Aanpassing schema middag
In verband met de huidige vertraging in het schema zullen C en D finales van NSRF Stuurbooord Bokaal H1, H3, H4 en D1 NIET worden geroeid.
Alle finales van D C4+ Klassement zullen wel doorgang vinden.

zo 14:45 - race 255 - [800] NSRF D C4+ Klassement voorwedstrijd 1

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]LAGDames 1[920]
 Tessa Bronsky
[3]GYAKatara 1[921]
 Anne de Bue
[4]VIDVidar[922]
 Alex Supit
[5]NERDames 2[923]
 Isabel Visser
[6]PROOngekend[924]
 Francien Bax

zo 14:50 - race 256 - [800] NSRF D C4+ Klassement voorwedstrijd 2

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]OKEOkeanos[925]
 Leonie Reus
[3]SKADames 1[926]
 Amanda Luijckx
[4]SAUDames TopC4+[927]
 Dominique Kleuters
[5]TRIDames 1'19[928]
 Anne-Wouke van Helden
[6]NJONjord 1[929]
 Kristie Wesdorp

zo 14:55 - race 257 - [800] NSRF D C4+ Klassement voorwedstrijd 3

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]NJONjord 2[930]
 Floor Huisman
[3]NERDamesch 1[931]
 Annabelle Ledeboer
[4]THEGerstensmoothie[932]
 Diana Hendriks
[5]AEGAegir 2[933]
 Elzemiek Jansen
[6]ARGArgo 1[934]
 Leonie Vos
[7]ORCZeeslag[935]
 Gaetane JM Demyttenaere

zo 15:00 - race 258 - [800] NSRF D C4+ Klassement voorwedstrijd 4

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA, overige 2en en 3e => FB, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ARGArgo 2[936]
 Noortje Schalker
[3]PHOJuist.[937]
 Cecile Stevens
[4]SKOKantje Stuurbøørd[938]
 Renske van Druten
[5]GYAKatara A[939]
 Floor Munnik
[6]AEGAegir 1[940]
 Lotje De Bell
[7]SKOKantje Bakbøørd[941]
 Susan Visser

zo 18:00 - race 286 - [800] NSRF D C4+ Klassement D-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[3]ORCZeeslag[935]
 Gaetane JM Demyttenaere
[4]TRIDames 1'19[928]
 Anne-Wouke van Helden
[5]VIDVidar[922]
 Alex Supit
[6]GYAKatara A[939]
 Floor Munnik

zo 18:05 - race 287 - [800] NSRF D C4+ Klassement C-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]ARGArgo 2[936]
 Noortje Schalker
[3]SAUDames TopC4+[927]
 Dominique Kleuters
[4]SKOKantje Bakbøørd[941]
 Susan Visser
[5]GYAKatara 1[921]
 Anne de Bue
[6]THEGerstensmoothie[932]
 Diana Hendriks
[7]AEGAegir 2[933]
 Elzemiek Jansen

zo 18:10 - race 288 - [800] NSRF D C4+ Klassement B-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]NERDames 2[923]
 Isabel Visser
[3]ARGArgo 1[934]
 Leonie Vos
[4]PROOngekend[924]
 Francien Bax
[5]PHOJuist.[937]
 Cecile Stevens
[6]AEGAegir 1[940]
 Lotje De Bell
[7]NJONjord 1[929]
 Kristie Wesdorp

zo 18:15 - race 289 - [800] NSRF D C4+ Klassement A-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[2]NJONjord 2[930]
 Floor Huisman
[3]SKOKantje Stuurbøørd[938]
 Renske van Druten
[4]LAGDames 1[920]
 Tessa Bronsky
[5]NERDamesch 1[931]
 Annabelle Ledeboer
[6]OKEOkeanos[925]
 Leonie Reus
[7]SKADames 1[926]
 Amanda Luijckx