WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

zaterdag

11 december 2021

ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
SKAFrederique BienfaitDG2000 meter[21]07:48,856e
Skadi 5
SKAMarieke van der PijlDG2000 meter[5]07:10,79e
Skadi 4
SKALieke van NieuwenhuizenDG2000 meter[22]07:15,214e
Skadi 3
SKAJade MeijssenLDG2000 meter[34]08:47,827e
Skadi 1
SKALieke WaaijerLDG2000 meter[38]08:52,428e
Skadi 2
SKALuuk OlgersHG2000 meter[37]06:55,262e
Skadi 2
SKABenjamin QuistHG2000 meter[43]07:23,273e
Skadi 1
SKABoaz van der SchaafLHG2000 meter[32]07:27,929e
Skadi
SKASkadiDCl 82000 meter[33-40]07:54,86e
Audell De visser
SKASkadi 1HCl 82000 meter[25-32]07:16,214e
Otto de Fraiture
SKASkadi 2HCl 82000 meter[33-40]07:11,013e
Olivier van der Linden
SKAHannah JonkerLDSB2000 meter[1]07:29,34e
Skadi 1
SKAFemke MullerLDSB2000 meter[25]08:09,910e
Skadi 3
SKAMaud de WitteLDSB2000 meter[26]07:45,78e
Skadi 4
SKAIsabelle BloemLDSB2000 meter[29]07:55,69e
Skadi 2
SKARens van SteenveldtLHSB2000 meter[37]06:50,929e
Skadi 3
SKAJasper van der MeulenLHSB2000 meter[39]06:39,615e
Skadi 1
SKAChristiaan StofferLHSB2000 meter[44]06:58,934e
Skadi 2
SKANienke von HebelDSB2000 meter[1]07:16,115e
Skadi 2
SKALinn van AanholtDSB2000 meter[15]07:05,34e
Skadi 1
SKAMarit de JongeDE2000 meter[23]niet gestart
Skadi 2
SKAAlide HiemstraDSB2000 meter[34]07:28,225e
Skadi 6
SKANicole WillemseDSB2000 meter[38]07:27,824e
Skadi 4
SKAVeerle GoordenDSB2000 meter[39]07:17,817e
Skadi 3
SKASophie EliensDSB2000 meter[41]07:42,129e
Skadi 5
SKAMartijn BosHSB2000 meter[11]05:58,52e
Skadi 6
SKAMaarten BukmanHSB2000 meter[15]06:16,616e
Skadi 7
SKAMichiel van KeulenHSB2000 meter[28]06:34,835e
Skadi 3
SKAAxel GeersHSB2000 meter[30]06:24,527e
Skadi 5
SKARui de BoerHSB2000 meter[36]06:19,722e
Skadi 2
SKAMinne VerboomHSB2000 meter[37]06:17,518e
Skadi 4
SKASkadiLDEj 42000 meter[21-24]07:53,32e
Emma Kleij
SKASkadiLHEj 82000 meter[25-32]07:03,58e
Tim van Roessel
SKASkadiDEj 82000 meter[25-32]07:55,513e
Muriel ten Horn
SKASkadiHEj 82000 meter[25-32]06:35,25e
Max Röell