WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

za 11:00 - race 9 - Sporthallen Zuid - [015] LHG 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NJORutger Berger01:36,9(1)03:13,5(1)04:49,8(1)06:25,6(1)
Njord 01:36,901:36,601:36,301:35,935.2 spm
2.ASOJoost Braspenning01:37,9(5)03:16,0(4)04:53,1(2)06:29,8(2)+4,2
Asopos 1 01:37,901:38,101:37,101:36,836.2 spm
3.NERDimas Versaevel01:37,2(3)03:15,4(2)04:53,9(3)06:30,4(3)+4,8
Nereus 2 01:37,201:38,201:38,501:36,436.5 spm
4.PHOSjoerd Mulder01:38,4(7)03:17,8(7)04:56,6(6)06:32,3(4)+6,7
Phocas 1 01:38,401:39,401:38,801:35,634.0 spm
5.PHOFedrik Ploeg01:38,0(6)03:16,7(5)04:54,9(5)06:32,8(5)+7,2
Phocas 2 01:38,001:38,701:38,201:37,836.5 spm
6.PROSaul Pennings01:37,1(2)03:15,5(3)04:54,5(4)06:35,2(6)+9,6
Proteus 01:37,101:38,401:39,001:40,632.5 spm
7.SAUJelle Speldenbrink01:39,3(8)03:19,8(8)05:01,2(8)06:44,0(7)+18,4
Saurus 01:39,301:40,501:41,401:42,734.5 spm
8.TRIDaan van Brussel01:39,9(10)03:20,7(9)05:03,0(10)06:44,1(8)+18,5
Triton 2 01:39,901:40,801:42,301:41,034.0 spm
9.PHOJesper Willems01:40,9(12)03:22,4(12)05:04,2(11)06:45,6(9)+20,0
Phocas 3 01:40,901:41,501:41,801:41,535.2 spm
10.NERDaniel Muntjewerf01:37,8(4)03:17,6(6)05:00,2(7)06:45,7(10)+20,1
Nereus 1 01:37,801:39,801:42,601:45,635.7 spm
11.TRIWessel Westerhout01:40,1(11)03:21,3(10)05:02,4(9)06:46,7(11)+21,1
Triton 4 01:40,101:41,201:41,101:44,336.5 spm
12.GYARobbie Kooistra01:41,1(13)03:23,7(13)05:05,7(13)06:46,8(12)+21,2
Gyas 01:41,101:42,601:42,001:41,033.5 spm
13.TRIAdrien Lecomte01:39,3(8)03:21,8(11)05:05,0(12)06:47,2(13)+21,6
Triton 5 01:39,301:42,501:43,201:42,233.5 spm
14.NERBauke van Breukelen01:41,5(14)03:24,3(15)05:07,3(15)06:47,5(14)+21,9
Nereus 3 01:41,501:42,801:43,001:40,138.5 spm
15.TRIJacco Broeren01:41,6(16)03:24,6(16)05:07,5(16)06:47,7(15)+22,1
Triton 1 01:41,601:43,001:42,901:40,336.0 spm
16.OKEErik van Eijck van Heslinga01:41,5(14)03:23,7(13)05:06,3(14)06:48,4(16)+22,8
Okeanos 3 01:41,501:42,201:42,601:42,135.8 spm
17.PHOWessel Bonneur01:42,1(17)03:24,8(17)05:07,9(17)06:48,7(17)+23,1
Phocas 4 01:42,101:42,701:43,101:40,736.7 spm
18.NERRobin Di Mascio01:42,1(17)03:25,1(18)05:08,2(18)06:50,3(18)+24,7
Nereus 4 01:42,101:43,001:43,101:42,138.7 spm
19.TRIThijs Noordhoek01:42,5(19)03:25,9(19)05:09,0(19)06:50,5(19)+24,9
Triton 8 01:42,501:43,401:43,101:41,533.5 spm
20.TRIJaap Heslenfeld01:42,7(21)03:26,4(22)05:09,8(21)06:51,6(20)+26,0
Triton 6 01:42,701:43,701:43,401:41,734.5 spm
21.NERJulian Lens01:43,3(22)03:26,2(20)05:09,5(20)06:54,2(21)+28,6
Nereus 5 01:43,301:42,901:43,301:44,738.3 spm
22.NERCaspar van Eck01:44,2(26)03:29,0(24)05:13,0(22)06:58,3(22)+32,7
Nereus 6 01:44,201:44,801:44,001:45,234.5 spm
23.ARGMaurits Oosterhuis01:42,6(20)03:26,3(21)05:13,1(23)07:00,0(23)+34,4
Argo 01:42,601:43,701:46,801:46,935.0 spm
24.TRIXander Poortvliet01:44,3(28)03:29,9(25)05:15,2(25)07:00,1(24)+34,5
Triton 10 01:44,301:45,601:45,301:44,835.0 spm
25.OKEDaniel Smits01:44,0(25)03:28,7(23)05:14,2(24)07:00,5(25)+34,9
Okeanos 5 01:44,001:44,701:45,501:46,333.0 spm
26.TRIJesse van Leeuwen01:43,6(23)03:30,7(26)05:19,7(28)07:06,6(26)+41,0
Triton 11 01:43,601:47,101:49,001:46,933.7 spm
27.OKERoy van Zanen01:44,2(26)03:30,8(27)05:18,8(27)07:09,3(27)+43,7
Okeanos 4 01:44,201:46,601:48,001:50,529.0 spm
28.PHORowan Beun01:43,8(24)03:30,8(27)05:18,3(26)07:09,7(28)+44,1
Phocas 6 01:43,801:47,001:47,501:51,436.3 spm
29.SKABoaz van der Schaaf01:46,9(29)03:37,5(29)05:32,6(29)07:27,9(29)+1:02,3
Skadi 01:46,901:50,601:55,101:55,330.0 spm