zaterdag

26 oktober 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYA102Gyas 1DOnerv C4+voorwedstrijd 1[2]02:16,962e
Julia de Rooij
GYA115Gyas 17DOnerv C4+voorwedstrijd 2[5]02:09,981e
Frouke Vonk
GYA125Gyas 3DOnerv C4+voorwedstrijd 3[5]02:20,515e
Cleo Vasilda
GYA136Gyas 15DOnerv C4+voorwedstrijd 4[6]02:22,734e
Sophie van Rhenen
GYA146Gyas 16DOnerv C4+voorwedstrijd 5[6]02:09,492e
Eva van der Putten
GYA156Gyas 8DOnerv C4+voorwedstrijd 6[6]02:48,266e
Isabelle Vink
GYA163Gyas 7DOnerv C4+voorwedstrijd 7[3]02:32,096e
Veerle Wolters
GYA174Gyas 12DOnerv C4+voorwedstrijd 8[4]02:15,182e
Daphne Caprino
GYA181Gyas 14DOnerv C4+voorwedstrijd 9[1]02:08,392e
Marte Valkema
GYA183Gyas 9DOnerv C4+voorwedstrijd 9[3]02:20,075e
Lisa Dudek
GYA192Gyas 10DOnerv C4+voorwedstrijd 10[2]02:24,946e
Hélène Staal
GYA203Gyas 11DOnerv C4+voorwedstrijd 11[3]02:47,585e
Silke Jansink
GYA214Gyas 13DOnerv C4+voorwedstrijd 12[4]02:15,592e
Guusje van den Berg
GYA222Gyas 4DOnerv C4+voorwedstrijd 13[2]02:18,463e
Ester van der Veen
GYA234Gyas 6DOnerv C4+voorwedstrijd 14[4]02:35,906e
Tamara van den Bosch
GYA311Gyas 2DOnerv C4+voorwedstrijd 22[1]02:17,713e
Madelief Rivière
GYA326Gyas 5DOnerv C4+voorwedstrijd 23[6]02:31,435e
Lauren Engbers
GYAGyasD 4*voorwedstrijd 2[3]08:56,264e
Daphne de Wolf
GYA311Gyas 2DOnerv C4+herkansing 1[3]02:16,482e
Madelief Rivière
GYA102Gyas 1DOnerv C4+herkansing 1[4]02:18,303e
Julia de Rooij
GYA125Gyas 3DOnerv C4+herkansing 3[5]02:22,844e
Cleo Vasilda
GYA136Gyas 15DOnerv C4+herkansing 6[2]02:14,681e
Sophie van Rhenen
GYA203Gyas 11DOnerv C4+herkansing 7[2]02:19,753e
Silke Jansink
GYA214Gyas 13DOnerv C4+herkansing 7[4]02:13,061e
Guusje van den Berg
GYA163Gyas 7DOnerv C4+herkansing 8[1]02:27,223e
Veerle Wolters
GYA174Gyas 12DOnerv C4+herkansing 10[3]02:11,701e
Daphne Caprino
GYA192Gyas 10DOnerv C4+herkansing 11[1]02:20,983e
Hélène Staal
GYA156Gyas 8DOnerv C4+herkansing 14[6]02:30,045e
Isabelle Vink
GYA234Gyas 6DOnerv C4+herkansing 17[1]02:28,835e
Tamara van den Bosch
GYA326Gyas 5DOnerv C4+herkansing 17[6]02:32,996e
Lauren Engbers
GYA146Gyas 16DOnerv C4+herkansing 18[4]02:07,242e
Eva van der Putten
GYA183Gyas 9DOnerv C4+herkansing 19[1]02:10,351e
Lisa Dudek
GYA222Gyas 4DOnerv C4+herkansing 19[2]02:17,133e
Ester van der Veen
GYA181Gyas 14DOnerv C4+herkansing 19[3]02:20,484e
Marte Valkema
GYAGyasH Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 1[1]06:55,675e
Vincent Popma
GYAGyasD 2xvoorwedstrijd 1[2]08:41,915e
Eline de Jager
GYA183Gyas 9DOnerv C4+kwart-finale 2[2]02:32,796e
Lisa Dudek
GYA115Gyas 17DOnerv C4+kwart-finale 2[3]02:17,553e
Frouke Vonk
GYA174Gyas 12DOnerv C4+kwart-finale 3[2]02:08,334e
Daphne Caprino
GYA146Gyas 16DOnerv C4+kwart-finale 4[1]02:05,502e
Eva van der Putten
GYA136Gyas 15DOnerv C4+kwart-finale 5[2]02:12,395e
Sophie van Rhenen
GYA214Gyas 13DOnerv C4+kwart-finale 8[5]02:20,356e
Guusje van den Berg
GYAGyasH Selectie 8+ (Cat. B)A-finale[6]07:05,385e
Henri Ullmann
GYA146Gyas 16DOnerv C4+halve-finale 3[6]02:08,736e
Eva van der Putten
GYAGyasH Selectie 8+ (Cat. A)B-finale[5]06:56,394e
Vincent Popma

zondag

27 oktober 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYA105Gyas 8HOnerv C4+voorwedstrijd 1[5]02:01,133e
David Moerman
GYA143Gyas 5HOnerv C4+voorwedstrijd 5[3]02:18,925e
Milan van der Terp
GYA183Gyas 3HOnerv C4+voorwedstrijd 9[3]02:15,225e
Bram Piersma
GYA215Gyas 9HOnerv C4+voorwedstrijd 12[5]02:03,563e
Maarten Bos
GYA225Gyas 2HOnerv C4+voorwedstrijd 13[5]02:05,734e
Thom Meeuwes
GYA252Gyas 1HOnerv C4+voorwedstrijd 16[2]02:04,471e
Thomas Kooger
GYA265Gyas 6HOnerv C4+voorwedstrijd 17[5]02:01,444e
Tom van Heuvel
GYA273Gyas 4HOnerv C4+voorwedstrijd 18[3]02:20,405e
Joeri van der Ploeg
GYA283Gyas 7HOnerv C4+voorwedstrijd 19[3]01:58,604e
Arjan Spijkerman
GYA325GyasDErv 2x (NB)voorwedstrijd 1[5]08:25,903e
Floor Buigel
GYAGyas 2D Selectie 4*voorwedstrijd 2[3]08:22,474e
Carlijn Knoppers
GYAGyas 1D Selectie 4*voorwedstrijd 2[5]08:20,043e
Maxime Jansen
GYA283Gyas 7HOnerv C4+herkansing 1[4]01:58,633e
Arjan Spijkerman
GYA143Gyas 5HOnerv C4+herkansing 1[5]02:18,155e
Milan van der Terp
GYA273Gyas 4HOnerv C4+herkansing 2[2]02:15,434e
Joeri van der Ploeg
GYA225Gyas 2HOnerv C4+herkansing 2[4]02:04,922e
Thom Meeuwes
GYA183Gyas 3HOnerv C4+herkansing 12[1]02:09,926e
Bram Piersma
GYA215Gyas 9HOnerv C4+herkansing 12[4]01:55,971e
Maarten Bos
GYA105Gyas 8HOnerv C4+herkansing 13[4]01:57,731e
David Moerman
GYA265Gyas 6HOnerv C4+herkansing 13[5]02:00,392e
Tom van Heuvel
GYAGyasD Selectie 8+voorwedstrijd 1[2]07:40,865e
Rinske Brands
GYAGyasH 2xvoorwedstrijd 2[2]07:59,215e
Cornelis Zwart
GYA363GyasHErv 4+ (NB)voorwedstrijd 2[3]07:36,392e
Otto Bervoets
GYA215Gyas 9HOnerv C4+kwart-finale 5[1]01:58,366e
Maarten Bos
GYA252Gyas 1HOnerv C4+kwart-finale 6[4]02:00,394e
Thomas Kooger
GYA105Gyas 8HOnerv C4+kwart-finale 8[1]01:59,576e
David Moerman
GYAGyas 1D Selectie 4*B-finale[4]08:21,673e
Maxime Jansen
GYAGyas 2D Selectie 4*B-finale[5]08:23,974e
Carlijn Knoppers
GYA325GyasDErv 2x (NB)A-finale[1]08:30,505e
Floor Buigel
GYAGyasD Selectie 8+B-finale[2]07:39,114e
Rinske Brands
GYA363GyasHErv 4+ (NB)A-finale[2]07:29,573e
Otto Bervoets
GYAGyasH 2xB-finale[6]07:58,334e
Cornelis Zwart