zaterdag

26 oktober 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKO106Skøll 5DOnerv C4+voorwedstrijd 1[6]02:43,395e
Luiza Yuan
SKO114Skøll 20DOnerv C4+voorwedstrijd 2[4]02:47,374e
Rachel van ‘t Hull
SKO131Skøll 12DOnerv C4+voorwedstrijd 4[1]02:45,206e
Stella van Bolhuis
SKO135Skøll 8DOnerv C4+voorwedstrijd 4[5]02:21,753e
Maja Kilibarda
SKO141Skøll 17DOnerv C4+voorwedstrijd 5[1]02:15,824e
Sarah de Jong
SKO151Skøll 21DOnerv C4+voorwedstrijd 6[1]02:42,674e
Hana Moradi
SKO161Skøll 3DOnerv C4+voorwedstrijd 7[1]02:23,245e
Charlot Lambert
SKO176Skøll 22DOnerv C4+voorwedstrijd 8[6]02:26,255e
Cécile Alsbach
SKO186Skøll 9DOnerv C4+voorwedstrijd 9[6]02:06,861e
Lisa Huijsman
SKO193Skøll 7DOnerv C4+voorwedstrijd 10[3]02:22,054e
Deborah Pel
SKO205Skøll 10DOnerv C4+voorwedstrijd 11[5]02:09,462e
Jette Talsma
SKO213Skøll 6DOnerv C4+voorwedstrijd 12[3]02:29,145e
Judith Langhout
SKO226Skøll 19DOnerv C4+voorwedstrijd 13[6]02:36,436e
Annemijn van Meekeren
SKO232Skøll 13DOnerv C4+voorwedstrijd 14[2]02:12,223e
Lianne Verweij
SKO244Skøll 18DOnerv C4+voorwedstrijd 15[4]02:34,126e
Sam Winsemius
SKO255Skøll 11DOnerv C4+voorwedstrijd 16[5]02:11,332e
Tosca van Boom
SKO263Skøll 14DOnerv C4+voorwedstrijd 17[3]02:22,393e
Jiska Koppe
SKO286Skøll 2DOnerv C4+voorwedstrijd 19[6]02:53,966e
Paulien van der Kruijs
SKO293Skøll 1DOnerv C4+voorwedstrijd 20[3]02:26,915e
Annick Buining
SKO316Skøll 4DOnerv C4+voorwedstrijd 22[6]02:35,826e
Nora Carpay
SKO322Skøll 16DOnerv C4+voorwedstrijd 23[2]02:13,482e
Cathelijn Vossen
SKO331Skøll 15DOnerv C4+voorwedstrijd 24[1]02:11,112e
Lisa Hooftman
SKO363SkøllDErv C4+voorwedstrijd 3[3]02:28,175e
Ivana Winder
SKOSkøllH 4+voorwedstrijd 1[3]07:33,442e
Melle Gelok
PELPelargos/SkøllH 4+voorwedstrijd 2[4]07:45,905e
Max Jongeneel
SKOSkøllD 4*voorwedstrijd 1[4]08:31,311e
Demi Peek
SKO316Skøll 4DOnerv C4+herkansing 1[6]02:22,604e
Nora Carpay
SKO131Skøll 12DOnerv C4+herkansing 2[1]02:10,211e
Stella van Bolhuis
SKO255Skøll 11DOnerv C4+herkansing 2[3]02:15,332e
Tosca van Boom
SKO263Skøll 14DOnerv C4+herkansing 3[4]02:21,493e
Jiska Koppe
SKO135Skøll 8DOnerv C4+herkansing 5[4]02:21,982e
Maja Kilibarda
SKO176Skøll 22DOnerv C4+herkansing 7[6]02:18,192e
Cécile Alsbach
SKO213Skøll 6DOnerv C4+herkansing 8[6]02:32,435e
Judith Langhout
SKO244Skøll 18DOnerv C4+herkansing 9[1]02:18,152e
Sam Winsemius
SKO114Skøll 20DOnerv C4+herkansing 12[5]02:27,816e
Rachel van ‘t Hull
SKO232Skøll 13DOnerv C4+herkansing 14[4]02:15,253e
Lianne Verweij
SKO141Skøll 17DOnerv C4+herkansing 14[5]02:16,324e
Sarah de Jong
SKO293Skøll 1DOnerv C4+herkansing 16[1]02:17,603e
Annick Buining
SKO226Skøll 19DOnerv C4+herkansing 16[6]02:32,876e
Annemijn van Meekeren
SKO322Skøll 16DOnerv C4+herkansing 17[3]02:19,573e
Cathelijn Vossen
SKO161Skøll 3DOnerv C4+herkansing 18[1]02:18,913e
Charlot Lambert
SKO205Skøll 10DOnerv C4+herkansing 18[3]02:06,361e
Jette Talsma
SKO193Skøll 7DOnerv C4+herkansing 18[5]02:20,084e
Deborah Pel
SKO286Skøll 2DOnerv C4+herkansing 18[6]02:54,586e
Paulien van der Kruijs
SKO331Skøll 15DOnerv C4+herkansing 19[4]02:15,562e
Lisa Hooftman
SKO151Skøll 21DOnerv C4+herkansing 19[5]02:46,296e
Hana Moradi
SKO106Skøll 5DOnerv C4+herkansing 20[6]02:22,176e
Luiza Yuan
SKO396SkøllDErv 4+ (NB)voorwedstrijd 1[6]08:24,771e
Fleur Tolmeijer
SKOSkøllH Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 1[3]06:43,663e
Lucas Duifs
SKOSkøllD 2xvoorwedstrijd 3[1]08:37,172e
Mara Cerfontain
SKOSkøll/PhocasD 2xvoorwedstrijd 3[2]08:38,383e
Sylvie Langhout
SKO255Skøll 11DOnerv C4+kwart-finale 1[1]02:05,482e
Tosca van Boom
SKO205Skøll 10DOnerv C4+kwart-finale 2[5]02:17,854e
Jette Talsma
SKO331Skøll 15DOnerv C4+kwart-finale 2[6]02:18,685e
Lisa Hooftman
SKO186Skøll 9DOnerv C4+kwart-finale 8[3]02:04,561e
Lisa Huijsman
SKO131Skøll 12DOnerv C4+kwart-finale 9[5]02:10,053e
Stella van Bolhuis
PELPelargos/SkøllH 4+B-finale[5]07:56,524e
Max Jongeneel
SKOSkøllH 4+A-finale[5]07:32,824e
Melle Gelok
SKOSkøllD 4*A-finale[3]08:30,684e
Demi Peek
SKO255Skøll 11DOnerv C4+halve-finale 1[1]02:07,065e
Tosca van Boom
SKO186Skøll 9DOnerv C4+halve-finale 3[3]02:05,462e
Lisa Huijsman
SKOSkøllH Selectie 8+ (Cat. A)A-finale[1]06:45,184e
Lucas Duifs
SKOSkøll/PhocasD 2xB-finale[4]08:54,626e
Sylvie Langhout
SKOSkøllD 2xA-finale[2]08:43,605e
Mara Cerfontain
SKO396SkøllDErv 4+ (NB)A-finale[3]08:19,032e
Fleur Tolmeijer
SKO186Skøll 9DOnerv C4+A-finale[6]02:07,876e
Lisa Huijsman

zondag

27 oktober 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKO126Skøll 6HOnerv C4+voorwedstrijd 3[6]02:13,885e
Symen Dobber
SKO134Skøll 8HOnerv C4+voorwedstrijd 4[4]02:25,845e
Joris van Oeffel
SKO141Skøll 4HOnerv C4+voorwedstrijd 5[1]02:24,476e
Stijn Kleerebezem
SKO154Skøll 9HOnerv C4+voorwedstrijd 6[4]02:02,422e
Tim van den Dries
SKO161Skøll 11HOnerv C4+voorwedstrijd 7[1]01:58,732e
Stan Kuijkens
SKO176Skøll 2HOnerv C4+voorwedstrijd 8[6]02:02,034e
Stijn Nouws
SKO185Skøll 10HOnerv C4+voorwedstrijd 9[5]02:06,383e
Martijn Bezoen
SKO196Skøll 5HOnerv C4+voorwedstrijd 10[6]02:11,804e
Jorn Topper
SKO205Skøll 3HOnerv C4+voorwedstrijd 11[5]02:13,616e
Rick Josten
SKO233Skøll 7HOnerv C4+voorwedstrijd 14[3]01:59,163e
Yannick van Dijk
SKO244Skøll 1HOnerv C4+voorwedstrijd 15[4]02:07,723e
Jesse Geerts
SKO304Skøll 2HErv C4+voorwedstrijd 2[4]01:51,185e
Max Pielkenrood
SKO316Skøll 1HErv C4+voorwedstrijd 3[6]01:50,763e
Lars Leeuwrik
SKOSkøllD Selectie 4*voorwedstrijd 3[3]07:53,661e
Puck Vree
SKONicky JanssenH 1xvoorwedstrijd 2[3]08:24,173e
Skøll 2
SKORoy KoelmanH 1xvoorwedstrijd 2[6]08:42,574e
Skøll 1
SKOSkøll 2D 4+voorwedstrijd 1[6]niet gestart
Anneloes Grimbergen
SKOSkøll 1D 4+voorwedstrijd 2[3]08:44,272e
Sophie Warringa
SKOSkøll 3D 4+voorwedstrijd 3[2]09:30,905e
Niyana Kwee
SKOSkøll 4D 4+voorwedstrijd 3[5]08:34,333e
Renske van Druten
SKO126Skøll 6HOnerv C4+herkansing 2[5]02:04,141e
Symen Dobber
SKO233Skøll 7HOnerv C4+herkansing 3[3]01:57,911e
Yannick van Dijk
SKO134Skøll 8HOnerv C4+herkansing 4[2]02:01,611e
Joris van Oeffel
SKO176Skøll 2HOnerv C4+herkansing 5[5]01:57,431e
Stijn Nouws
SKO141Skøll 4HOnerv C4+herkansing 7[1]02:14,496e
Stijn Kleerebezem
SKO205Skøll 3HOnerv C4+herkansing 10[1]02:19,216e
Rick Josten
SKO244Skøll 1HOnerv C4+herkansing 10[4]02:12,785e
Jesse Geerts
SKO185Skøll 10HOnerv C4+herkansing 11[3]02:07,223e
Martijn Bezoen
SKO196Skøll 5HOnerv C4+herkansing 12[2]02:06,414e
Jorn Topper
SKOSkøllD Selectie 8+voorwedstrijd 2[6]07:23,394e
Iris Neijzen
SKOSkøllH 2xvoorwedstrijd 1[3]08:22,784e
Olav Nagel
SKO345SkøllDErv 4* (NB)Race For Lanes[5]07:55,823e
Julia Rubingh
SKO352SkøllHErv 4+ (NB)voorwedstrijd 1[2]08:10,174e
Luc Vermeer
SKO154Skøll 9HOnerv C4+kwart-finale 1[2]01:58,834e
Tim van den Dries
SKO126Skøll 6HOnerv C4+kwart-finale 2[6]02:12,196e
Symen Dobber
SKO233Skøll 7HOnerv C4+kwart-finale 3[1]01:54,874e
Yannick van Dijk
SKO134Skøll 8HOnerv C4+kwart-finale 6[6]01:59,793e
Joris van Oeffel
SKO161Skøll 11HOnerv C4+kwart-finale 7[1]01:55,362e
Stan Kuijkens
SKO176Skøll 2HOnerv C4+kwart-finale 9[1]01:58,505e
Stijn Nouws
SKO316Skøll 1HErv C4+B-finale[3]01:53,234e
Lars Leeuwrik
SKOSkøllD Selectie 4*A-finale[3]07:49,621e
Puck Vree
SKONicky JanssenH 1xB-finale[2]08:20,862e
Skøll 2
SKORoy KoelmanH 1xB-finale[5]08:34,605e
Skøll 1
SKOSkøll 4D 4+B-finale[4]08:33,143e
Renske van Druten
SKOSkøll 1D 4+A-finale[5]09:01,576e
Sophie Warringa
SKO161Skøll 11HOnerv C4+halve-finale 3[7]01:54,236e
Stan Kuijkens
SKOSkøllD Selectie 8+B-finale[3]07:26,352e
Iris Neijzen
SKO345SkøllDErv 4* (NB)A-finale[2]07:59,453e
Julia Rubingh
SKO352SkøllHErv 4+ (NB)B-finale[5]07:57,994e
Luc Vermeer