Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zaterdag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUR408SirènesNSRF SB D2voorwedstrijd 2[4]04:49,823e
Lillian van Oosterhout
EUR410FUV IINSRF SB D2voorwedstrijd 2[6]05:05,866e
Nynke Bos
EUR443Het 7e ZinktuigNSRF SB H2voorwedstrijd 4[3]04:53,136e
Harmen Roubos
EUR446IndignusNSRF SB H2voorwedstrijd 4[5]04:23,271e
Sietse de Man
EUR448VUF VINSRF SB H2voorwedstrijd 4[7]04:36,555e
Bas Spijkerman
EUR525R'dink & High-THErv 2xvoorwedstrijd 4[3]08:21,064e
Sander Heijtmeijer
EUR410FUV IINSRF SB D2C-finale[7]06:58,936e
Nynke Bos
EUR408SirènesNSRF SB D2B-finale[5]05:01,233e
Lillian van Oosterhout
EUR443Het 7e ZinktuigNSRF SB H2D-finale[6]04:48,114e
Harmen Roubos
EUR448VUF VINSRF SB H2C-finale[3]04:41,512e
Bas Spijkerman
EUR446IndignusNSRF SB H2A-finale[5]04:21,034e
Sietse de Man
EUR606InvictaNSRF SB D3voorwedstrijd 1[5]05:55,976e
Anne Bomers
EUR612SlagroomNSRF SB D3voorwedstrijd 2[5]04:45,153e
Simone Bouma
EUR645Beveiligers van FormaatHErv 2-A-finale[5]08:35,601e
Joost van Smoorenburg
EUR647R'dink & High-THErv 2-A-finale[7]08:42,043e
Sander Heijtmeijer
EUR606InvictaNSRF SB D3D-finale[7]06:04,876e
Anne Bomers
EUR612SlagroomNSRF SB D3A-finale[7]05:06,704e
Simone Bouma

zondag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUR700DiothúNSRF SB H3voorwedstrijd 4[5]04:44,244e
Chiel Franssen
EUR720SlaggaatNSRF SB D1voorwedstrijd 3[7]04:51,503e
Sophie Hage
EUR776(F/T/R)ukkers4+ H2voorwedstrijd 2[3]uitgesloten
Wouter Kockelkoren
EUR816mama gans en de eendjes4+ H3voorwedstrijd 2[2]08:45,092e
Julian Nauta
EUR846EurosDErv 2xvoorwedstrijd 4[5]09:22,561e
Jolien Ambrosius
EUR868EurosDErv 1xvoorwedstrijd 3[3]10:02,221e
Elianne Hopman
EUR889EurosVoorzitter 1xheat[2]14:18,714e
Auke de Leeuw
EUR700DiothúNSRF SB H3B-finale[2]04:42,843e
Chiel Franssen
EUR720SlaggaatNSRF SB D1B-finale[6]04:51,023e
Sophie Hage
EUR907SkidbladnirNSRF SB H1voorwedstrijd 2[7]04:47,886e
Sander Eggermont
EUR913Heroic HertzNSRF SB H1voorwedstrijd 3[7]04:19,953e
Fabian van Dongen
EUR846EurosDErv 2xA-finale[3]08:38,581e
Jolien Ambrosius
EUR816mama gans en de eendjes4+ H3A-finale[7]08:43,374e
Julian Nauta
EUR913Heroic HertzNSRF SB H1B-finale[6]04:19,013e
Fabian van Dongen