zaterdag

26 oktober 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRI103Triton/SkadiDOnerv C4+voorwedstrijd 1[3]02:02,861e
Josje Volkers
TRI202Triton 3DOnerv C4+voorwedstrijd 11[2]02:09,171e
Loeke Pasma
TRI225Triton 5DOnerv C4+voorwedstrijd 13[5]02:07,711e
Famke van Ree
TRI296Triton 4DOnerv C4+voorwedstrijd 20[6]02:07,861e
Laura Grijns
TRI336Triton 2DOnerv C4+voorwedstrijd 24[6]02:09,161e
Fenna Creutzburg
TRI342Triton 2DErv C4+voorwedstrijd 1[2]02:05,054e
Lynn Culleton
TRI345Triton 1DErv C4+voorwedstrijd 1[5]01:59,471e
Cia Veendorp
TRI336Triton 2DOnerv C4+kwart-finale 1[4]02:04,411e
Fenna Creutzburg
TRI225Triton 5DOnerv C4+kwart-finale 5[3]02:04,011e
Famke van Ree
TRI296Triton 4DOnerv C4+kwart-finale 5[5]02:12,756e
Laura Grijns
TRI202Triton 3DOnerv C4+kwart-finale 7[3]02:15,574e
Loeke Pasma
TRI103Triton/SkadiDOnerv C4+kwart-finale 8[2]02:04,822e
Josje Volkers
TRI342Triton 2DErv C4+B-finale[6]02:12,714e
Lynn Culleton
TRI345Triton 1DErv C4+A-finale[3]01:56,651e
Cia Veendorp
TRI336Triton 2DOnerv C4+halve-finale 2[3]02:08,934e
Fenna Creutzburg
TRI225Triton 5DOnerv C4+halve-finale 2[5]02:08,603e
Famke van Ree
TRI103Triton/SkadiDOnerv C4+halve-finale 3[1]02:05,733e
Josje Volkers
HOOHoop/TritonH 4-A-finale[4]07:20,604e
Luuk ten Tusscher
TRITritonD 8+A-finale[3]08:18,554e
Inger van den Beukel
TRI336Triton 2DOnerv C4+B-finale[2]02:03,551e
Fenna Creutzburg
TRI103Triton/SkadiDOnerv C4+B-finale[4]02:07,034e
Josje Volkers
TRI225Triton 5DOnerv C4+B-finale[5]02:11,817e
Famke van Ree

zondag

27 oktober 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRI131Triton 6HOnerv C4+voorwedstrijd 4[1]02:00,242e
Martijn Vos
TRI144Triton 2HOnerv C4+voorwedstrijd 5[4]01:56,012e
Jelle de Bree
TRI151Triton 5HOnerv C4+voorwedstrijd 6[1]02:03,543e
Jasper Tieleman
TRI201Triton 3HOnerv C4+voorwedstrijd 11[1]02:00,622e
Marcel Meeuwissen
TRI222Triton 7HOnerv C4+voorwedstrijd 13[2]01:58,422e
Kees van Klaveren
TRI263Triton 1HOnerv C4+voorwedstrijd 17[3]01:51,151e
Olaf Westra
TRI272Triton 4HOnerv C4+voorwedstrijd 18[2]01:56,712e
Matthijs Westmijze
TRI311Triton 2HErv C4+voorwedstrijd 2[1]01:43,302e
Robert Laan
TRI301Triton 1HErv C4+voorwedstrijd 3[1]01:43,701e
Omri Blankestijn
TRITritonD Selectie 4*voorwedstrijd 3[4]08:11,674e
Julia Wesseling
TRITritonH 1xvoorwedstrijd 1[4]08:18,103e
Jip van Bezooijen
TRITriton 2D 4+voorwedstrijd 2[4]09:22,925e
Rosanne Lobbezoo
TRITriton 1D 4+voorwedstrijd 2[5]08:54,253e
Myrthe Hemker
TRI151Triton 5HOnerv C4+herkansing 2[3]02:13,203e
Jasper Tieleman
TRI272Triton 4HOnerv C4+kwart-finale 2[5]01:50,031e
Matthijs Westmijze
TRI263Triton 1HOnerv C4+kwart-finale 3[4]01:54,132e
Olaf Westra
TRI201Triton 3HOnerv C4+kwart-finale 3[5]02:00,275e
Marcel Meeuwissen
TRI144Triton 2HOnerv C4+kwart-finale 7[5]01:55,362e
Jelle de Bree
TRI131Triton 6HOnerv C4+kwart-finale 8[6]01:54,432e
Martijn Vos
TRI222Triton 7HOnerv C4+kwart-finale 9[2]02:03,487e
Kees van Klaveren
TRI311Triton 2HErv C4+A-finale[1]01:43,222e
Robert Laan
TRI301Triton 1HErv C4+A-finale[4]01:40,971e
Omri Blankestijn
TRITritonD Selectie 4*B-finale[1]08:15,552e
Julia Wesseling
TRITritonH 1xB-finale[3]08:31,634e
Jip van Bezooijen
TRITriton 1D 4+B-finale[3]09:04,865e
Myrthe Hemker
TRI272Triton 4HOnerv C4+halve-finale 1[3]01:50,752e
Matthijs Westmijze
TRI131Triton 6HOnerv C4+halve-finale 2[2]01:56,695e
Martijn Vos
TRI144Triton 2HOnerv C4+halve-finale 3[1]01:55,487e
Jelle de Bree
TRI263Triton 1HOnerv C4+halve-finale 3[2]01:53,885e
Olaf Westra
TRITriton/ArgoH 8+A-finale[5]06:34,222e
Timo van der Loo
TRI272Triton 4HOnerv C4+A-finale[6]gediskwalificeerd
Matthijs Westmijze