WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

za 13:15 - race 16 - Sporthallen Zuid - LDSB, LDE, LHSB, LHE 2000 meter

pos.codeploeg
slag
veld500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.OKECornelus PalsmaLHSB01:33,9(2)03:08,7(1)04:44,4(1)06:18,9(1)
Okeanos 2 01:33,901:34,801:35,701:34,635.5 spm
2.NJOStijn MeijerLHSB01:34,4(4)03:10,1(3)04:45,9(2)06:20,1(2)+1,2
Njord 9 01:34,401:35,701:35,801:34,234.2 spm
3.LAGJurgen van der HoornLHSB01:37,0(12)03:14,1(10)04:50,1(7)06:22,8(3)+3,9
Laga 10 01:37,001:37,101:36,001:32,736.0 spm
4.ARGMax TillemanLHSB01:33,3(1)03:09,0(2)04:46,2(3)06:23,7(4)+4,8
Argo 1 01:33,301:35,701:37,201:37,438.2 spm
5.TRIMax GompelLHE01:36,0(7)03:12,9(7)04:49,1(5)06:24,9(5)+6,0
Triton 01:36,001:36,901:36,201:35,838.2 spm
6.PROReinoud TasLHSB01:33,9(2)03:11,4(4)04:48,5(4)06:25,0(6)+6,1
Proteus 6 01:33,901:37,501:37,101:36,537.0 spm
7.DUDMaxim Den BoogertLHE01:36,7(11)03:14,6(11)04:51,8(11)06:26,7(7)+7,8
Dudok 01:36,701:37,901:37,201:34,938.7 spm
8.LAGDjurre DrenthLHSB01:36,2(9)03:13,5(9)04:50,8(10)06:27,8(8)+8,9
Laga 7 01:36,201:37,301:37,301:37,138.7 spm
9.GYAStefan SlagterLHE01:35,5(5)03:12,1(5)04:49,7(6)06:29,7(9)+10,8
Gyas 01:35,501:36,601:37,601:40,035.5 spm
10.LAGMaas de KruijkLHSB01:37,1(14)03:15,6(13)04:53,9(12)06:30,9(10)+12,0
Laga 8 01:37,101:38,501:38,301:37,035.5 spm
11.PROMark KettingLHSB01:36,5(10)03:15,0(12)04:54,3(13)06:31,6(11)+12,7
Proteus 3 01:36,501:38,501:39,301:37,235.0 spm
12.LAGNiels van VlietLHE01:35,9(6)03:12,5(6)04:50,1(7)06:31,7(12)+12,8
Laga 2 01:35,901:36,601:37,601:41,638.0 spm
13.PROSidi RuisLHSB01:36,1(8)03:13,0(8)04:50,3(9)06:32,1(13)+13,2
Proteus 7 01:36,101:36,901:37,301:41,834.0 spm
14.NJOTygo RompaLHSB01:38,7(18)03:18,9(18)04:58,7(19)06:36,7(14)+17,8
Njord 4 01:38,701:40,201:39,801:38,135.0 spm
15.PROPieter JongepierLHSB01:39,2(21)03:18,9(18)04:59,1(20)06:37,5(15)+18,6
Proteus 8 01:39,201:39,701:40,201:38,434.7 spm
16.LAGPim KloetLHSB01:39,1(20)03:19,3(20)04:58,6(18)06:38,0(16)+19,1
Laga 3 01:39,101:40,201:39,301:39,439.8 spm
17.ARGAaron van der WelLHSB01:38,6(17)03:18,0(16)04:58,4(15)06:38,8(17)+19,9
Argo 3 01:38,601:39,401:40,401:40,536.5 spm
18.OKENathan RemijnseLHSB01:37,5(15)03:16,2(14)04:58,5(16)06:39,5(18)+20,6
Okeanos 1 01:37,501:38,701:42,301:41,036.5 spm
19.LAGJules BodegomLHSB01:40,3(28)03:20,6(25)05:00,2(22)06:39,6(19)+20,7
Laga 5 01:40,301:40,301:39,601:39,436.0 spm
19.SKAJasper van der MeulenLHSB01:38,9(19)03:18,1(17)04:57,7(14)06:39,6(19)+20,7
Skadi 1 01:38,901:39,201:39,601:42,037.3 spm
21.NJOLars van der SalmLHSB01:39,4(22)03:19,3(20)05:00,0(21)06:40,2(21)+21,3
Njord 7 01:39,401:39,901:40,701:40,234.8 spm
22.LAGWessel de WaardLHSB01:40,2(27)03:20,4(23)05:00,5(23)06:40,5(22)+21,6
Laga 9 01:40,201:40,201:40,101:40,038.5 spm
23.PRODirk-Jan DegelingLHSB01:38,4(16)03:19,5(22)05:03,7(29)06:43,4(23)+24,5
Proteus 4 01:38,401:41,101:44,201:39,735.5 spm
24.PROIds OostmeijerLHSB01:40,1(25)03:21,0(27)05:02,0(24)06:44,5(24)+25,6
Proteus 5 01:40,101:40,901:41,001:42,534.5 spm
25.NJORuben KouwenhovenLHSB01:41,2(31)03:22,7(29)05:04,5(30)06:44,7(25)+25,8
Njord 2 01:41,201:41,501:41,801:40,334.0 spm
26.LAGNikolai van den DungenLHSB01:40,1(25)03:21,2(28)05:02,7(25)06:45,2(26)+26,3
Laga 6 01:40,101:41,101:41,501:42,537.5 spm
27.PRORinze HallemaLHSB01:37,0(12)03:16,5(15)04:58,5(16)06:45,5(27)+26,6
Proteus 1 01:37,001:39,501:42,001:47,034.5 spm
28.NJONiels PonssenLHSB01:41,5(34)03:22,8(30)05:03,5(28)06:45,6(28)+26,7
Njord 8 01:41,501:41,301:40,701:42,033.5 spm
28.LAGKoen WattelLHE01:39,6(24)03:20,8(26)05:02,9(26)06:45,6(28)+26,7
Laga 1 01:39,601:41,201:42,101:42,636.7 spm
30.LAGDirk van OmmerenLHSB01:39,5(23)03:20,4(23)05:03,2(27)06:46,0(30)+27,1
Laga 2 01:39,501:40,901:42,801:42,835.0 spm
31.LAGWillem OoinkLHSB01:41,0(30)03:23,7(33)05:06,1(33)06:46,4(31)+27,5
Laga 1 01:41,001:42,701:42,401:40,434.7 spm
32.NJONorbert BrinkkemperLHSB01:41,4(32)03:23,1(32)05:05,6(31)06:47,7(32)+28,8
Njord 5 01:41,401:41,701:42,501:42,234.5 spm
33.ARGBram SluijtersLHSB01:41,4(32)03:24,7(34)05:08,3(34)06:50,2(33)+31,3
Argo 2 01:41,401:43,301:43,601:41,933.2 spm
34.SKARens van SteenveldtLHSB01:40,8(29)03:22,9(31)05:05,9(32)06:50,9(34)+32,0
Skadi 3 01:40,801:42,101:43,001:44,938.3 spm
35.NJOMatteo DemorestLHSB01:42,5(37)03:25,4(35)05:08,7(35)06:51,3(35)+32,4
Njord 6 01:42,501:42,901:43,301:42,535.5 spm
36.NJOSal GriepLHSB01:42,4(35)03:25,9(36)05:09,1(36)06:52,2(36)+33,3
Njord 1 01:42,401:43,501:43,201:43,032.0 spm
37.LAGCasper Pronk Van HoogeveenLHSB01:42,9(38)03:26,6(37)05:11,1(37)06:57,7(37)+38,8
Laga 4 01:42,901:43,701:44,501:46,533.7 spm
38.PROYvo van RuttenLHSB01:44,7(40)03:30,4(40)05:16,6(40)06:57,9(38)+39,0
Proteus 2 01:44,701:45,701:46,201:41,334.5 spm
39.SKAChristiaan StofferLHSB01:43,9(39)03:28,9(39)05:14,5(39)06:58,9(39)+40,0
Skadi 2 01:43,901:45,001:45,601:44,439.5 spm
40.NJOMathijn OvermeireLHSB01:42,4(35)03:27,3(38)05:13,4(38)07:00,7(40)+41,8
Njord 3 01:42,401:44,901:46,101:47,331.2 spm
41.THEEline VosLDSB01:49,5(43)03:39,7(43)05:29,6(42)07:18,4(41)+59,5
ThĂȘta 01:49,501:50,201:49,901:48,835.0 spm
42.KRCGAnastasiia IaninaLDE01:47,2(42)03:36,5(41)05:27,7(41)07:19,5(42)+1:00,6
KR Club Gent 01:47,201:49,301:51,201:51,836.7 spm
43.PROMartine KammingaLDSB01:51,3(45)03:44,8(46)05:36,5(46)07:24,0(43)+1:05,1
Proteus 01:51,301:53,501:51,701:47,634.2 spm
44.NJOHannah OtterlooLDSB01:51,7(47)03:44,2(44)05:36,4(44)07:26,8(44)+1:07,9
Njord 1 01:51,701:52,501:52,201:50,435.2 spm
45.SKAHannah JonkerLDSB01:51,6(46)03:44,2(44)05:36,4(44)07:29,3(45)+1:10,4
Skadi 1 01:51,601:52,601:52,201:52,936.0 spm
46.PROLisa KeurentjesLDE01:45,9(41)03:37,1(42)05:33,3(43)07:32,4(46)+1:13,5
Proteus 01:45,901:51,201:56,201:59,036.4 spm
47.NJOMarij HöppenerLDSB01:52,4(48)03:45,7(48)05:40,7(47)07:35,1(47)+1:16,2
Njord 2 01:52,401:53,301:55,001:54,333.5 spm
48.OKELily DikkesLDSB01:50,8(44)03:45,5(47)05:41,8(48)07:38,8(48)+1:19,9
Okeanos 01:50,801:54,701:56,301:57,030.7 spm
49.NERCharlotte RusselLDSB01:53,8(49)03:48,1(49)05:46,2(49)07:42,6(49)+1:23,7
Nereus 01:53,801:54,301:58,101:56,434.5 spm
50.SKAMaud de WitteLDSB01:56,5(50)03:52,4(50)05:48,5(50)07:45,7(50)+1:26,8
Skadi 4 01:56,501:55,901:56,101:57,335.5 spm
51.SKAIsabelle BloemLDSB01:57,2(51)03:56,5(51)05:57,1(51)07:55,6(51)+1:36,7
Skadi 2 01:57,201:59,302:00,601:58,534.2 spm
52.SKAFemke MullerLDSB02:00,2(52)04:02,3(52)06:06,1(52)08:09,9(52)+1:51,0
Skadi 3 02:00,202:02,102:03,802:03,834.2 spm