WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

zaterdag

11 december 2021

ploeg
slag
veldracetijdbaan
SKAFrederique BienfaitDG2000 meterza 09:45[21]
Skadi 5
SKAMarieke van der PijlDG2000 meterza 10:00[5]
Skadi 4
SKALieke van NieuwenhuizenDG2000 meterza 10:00[22]
Skadi 3
SKAJade MeijssenLDG2000 meterza 10:15[34]
Skadi 1
SKALieke WaaijerLDG2000 meterza 10:15[38]
Skadi 2
SKALuuk OlgersHG2000 meterza 10:30[37]
Skadi 2
SKABenjamin QuistHG2000 meterza 10:30[43]
Skadi 1
SKABoaz van der SchaafLHG2000 meterza 11:00[32]
Skadi
SKASkadiDCl 82000 meterza 11:30[33-40]
Audell De visser
SKASkadi 1HCl 82000 meterza 12:00[25-32]
Otto de Fraiture
SKASkadi 2HCl 82000 meterza 12:00[33-40]
Olivier van der Linden
SKAHannah JonkerLDSB2000 meterza 13:15[1]
Skadi 1
SKAFemke MullerLDSB2000 meterza 13:15[25]
Skadi 3
SKAMaud de WitteLDSB2000 meterza 13:15[26]
Skadi 4
SKAIsabelle BloemLDSB2000 meterza 13:15[29]
Skadi 2
SKARens van SteenveldtLHSB2000 meterza 13:15[37]
Skadi 3
SKAJasper van der MeulenLHSB2000 meterza 13:15[39]
Skadi 1
SKAChristiaan StofferLHSB2000 meterza 13:15[44]
Skadi 2
SKANienke von HebelDSB2000 meterza 13:30[1]
Skadi 2
SKALinn van AanholtDSB2000 meterza 13:30[15]
Skadi 1
SKAMarit de JongeDE2000 meterza 13:30[23]
Skadi 2
SKAAlide HiemstraDSB2000 meterza 13:30[34]
Skadi 6
SKANicole WillemseDSB2000 meterza 13:30[38]
Skadi 4
SKAVeerle GoordenDSB2000 meterza 13:30[39]
Skadi 3
SKASophie EliensDSB2000 meterza 13:30[41]
Skadi 5
SKAMartijn BosHSB2000 meterza 13:45[11]
Skadi 6
SKAMaarten BukmanHSB2000 meterza 13:45[15]
Skadi 7
SKAMichiel van KeulenHSB2000 meterza 13:45[28]
Skadi 3
SKAAxel GeersHSB2000 meterza 13:45[30]
Skadi 5
SKARui de BoerHSB2000 meterza 13:45[36]
Skadi 2
SKAMinne VerboomHSB2000 meterza 13:45[37]
Skadi 4
SKASkadiLDEj 42000 meterza 14:45[21-24]
Emma Kleij
SKASkadiLHEj 82000 meterza 15:15[25-32]
Tim van Roessel
SKASkadiDEj 82000 meterza 15:30[25-32]
Muriel ten Horn
SKASkadiHEj 82000 meterza 16:15[25-32]
Max Röell