 - race 107 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 7

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKOSkøll 3[161]
 Charlot Lambert
[2]SAUSaurus 3[162]
 Alexia Heirbrant
[3]GYAGyas 7[163]
 Veerle Wolters
[4]SKASkadi 6[164]
 Veerle Goorden
[5]ASOAsopos 5[165]
 Robin Kooi
[6]PHOPhocas 9[166]
 Djayma Anthonijsz

za 08:53 - race 108 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 8

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]BORBoreas 2[171]
 Sarah Trinks
[2]PHOPhocas 7[172]
 Iris Wiltvank
[3]EUREuros 1[173]
 Alies ter Lingen
[4]GYAGyas 12[174]
 Daphne Caprino
[5]ASOAsopos 15[175]
 Emanuelle Sjerps
[6]SKOSkøll 22[176]
 Cécile Alsbach

za 08:57 - race 109 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 9

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYAGyas 14[181]
 Marte Valkema
[2]PROProteus 2[182]
 Isabel Goes
[3]GYAGyas 9[183]
 Lisa Dudek
[5]OKEOkeanos 7[185]
 Gina de Boer
[6]SKOSkøll 9[186]
 Lisa Huijsman

za 09:01 - race 110 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 10

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ORCOrca 13[191]
 Shadee Codrington
[2]GYAGyas 10[192]
 Hélène Staal
[3]SKOSkøll 7[193]
 Deborah Pel
[4]PROProteus 6[194]
 Maya Hu
[5]PHOPhocas 8[195]
 Roos de Ruijter
[6]ASOAsopos 4[196]
 Lies Levering
[7]ASOAsopos 2[184]
 Marit van Arkel

za 09:05 - race 111 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 11

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[2]TRITriton 3[202]
 Loeke Pasma
[3]GYAGyas 11[203]
 Silke Jansink
[4]ORCOrca 5[204]
 Heleen Gierveld
[5]SKOSkøll 10[205]
 Jette Talsma
[6]ASOAsopos 16[206]
 Anne Sauer

za 09:09 - race 112 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 12

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOAsopos 13[211]
 Marjolein van Trigt
[2]PELPelargos 2[212]
 Pien Korstanje
[3]SKOSkøll 6[213]
 Judith Langhout
[4]GYAGyas 13[214]
 Guusje van den Berg
[5]SAUSaurus 7[215]
 Camille Biren
[6]ORCOrca 16[216]
 Jente Heisterborg

za 09:13 - race 113 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 13

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PELPelargos 4[221]
 Naomi Auwerda
[2]GYAGyas 4[222]
 Ester van der Veen
[3]ORCOrca 8[223]
 Talitha Guerrero Obando
[4]ASOAsopos 6[224]
 Danique Mocking
[5]TRITriton 5[225]
 Famke van Ree
[6]SKOSkøll 19[226]
 Annemijn van Meekeren

za 09:17 - race 114 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 14

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]NJONjord 2[231]
 Fleur Bleiji
[2]SKOSkøll 13[232]
 Lianne Verweij
[3]SAUSaurus 2[233]
 Line Johanna Thielemann
[4]GYAGyas 6[234]
 Tamara van den Bosch
[5]ORCOrca 15[235]
 Zoe Hoekstra
[6]OKEOkeanos 1[236]
 Roos Overbeek

za 09:21 - race 115 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 15

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]BORBoreas 1[241]
 Ingrid Siebers
[2]NJONjord 5[242]
 Barbara Berkouwer
[3]OKEOkeanos 9[243]
 Kelly Tieken
[4]SKOSkøll 18[244]
 Sam Winsemius
[5]ASOAsopos 10[245]
 Lianne Vergeer
[6]SAUSaurus 4[246]
 Mees Warmerdam

za 09:25 - race 116 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 16

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ORCOrca 3[251]
 Pleun van Wiltenburg
[2]PROProteus 3[252]
 Martine Kamminga
[3]ASOAsopos 11[253]
 Jamie Sinnige
[4]NJONjord 6[254]
 Hanneke De Bruin
[5]SKOSkøll 11[255]
 Tosca van Boom
[6]OKEOkeanos 3[256]
 Yaëlle Besten

za 09:29 - race 117 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 17

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PROProteus 8[261]
 Anne Grooten
[2]ORCOrca 7[262]
 Madelon van der Steen
[3]SKOSkøll 14[263]
 Jiska Koppe
[4]ASOAsopos 7[264]
 Annebel Keetels
[5]SAUSaurus 5[265]
 anne-fleur Schonck
[6]PHOPhocas 5[266]
 Sterre Blokhuis

za 09:33 - race 118 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 18

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]OKEOkeanos 4[271]
 Rosalie Buskermolen
[2]PHOPhocas 10[272]
 Maike Conijn
[3]ORCOrca 9[273]
 Eline Wiersma
[4]ASOAsopos 9[274]
 Esmee Hakze
[5]PROProteus 5[275]
 Lucienne van der Geest
[6]SAUSaurus 8[276]
 Jenny Ojanpera

za 09:37 - race 119 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 19

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]OKEOkeanos 2[281]
 Nine Rijna
[2]EUREuros 2[282]
 Anne Verhoef
[3]PROProteus 1[283]
 Juliette du Marchie Sarvaas
[4]PHOPhocas 6[284]
 Lisanne Mulder
[5]ORCOrca 17[285]
 Rozemarijn Das
[6]SKOSkøll 2[286]
 Paulien van der Kruijs

za 09:41 - race 120 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 20

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PELPelargos 5[291]
 Rachel Voswijk
[2]SAUSaurus 1[292]
 Filine Peek
[3]SKOSkøll 1[293]
 Annick Buining
[4]OKEOkeanos 8[294]
 Iris Visser
[5]PHOPhocas 4[295]
 Orfa Groen
[6]TRITriton 4[296]
 Laura Grijns

za 09:45 - race 121 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 21

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKASkadi 3[301]
 Esther Schnell
[2]PHOPhocas 2[302]
 Amélie Curral
[3]PROProteus 7[303]
 Maureen Boers
[4]SAUSaurus 6[304]
 Olivia Currie
[5]PELPelargos 7[305]
 Jada Henkel
[6]ORCOrca 11[306]
 Maud Overbeek

za 09:49 - race 122 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 22

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYAGyas 2[311]
 Madelief Rivière
[2]EUREuros 5[312]
 Maaike Uijttenboogaard
[3]PHOPhocas 3[313]
 Marit Nederhoff
[4]PELPelargos 3[314]
 Ajax Cox
[5]ASOAsopos 3[315]
 Michelle Stam
[6]SKOSkøll 4[316]
 Nora Carpay

za 09:53 - race 123 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 23

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ORCOrca 14[321]
 Maaike Zuurmond
[2]SKOSkøll 16[322]
 Cathelijn Vossen
[3]SKASkadi 4[323]
 Bonnie Giesen
[4]OKEOkeanos 5[324]
 Dana van Oosten
[5]ASOAsopos 8[325]
 Milou Simons
[6]GYAGyas 5[326]
 Lauren Engbers

za 09:57 - race 124 - [001] DOnerv C4+ voorwedstrijd 24

1e => KF, rest => R

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKOSkøll 15[331]
 Lisa Hooftman
[2]ASOAsopos 17[332]
 Esther de Bruijne
[3]ORCOrca 4[333]
 Lotte Bos
[4]EUREuros 3[334]
 Anna van Schaik
[5]PROProteus 4[335]
 Tanja van der Hoorn
[6]TRITriton 2[336]
 Fenna Creutzburg

za 11:14 - race 134 - [001] DOnerv C4+ herkansing 1

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]NJONjord 4[144]
 Sofie Damen
[3]GYAGyas 2[311]
 Madelief Rivière
[4]GYAGyas 1[102]
 Julia de Rooij
[5]SKASkadi 6[164]
 Veerle Goorden
[6]SKOSkøll 4[316]
 Nora Carpay

za 11:18 - race 135 - [001] DOnerv C4+ herkansing 2

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKOSkøll 12[131]
 Stella van Bolhuis
[2]SAUSaurus 5[265]
 anne-fleur Schonck
[3]SKOSkøll 11[255]
 Tosca van Boom
[4]ORCOrca 10[142]
 Iris Akkerman

za 11:22 - race 136 - [001] DOnerv C4+ herkansing 3

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]EUREuros 1[173]
 Alies ter Lingen
[2]OKEOkeanos 7[185]
 Gina de Boer
[3]PHOPhocas 3[313]
 Marit Nederhoff
[4]SKOSkøll 14[263]
 Jiska Koppe
[5]GYAGyas 3[125]
 Cleo Vasilda
[6]OKEOkeanos 6[133]
 Madelieve Greve

za 11:26 - race 137 - [001] DOnerv C4+ herkansing 4

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[2]EUREuros 5[312]
 Maaike Uijttenboogaard
[3]ORCOrca 4[333]
 Lotte Bos
[4]SKASkadi 3[301]
 Esther Schnell
[5]PHOPhocas 7[172]
 Iris Wiltvank
[6]ORCOrca 14[321]
 Maaike Zuurmond

za 11:30 - race 138 - [001] DOnerv C4+ herkansing 5

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOAsopos 1[126]
 Valerie Vogel
[2]OKEOkeanos 8[294]
 Iris Visser
[3]SAUSaurus 1[292]
 Filine Peek
[4]SKOSkøll 8[135]
 Maja Kilibarda
[5]SAUSaurus 4[246]
 Mees Warmerdam
[6]PROProteus 6[194]
 Maya Hu

za 11:34 - race 139 - [001] DOnerv C4+ herkansing 6

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ORCOrca 15[235]
 Zoe Hoekstra
[2]GYAGyas 15[136]
 Sophie van Rhenen
[3]ORCOrca 13[191]
 Shadee Codrington
[4]ASOAsopos 14[104]
 Elouise Juliana Seyb
[5]OKEOkeanos 4[271]
 Rosalie Buskermolen
[6]EUREuros 7[116]
 Maartje Kuperus

za 11:38 - race 140 - [001] DOnerv C4+ herkansing 7

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOAsopos 17[332]
 Esther de Bruijne
[2]GYAGyas 11[203]
 Silke Jansink
[3]PHOPhocas 4[295]
 Orfa Groen
[4]GYAGyas 13[214]
 Guusje van den Berg
[5]ASOAsopos 10[245]
 Lianne Vergeer
[6]SKOSkøll 22[176]
 Cécile Alsbach

za 11:42 - race 141 - [001] DOnerv C4+ herkansing 8

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYAGyas 7[163]
 Veerle Wolters
[2]SAUSaurus 6[304]
 Olivia Currie
[3]SAUSaurus 8[276]
 Jenny Ojanpera
[4]SKASkadi 5[112]
 Fransje Meijerink
[5]SKASkadi 2[123]
 Lieke van Nieuwenhuizen
[6]SKOSkøll 6[213]
 Judith Langhout

za 11:46 - race 142 - [001] DOnerv C4+ herkansing 9

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKOSkøll 18[244]
 Sam Winsemius
[2]ORCOrca 12[105]
 Noor de Jong
[3]ASOAsopos 4[196]
 Lies Levering
[4]DUDDudok[154]
 Stephanie ijsselsteijn
[5]ASOAsopos 8[325]
 Milou Simons
[6]PELPelargos 1[153]
 Emma Strijbos

za 11:50 - race 143 - [001] DOnerv C4+ herkansing 10

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PHOPhocas 8[195]
 Roos de Ruijter
[2]PELPelargos 4[221]
 Naomi Auwerda
[3]GYAGyas 12[174]
 Daphne Caprino
[4]OKEOkeanos 5[324]
 Dana van Oosten
[5]SAUSaurus 7[215]
 Camille Biren

za 11:54 - race 144 - [001] DOnerv C4+ herkansing 11

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYAGyas 10[192]
 Hélène Staal
[2]PHOPhocas 6[284]
 Lisanne Mulder
[3]BORBoreas 1[241]
 Ingrid Siebers
[4]OKEOkeanos 9[243]
 Kelly Tieken
[5]PROProteus 4[335]
 Tanja van der Hoorn
[6]PHOPhocas 5[266]
 Sterre Blokhuis

za 11:58 - race 145 - [001] DOnerv C4+ herkansing 12

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]EUREuros 6[145]
 Charlotte Smit
[2]PROProteus 3[252]
 Martine Kamminga
[3]ASOAsopos 13[211]
 Marjolein van Trigt
[4]OKEOkeanos 2[281]
 Nine Rijna
[5]SKOSkøll 20[114]
 Rachel van ‘t Hull
[6]EUREuros 3[334]
 Anna van Schaik

za 12:02 - race 146 - [001] DOnerv C4+ herkansing 13

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ORCOrca 3[251]
 Pleun van Wiltenburg
[2]ORCOrca 17[285]
 Rozemarijn Das
[3]ASOAsopos 7[264]
 Annebel Keetels
[4]ASOAsopos 15[175]
 Emanuelle Sjerps
[5]OKEOkeanos 1[236]
 Roos Overbeek
[6]ORCOrca 16[216]
 Jente Heisterborg
[7]ASOAsopos 11[253]
 Jamie Sinnige

za 12:06 - race 147 - [001] DOnerv C4+ herkansing 14

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]EUREuros 2[282]
 Anne Verhoef
[2]ORCOrca 5[204]
 Heleen Gierveld
[3]ORCOrca 1[124]
 Femke Leijten
[4]SKOSkøll 13[232]
 Lianne Verweij
[5]SKOSkøll 17[141]
 Sarah de Jong
[6]GYAGyas 8[156]
 Isabelle Vink

za 12:10 - race 148 - [001] DOnerv C4+ herkansing 15

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ORCOrca 8[223]
 Talitha Guerrero Obando
[2]ORCOrca 6[113]
 Charlotte Konings
[3]ORCOrca 9[273]
 Eline Wiersma
[4]PHOPhocas 9[166]
 Djayma Anthonijsz
[5]PHOPhocas 10[272]
 Maike Conijn
[6]PELPelargos 5[291]
 Rachel Voswijk

za 12:14 - race 149 - [001] DOnerv C4+ herkansing 16

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKOSkøll 1[293]
 Annick Buining
[2]OKEOkeanos 3[256]
 Yaëlle Besten
[3]SAUSaurus 2[233]
 Line Johanna Thielemann
[4]ASOAsopos 12[155]
 Kelly Klaassen
[5]ORCOrca 11[306]
 Maud Overbeek
[6]SKOSkøll 19[226]
 Annemijn van Meekeren

za 12:18 - race 150 - [001] DOnerv C4+ herkansing 17

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYAGyas 6[234]
 Tamara van den Bosch
[2]ASOAsopos 16[206]
 Anne Sauer
[3]SKOSkøll 16[322]
 Cathelijn Vossen
[4]ASOAsopos 6[224]
 Danique Mocking
[5]PROProteus 2[182]
 Isabel Goes
[6]GYAGyas 5[326]
 Lauren Engbers

za 12:22 - race 151 - [001] DOnerv C4+ herkansing 18

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKOSkøll 3[161]
 Charlot Lambert
[2]PELPelargos 6[122]
 Jayne Fitzgerald
[3]SKOSkøll 10[205]
 Jette Talsma
[4]GYAGyas 16[146]
 Eva van der Putten
[5]SKOSkøll 7[193]
 Deborah Pel
[6]SKOSkøll 2[286]
 Paulien van der Kruijs

za 12:26 - race 152 - [001] DOnerv C4+ herkansing 19

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYAGyas 9[183]
 Lisa Dudek
[2]GYAGyas 4[222]
 Ester van der Veen
[3]GYAGyas 14[181]
 Marte Valkema
[4]SKOSkøll 15[331]
 Lisa Hooftman
[5]SKOSkøll 21[151]
 Hana Moradi
[6]ASOAsopos 9[274]
 Esmee Hakze

za 12:30 - race 153 - [001] DOnerv C4+ herkansing 20

1e en 10 tijdsnelste 2en => KF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PROProteus 7[303]
 Maureen Boers
[2]PELPelargos 3[314]
 Ajax Cox
[3]ORCOrca 2[134]
 Janneke Festen
[4]SAUSaurus 3[162]
 Alexia Heirbrant
[5]PELPelargos 7[305]
 Jada Henkel
[6]SKOSkøll 5[106]
 Luiza Yuan

za 14:23 - race 164 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 1

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKOSkøll 11[255]
 Tosca van Boom
[2]PHOPhocas 3[313]
 Marit Nederhoff
[3]ORCOrca 7[262]
 Madelon van der Steen
[4]TRITriton 2[336]
 Fenna Creutzburg
[5]PELPelargos 7[305]
 Jada Henkel
[6]ORCOrca 4[333]
 Lotte Bos

za 14:27 - race 165 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 2

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOAsopos 1[126]
 Valerie Vogel
[2]GYAGyas 9[183]
 Lisa Dudek
[3]GYAGyas 17[115]
 Frouke Vonk
[4]NJONjord 3[132]
 Sophie Beentjes
[5]SKOSkøll 10[205]
 Jette Talsma
[6]SKOSkøll 15[331]
 Lisa Hooftman

za 14:31 - race 166 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 3

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOAsopos 7[264]
 Annebel Keetels
[2]GYAGyas 12[174]
 Daphne Caprino
[3]ASOAsopos 3[315]
 Michelle Stam
[4]NJONjord 2[231]
 Fleur Bleiji
[5]ORCOrca 6[113]
 Charlotte Konings
[6]PROProteus 3[252]
 Martine Kamminga

za 14:35 - race 167 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 4

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYAGyas 16[146]
 Eva van der Putten
[2]SKASkadi 2[123]
 Lieke van Nieuwenhuizen
[3]PHOPhocas 2[302]
 Amélie Curral
[4]PHOPhocas 1[143]
 Tessa Bonné
[5]BORBoreas 2[171]
 Sarah Trinks
[6]ASOAsopos 4[196]
 Lies Levering

za 14:39 - race 168 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 5

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PROProteus 2[182]
 Isabel Goes
[2]GYAGyas 15[136]
 Sophie van Rhenen
[3]TRITriton 5[225]
 Famke van Ree
[4]NJONjord 6[254]
 Hanneke De Bruin
[5]TRITriton 4[296]
 Laura Grijns
[6]ORCOrca 3[251]
 Pleun van Wiltenburg

za 14:43 - race 169 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 6

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]EUREuros 2[282]
 Anne Verhoef
[2]PROProteus 4[335]
 Tanja van der Hoorn
[3]PROProteus 1[283]
 Juliette du Marchie Sarvaas
[4]SKASkadi 1[152]
 Eline Drinkenburg
[5]SKASkadi 4[323]
 Bonnie Giesen
[6]NJONjord 4[144]
 Sofie Damen

za 14:47 - race 170 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 7

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]OKEOkeanos 7[185]
 Gina de Boer
[2]ORCOrca 1[124]
 Femke Leijten
[3]TRITriton 3[202]
 Loeke Pasma
[4]NJONjord 1[121]
 Charlotte Veldkamp
[5]PROProteus 5[275]
 Lucienne van der Geest
[6]ORCOrca 11[306]
 Maud Overbeek

za 14:51 - race 171 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 8

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKASkadi 3[301]
 Esther Schnell
[2]TRITriton/Skadi[103]
 Josje Volkers
[3]SKOSkøll 9[186]
 Lisa Huijsman
[4]ASOAsopos 2[184]
 Marit van Arkel
[5]GYAGyas 13[214]
 Guusje van den Berg
[6]SKASkadi 5[112]
 Fransje Meijerink

za 14:55 - race 172 - [001] DOnerv C4+ kwart-finale 9

1e en 2e => HF

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOAsopos 6[224]
 Danique Mocking
[2]NJONjord 5[242]
 Barbara Berkouwer
[3]ASOAsopos 5[165]
 Robin Kooi
[4]PELPelargos 2[212]
 Pien Korstanje
[5]SKOSkøll 12[131]
 Stella van Bolhuis
[6]SAUSaurus 5[265]
 anne-fleur Schonck

za 16:03 - race 180 - [001] DOnerv C4+ halve-finale 1

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKOSkøll 11[255]
 Tosca van Boom
[2]ASOAsopos 5[165]
 Robin Kooi
[3]NJONjord 5[242]
 Barbara Berkouwer
[4]ASOAsopos 3[315]
 Michelle Stam
[5]NJONjord 1[121]
 Charlotte Veldkamp
[6]PROProteus 2[182]
 Isabel Goes

za 16:07 - race 181 - [001] DOnerv C4+ halve-finale 2

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ORCOrca 1[124]
 Femke Leijten
[2]NJONjord 3[132]
 Sophie Beentjes
[3]TRITriton 2[336]
 Fenna Creutzburg
[4]ASOAsopos 1[126]
 Valerie Vogel
[5]TRITriton 5[225]
 Famke van Ree
[6]NJONjord 2[231]
 Fleur Bleiji

za 16:11 - race 182 - [001] DOnerv C4+ halve-finale 3

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB

baancodeploeg
slag
nummer
[1]TRITriton/Skadi[103]
 Josje Volkers
[2]PROProteus 1[283]
 Juliette du Marchie Sarvaas
[3]SKOSkøll 9[186]
 Lisa Huijsman
[4]PHOPhocas 2[302]
 Amélie Curral
[5]SKASkadi 1[152]
 Eline Drinkenburg
[6]GYAGyas 16[146]
 Eva van der Putten

za 17:40 - race 194 - [001] DOnerv C4+ B-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]PROProteus 1[283]
 Juliette du Marchie Sarvaas
[2]TRITriton 2[336]
 Fenna Creutzburg
[3]ASOAsopos 5[165]
 Robin Kooi
[4]TRITriton/Skadi[103]
 Josje Volkers
[5]TRITriton 5[225]
 Famke van Ree
[6]NJONjord 5[242]
 Barbara Berkouwer
[7]PHOPhocas 2[302]
 Amélie Curral

za 17:44 - race 195 - [001] DOnerv C4+ A-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]ASOAsopos 3[315]
 Michelle Stam
[2]NJONjord 3[132]
 Sophie Beentjes
[3]ASOAsopos 1[126]
 Valerie Vogel
[4]NJONjord 1[121]
 Charlotte Veldkamp
[5]SKASkadi 1[152]
 Eline Drinkenburg
[6]SKOSkøll 9[186]
 Lisa Huijsman