Friday

24 May 2019

no.crew
stroke
eventracelanetimepos.
WES302Westminster School Boat Club AJ14 8x+ 2Time Trial07:13.6613th
Elias Gelain-Sohn
WES355Westminster School Boat ClubJ14 8x+ 1Time Trial06:41.2915th
Jou-Myu Wijnholds
WESWestminster School Boat Club AJ14 8x+ 2Final C[5]08:00.635th
Elias Gelain-Sohn
WESWestminster School Boat ClubJ14 8x+ 1Final C[6]--3rd
Jou-Myu Wijnholds

Saturday

25 May 2019

no.crew
stroke
eventracelanetimepos.
WES15Westminster School Boat ClubJ15 8+Time Trial06:12.1013th
Harry Polychronopoulos
WES121Westminster School Boat Club AJ16 2nd 8+Time Trial06:12.664th
Adrian Sahani
WES153Westminster School Boat Club AJ16 8+Time Trial05:46.982nd
Willem De mol van otterloo
WES181Westminster School Boat Club ACh 4xTime Trial06:08.5018th
Louis Cuddy
WES292Westminster School Boat Club ANon-Ch 4+Time Trial06:20.971st
Krishan Budhdeo
WES337Westminster School Boat ClubChG1xTime Trial07:54.3614th
Emma Kohlmayer
WES367Westminster School Boat Club ACh 8+Time Trial05:33.365th
Angus Stevenson
WESWestminster School Boat Club AJ16 8+Semifinal A/B 1[5]06:09.151st
Willem De mol van otterloo
WESWestminster School Boat Club ANon-Ch 4+Semifinal A/B 2[5]06:40.951st
Krishan Budhdeo
WESWestminster School Boat ClubChG1xSemifinal A/B 1[1]08:03.093rd
Emma Kohlmayer
WESWestminster School Boat Club ACh 8+Semifinal A/B 2[3]05:55.925th
Angus Stevenson
WESWestminster School Boat Club AJ16 2nd 8+Final A[3]06:32.824th
Adrian Sahani
WESWestminster School Boat Club AJ16 8+Final A[4]06:06.481st
Willem De mol van otterloo
WESWestminster School Boat Club ANon-Ch 4+Final A[5]06:43.681st
Krishan Budhdeo
WESWestminster School Boat ClubChG1xFinal A[2]08:18.368th
Emma Kohlmayer
WESWestminster School Boat Club ACh 8+Final B[5]05:59.891st
Angus Stevenson

Sunday

26 May 2019

no.crew
stroke
eventracelanetimepos.
WES41Westminster School Boat Club AJ16 4-Time Trial06:10.701st
Nirav Tomasi
WES42Westminster School Boat Club BJ16 4-Time Trial06:27.058th
Oliver Li
WES241Westminster School Boat ClubCh 1xTime Trial07:44.2348th
Daniyal Hameedi
WES370Westminster School Boat Club ACh4-Time Trial06:09.916th
Arnav Sawhney
WES378Westminster School Boat Club BCh4-Time Trial06:13.7711th
Nathan Raghavan
WESWestminster School Boat Club BJ16 4-Semifinal A/B 2[3]06:48.853rd
Oliver Li
WESWestminster School Boat Club AJ16 4-Semifinal A/B 2[6]06:42.651st
Nirav Tomasi
WESWestminster School Boat Club BCh4-Semifinal A/B 1[1]06:37.106th
Nathan Raghavan
WESWestminster School Boat Club ACh4-Semifinal A/B 1[4]06:21.983rd
Arnav Sawhney
WESWestminster School Boat Club BJ16 4-Final A[1]06:47.266th
Oliver Li
WESWestminster School Boat Club AJ16 4-Final A[5]06:27.421st
Nirav Tomasi
WESWestminster School Boat Club BCh4-Final B[1]06:27.694th
Nathan Raghavan
WESWestminster School Boat Club ACh4-Final A[2]06:18.282nd
Arnav Sawhney