zaterdag

26 oktober 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRI103Triton/SkadiDOnerv C4+voorwedstrijd 1[3]02:02,861e
Josje Volkers
SKA112Skadi 5DOnerv C4+voorwedstrijd 2[2]02:13,542e
Fransje Meijerink
SKA123Skadi 2DOnerv C4+voorwedstrijd 3[3]02:14,374e
Lieke van Nieuwenhuizen
SKA152Skadi 1DOnerv C4+voorwedstrijd 6[2]02:06,961e
Eline Drinkenburg
SKA164Skadi 6DOnerv C4+voorwedstrijd 7[4]02:23,014e
Veerle Goorden
SKA301Skadi 3DOnerv C4+voorwedstrijd 21[1]02:11,832e
Esther Schnell
SKA323Skadi 4DOnerv C4+voorwedstrijd 23[3]02:09,871e
Bonnie Giesen
SKA353SkadiDErv C4+voorwedstrijd 2[3]02:09,904e
Pien Ruigrok
SKASkadiH 4+voorwedstrijd 2[5]07:36,234e
Ties Eegdeman
SKA164Skadi 6DOnerv C4+herkansing 1[5]02:28,095e
Veerle Goorden
SKA301Skadi 3DOnerv C4+herkansing 4[4]02:14,141e
Esther Schnell
SKA112Skadi 5DOnerv C4+herkansing 8[4]02:15,252e
Fransje Meijerink
SKA123Skadi 2DOnerv C4+herkansing 8[5]02:14,511e
Lieke van Nieuwenhuizen
SKA372Skadi 2DOnerv C4*voorwedstrijd 1[2]02:17,722e
Myrthe Oostenbrink
SKA374Skadi 1DOnerv C4*voorwedstrijd 1[4]02:23,703e
Femke Muller
SKASkadiH Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 2[5]07:05,446e
Mats Voogelaar
SKA123Skadi 2DOnerv C4+kwart-finale 4[2]02:29,925e
Lieke van Nieuwenhuizen
SKA152Skadi 1DOnerv C4+kwart-finale 6[4]02:05,402e
Eline Drinkenburg
SKA323Skadi 4DOnerv C4+kwart-finale 6[5]02:08,273e
Bonnie Giesen
SKA301Skadi 3DOnerv C4+kwart-finale 8[1]02:09,383e
Esther Schnell
TRI103Triton/SkadiDOnerv C4+kwart-finale 8[2]02:04,822e
Josje Volkers
SKA112Skadi 5DOnerv C4+kwart-finale 8[6]02:18,755e
Fransje Meijerink
SKA353SkadiDErv C4+B-finale[5]02:13,385e
Pien Ruigrok
SKASkadiH 4+B-finale[4]07:37,981e
Ties Eegdeman
TRI103Triton/SkadiDOnerv C4+halve-finale 3[1]02:05,733e
Josje Volkers
SKA152Skadi 1DOnerv C4+halve-finale 3[5]02:04,471e
Eline Drinkenburg
SKA374Skadi 1DOnerv C4*A-finale[1]02:26,726e
Femke Muller
SKA372Skadi 2DOnerv C4*A-finale[2]02:11,613e
Myrthe Oostenbrink
SKASkadiH Selectie 8+ (Cat. A)B-finale[1]07:01,015e
Mats Voogelaar
TRI103Triton/SkadiDOnerv C4+B-finale[4]02:07,034e
Josje Volkers
SKA152Skadi 1DOnerv C4+A-finale[5]02:06,804e
Eline Drinkenburg

zondag

27 oktober 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKA115Skadi 6HOnerv C4+voorwedstrijd 2[5]02:08,604e
Charlie Biesbroeck
SKA164Skadi 1HOnerv C4+voorwedstrijd 7[4]01:57,091e
Reinier van der Deijl
SKA204Skadi 7HOnerv C4+voorwedstrijd 11[4]02:08,684e
Koen van Cappelle
SKA235Skadi 4HOnerv C4+voorwedstrijd 14[5]01:58,552e
James Qiu
SKA246Skadi 3HOnerv C4+voorwedstrijd 15[6]02:12,365e
Tobias van Lith
SKA255Skadi 5HOnerv C4+voorwedstrijd 16[5]02:19,226e
Arnoud Rebel
SKA266Skadi 8HOnerv C4+voorwedstrijd 17[6]02:04,635e
Jort Boer
SKA286Skadi 2HOnerv C4+voorwedstrijd 19[6]02:07,835e
Lex van den Herik
SKA295Skadi 2HErv C4+voorwedstrijd 1[5]01:51,733e
Floris van Loon
SKA306Skadi 1HErv C4+voorwedstrijd 2[6]01:49,204e
Rui de Boer
SKA312Skadi 3HErv C4+voorwedstrijd 3[2]01:57,896e
Marius Zuidweg
SKASkadiD Selectie 4*voorwedstrijd 3[6]08:48,385e
Maud de Witte
SKA286Skadi 2HOnerv C4+herkansing 1[2]01:56,492e
Lex van den Herik
SKA246Skadi 3HOnerv C4+herkansing 7[5]02:01,093e
Tobias van Lith
SKA204Skadi 7HOnerv C4+herkansing 8[3]02:05,854e
Koen van Cappelle
SKA255Skadi 5HOnerv C4+herkansing 8[6]01:59,271e
Arnoud Rebel
SKA266Skadi 8HOnerv C4+herkansing 9[5]02:11,155e
Jort Boer
SKA115Skadi 6HOnerv C4+herkansing 11[5]02:09,584e
Charlie Biesbroeck
SKASkadiD Selectie 8+voorwedstrijd 2[2]07:15,923e
Jik Hagoort
SKA286Skadi 2HOnerv C4+kwart-finale 2[1]01:58,125e
Lex van den Herik
SKA235Skadi 4HOnerv C4+kwart-finale 2[2]01:55,543e
James Qiu
SKA164Skadi 1HOnerv C4+kwart-finale 5[3]01:52,362e
Reinier van der Deijl
SKA255Skadi 5HOnerv C4+kwart-finale 6[1]02:00,394e
Arnoud Rebel
SKA306Skadi 1HErv C4+B-finale[1]01:50,063e
Rui de Boer
SKA295Skadi 2HErv C4+B-finale[5]01:56,135e
Floris van Loon
SKA164Skadi 1HOnerv C4+halve-finale 1[2]01:53,003e
Reinier van der Deijl
SKASkadiD Selectie 8+A-finale[1]07:27,574e
Jik Hagoort
SKA164Skadi 1HOnerv C4+B-finale[5]01:54,944e
Reinier van der Deijl