Friday

24 May 2019

no.crew
stroke
eventracelanetimepos.
WBS7Windsor Boys School, The, Boat Club AJ15 4x+Time Trial06:26.611st
Marcus Chute
WBS29Windsor Boys School, The, Boat Club CJ15 4x+Time Trial06:44.1914th
Taylor Brown
WBS48Windsor Boys School, The, Boat Club BJ15 4x+Time Trial06:40.1810th
William Freddy Rosen
WBS176Windsor Boys School, The, Boat Club AJ14 4x+Time Trial08:09.9134th
Alexander Brambilla-Higgins
WBS193Windsor Boys School, The, Boat Club CJ14 4x+Time Trial07:53.3729th
Dylan Talbot
WBS207Windsor Boys School, The, Boat Club BJ14 4x+Time Trial08:20.3036th
Peter Denegri
WBS346Windsor Boys School, The, Boat Club AJ14 8x+ 1Time Trial06:54.7322nd
Felix Cook
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club BJ15 4x+Semifinal A/B 1[7]06:52.544th
William Freddy Rosen
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club AJ15 4x+Semifinal A/B 2[5]06:35.381st
Marcus Chute
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club CJ15 4x+Final C[5]07:04.173rd
Taylor Brown
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club BJ15 4x+Final B[4]07:02.733rd
William Freddy Rosen
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club AJ15 4x+Final A[5]06:43.721st
Marcus Chute

Saturday

25 May 2019

no.crew
stroke
eventracelanetimepos.
WBS7Windsor Boys School, The, Boat Club AJ15 8+Time Trial06:09.9411th
Charlie Warren
WBS26Windsor Boys School, The, Boat Club A2nd 4xTime Trial06:40.3812th
Ben Liddell
WBS95Windsor Boys School, The, Boat Club AJ15 2nd 8+Time Trial06:24.205th
Taylor Brown
WBS173Windsor Boys School, The, Boat Club ACh 4xTime Trial06:15.0528th
Harry Bodkin
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club AJ15 8+Semifinal A/B 1[7]06:25.093rd
Charlie Warren
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club AJ15 2nd 8+Semifinal A/B 2[6]06:41.722nd
Taylor Brown
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club AJ15 8+Final A[2]06:29.216th
Charlie Warren
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club A2nd 4xFinal B[2]06:57.075th
Ben Liddell
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club AJ15 2nd 8+Final A[6]07:03.696th
Taylor Brown

Sunday

26 May 2019

no.crew
stroke
eventracelanetimepos.
WBS72Windsor Boys School, The, Boat Club AJ16 2xTime Trial07:49.0130th
Will Mumford
WBS103Windsor Boys School, The, Boat Club ACh 2-Time Trial07:32.2221st
Curtis Workman
WBS203Windsor Boys School, The, Boat Club ACh 2xTime Trial07:25.3443rd
Robert Smith
WBS208Windsor Boys School, The, Boat Club BCh 2xTime Trial06:52.6017th
Oscar Walker
WBS240Windsor Boys School, The, Boat Club ACh 1xTime Trial06:59.941st
Julian van Gelderen
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club ACh 1xSemifinal A/B 2[8]07:21.161st
Julian van Gelderen
WBSWindsor Boys School, The, Boat Club ACh 1xFinal A[8]07:10.351st
Julian van Gelderen