WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

[007] LHSB 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.OKECornelus Palsma01:33,9(2)03:08,7(1)04:44,4(1)06:18,9(1)
Okeanos 2 01:33,901:34,801:35,701:34,635.5 spm
2.NJOStijn Meijer01:34,4(4)03:10,1(3)04:45,9(2)06:20,1(2)+1,2
Njord 9 01:34,401:35,701:35,801:34,234.2 spm
3.LAGJurgen van der Hoorn01:37,0(8)03:14,1(7)04:50,1(5)06:22,8(3)+3,9
Laga 10 01:37,001:37,101:36,001:32,736.0 spm
4.ARGMax Tilleman01:33,3(1)03:09,0(2)04:46,2(3)06:23,7(4)+4,8
Argo 1 01:33,301:35,701:37,201:37,438.2 spm
5.PROReinoud Tas01:33,9(2)03:11,4(4)04:48,5(4)06:25,0(5)+6,1
Proteus 6 01:33,901:37,501:37,101:36,537.0 spm
6.LAGDjurre Drenth01:36,2(6)03:13,5(6)04:50,8(7)06:27,8(6)+8,9
Laga 7 01:36,201:37,301:37,301:37,138.7 spm
7.LAGMaas de Kruijk01:37,1(10)03:15,6(9)04:53,9(8)06:30,9(7)+12,0
Laga 8 01:37,101:38,501:38,301:37,035.5 spm
8.PROMark Ketting01:36,5(7)03:15,0(8)04:54,3(9)06:31,6(8)+12,7
Proteus 3 01:36,501:38,501:39,301:37,235.0 spm
9.PROSidi Ruis01:36,1(5)03:13,0(5)04:50,3(6)06:32,1(9)+13,2
Proteus 7 01:36,101:36,901:37,301:41,834.0 spm
10.NJOTygo Rompa01:38,7(14)03:18,9(14)04:58,7(15)06:36,7(10)+17,8
Njord 4 01:38,701:40,201:39,801:38,135.0 spm
11.PROPieter Jongepier01:39,2(17)03:18,9(14)04:59,1(16)06:37,5(11)+18,6
Proteus 8 01:39,201:39,701:40,201:38,434.7 spm
12.LAGPim Kloet01:39,1(16)03:19,3(16)04:58,6(14)06:38,0(12)+19,1
Laga 3 01:39,101:40,201:39,301:39,439.8 spm
13.ARGAaron van der Wel01:38,6(13)03:18,0(12)04:58,4(11)06:38,8(13)+19,9
Argo 3 01:38,601:39,401:40,401:40,536.5 spm
14.OKENathan Remijnse01:37,5(11)03:16,2(10)04:58,5(12)06:39,5(14)+20,6
Okeanos 1 01:37,501:38,701:42,301:41,036.5 spm
15.LAGJules Bodegom01:40,3(23)03:20,6(21)05:00,2(18)06:39,6(15)+20,7
Laga 5 01:40,301:40,301:39,601:39,436.0 spm
15.SKAJasper van der Meulen01:38,9(15)03:18,1(13)04:57,7(10)06:39,6(15)+20,7
Skadi 1 01:38,901:39,201:39,601:42,037.3 spm
17.NJOLars van der Salm01:39,4(18)03:19,3(16)05:00,0(17)06:40,2(17)+21,3
Njord 7 01:39,401:39,901:40,701:40,234.8 spm
18.LAGWessel de Waard01:40,2(22)03:20,4(19)05:00,5(19)06:40,5(18)+21,6
Laga 9 01:40,201:40,201:40,101:40,038.5 spm
19.PRODirk-Jan Degeling01:38,4(12)03:19,5(18)05:03,7(24)06:43,4(19)+24,5
Proteus 4 01:38,401:41,101:44,201:39,735.5 spm
20.PROIds Oostmeijer01:40,1(20)03:21,0(22)05:02,0(20)06:44,5(20)+25,6
Proteus 5 01:40,101:40,901:41,001:42,534.5 spm
21.NJORuben Kouwenhoven01:41,2(26)03:22,7(24)05:04,5(25)06:44,7(21)+25,8
Njord 2 01:41,201:41,501:41,801:40,334.0 spm
22.LAGNikolai van den Dungen01:40,1(20)03:21,2(23)05:02,7(21)06:45,2(22)+26,3
Laga 6 01:40,101:41,101:41,501:42,537.5 spm
23.PRORinze Hallema01:37,0(8)03:16,5(11)04:58,5(12)06:45,5(23)+26,6
Proteus 1 01:37,001:39,501:42,001:47,034.5 spm
24.NJONiels Ponssen01:41,5(29)03:22,8(25)05:03,5(23)06:45,6(24)+26,7
Njord 8 01:41,501:41,301:40,701:42,033.5 spm
25.LAGDirk van Ommeren01:39,5(19)03:20,4(19)05:03,2(22)06:46,0(25)+27,1
Laga 2 01:39,501:40,901:42,801:42,835.0 spm
26.LAGWillem Ooink01:41,0(25)03:23,7(28)05:06,1(28)06:46,4(26)+27,5
Laga 1 01:41,001:42,701:42,401:40,434.7 spm
27.NJONorbert Brinkkemper01:41,4(27)03:23,1(27)05:05,6(26)06:47,7(27)+28,8
Njord 5 01:41,401:41,701:42,501:42,234.5 spm
28.ARGBram Sluijters01:41,4(27)03:24,7(29)05:08,3(29)06:50,2(28)+31,3
Argo 2 01:41,401:43,301:43,601:41,933.2 spm
29.SKARens van Steenveldt01:40,8(24)03:22,9(26)05:05,9(27)06:50,9(29)+32,0
Skadi 3 01:40,801:42,101:43,001:44,938.3 spm
30.NJOMatteo Demorest01:42,5(32)03:25,4(30)05:08,7(30)06:51,3(30)+32,4
Njord 6 01:42,501:42,901:43,301:42,535.5 spm
31.NJOSal Griep01:42,4(30)03:25,9(31)05:09,1(31)06:52,2(31)+33,3
Njord 1 01:42,401:43,501:43,201:43,032.0 spm
32.LAGCasper Pronk Van Hoogeveen01:42,9(33)03:26,6(32)05:11,1(32)06:57,7(32)+38,8
Laga 4 01:42,901:43,701:44,501:46,533.7 spm
33.PROYvo van Rutten01:44,7(35)03:30,4(35)05:16,6(35)06:57,9(33)+39,0
Proteus 2 01:44,701:45,701:46,201:41,334.5 spm
34.SKAChristiaan Stoffer01:43,9(34)03:28,9(34)05:14,5(34)06:58,9(34)+40,0
Skadi 2 01:43,901:45,001:45,601:44,439.5 spm
35.NJOMathijn Overmeire01:42,4(30)03:27,3(33)05:13,4(33)07:00,7(35)+41,8
Njord 3 01:42,401:44,901:46,101:47,331.2 spm