zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
THEThêtaHEj 4+voorwedstrijd 2za 08:20[4]
Tom van der Velden
SAUSaurus/Thêta (4)DEj 4+voorwedstrijd 2za 08:35[4]
Julia Kernkamp
THEThêtaDEj 8+voorwedstrijd 2za 08:45[5]
Marleen Janssen
THEThêtaLHDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:15[2]
Jordi de Leeuw
THEThêtaLDDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:35[4]
Els Vlooswijk
THEThêtaDG 1xvoorwedstrijd 2za 10:35[5]
Lisa van Heyningen
THEThêtaLHDev 4-voorwedstrijd 3za 14:05[3]
Thomas Buise
THEThêtaHEj 8+voorwedstrijd 3za 14:20[5]
Ruben Vreugdenhil
THEThêta 1HG 1xvoorwedstrijd 2za 14:35[2]
Mark Verbeek
THEThêta 2HG 1xvoorwedstrijd 3za 14:40[4]
Christiaan Rosendaal
THEThêta (3)LHEj 8+voorwedstrijd 1za 14:45[2]
Gijs Leemrijse
THEThêtaDDev 4-voorwedstrijd 1za 14:55[2]
Henriëtte Eijking
THEThêta/SkøllHE 2xA-finaleza 15:45[4]
Lennart van Lierop
THEThêtaHEj 4+A-finaleza 15:55[2]
Tom van der Velden
SAUSaurus/Thêta (4)DEj 4+A-finaleza 16:05[6]
Julia Kernkamp
THEThêtaDG 1xA-finaleza 17:05[5]
Lisa van Heyningen
TRITriton/ThêtaLHEj 4+A-finaleza 17:30[3]
Tim Henssen
THEThêta 2HG 1xA-finaleza 18:15[6]
Christiaan Rosendaal

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
THE12ThêtaHGb 4-time-trialzo 08:06
Christiaan Rosendaal
THE148ThêtaLHGb 4-time-trialzo 09:11
Thomas Buise
THE203ThêtaLDGb 2xtime-trialzo 10:05
Els Vlooswijk
THE226Thêta/ArgoDG 2xtime-trialzo 10:17
Lisa van Heyningen
THE288ThêtaHB 4+time-trialzo 10:39
Tom van der Velden
THE297ThêtaHB 8+time-trialzo 10:49
Ruben Vreugdenhil
LAG309Laga/Njord/ThêtaLHB 8+time-trialzo 10:56
Willem Ooink
GYA331Gyas-combiHE 8+time-trialzo 11:14
Theis Hagemeister
THE387ThêtaDB 8+time-trialzo 11:35
Marleen Janssen
THEThêtaHGb 4-A-finalezo 12:55[3]
Christiaan Rosendaal
THEThêtaLHGb 4-A-finalezo 14:15[5]
Thomas Buise
THEThêtaLDGb 2xA-finalezo 15:00[1]
Els Vlooswijk
THEThêta/ArgoDG 2xA-finalezo 15:50[2]
Lisa van Heyningen
THEThêtaHB 4+A-finalezo 16:25[6]
Tom van der Velden
THEThêtaHB 8+A-finalezo 16:30[6]
Ruben Vreugdenhil
GYAGyas-combiHE 8+A-finalezo 16:50[1]
Theis Hagemeister
THEThêtaLHE 8+A-finalezo 16:55[4]
Gijs Leemrijse
THEThêtaLHB 2xA-finalezo 17:00[1]
Jordi de Leeuw
SKASkadi/ThêtaDE 4xA-finalezo 17:40[2]
Nina Loos
THEThêtaDB 8+B-finalezo 17:50[6]
Marleen Janssen
ORCOrca/Skøll/ThêtaHE 4xA-finalezo 18:10[5]
Lennart van Lierop