Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
AMS11Amstel 2 (p11)M18 1xtime-trial08:18,2513e
Arlette Roos
AMS16Amstel 1 (p16)M18 1xtime-trial08:12,547e
Kiene Remijn
AMS26Amstel 3 (p26)M18 1xtime-trial08:51,4529e
Lauren de Hertog
AMS27Amstel 5M18 1xtime-trial08:58,1731e
Anne Goorhuis
AMS36Amstel 4M18 1xtime-trial08:59,2532e
Lucca-Lie Prins
AMS45Amstel (p6)M16 1xtime-trial08:51,0310e
Phaedra van der Molen
RIC212RIC/Amstel 1M18 2-time-trial08:19,643e
Sarah Nordemann
RIC213RIC/Amstel 2M18 2-time-trial07:46,711e
Janna Zwolle
AMS244Amstel 1 (p30)J18 1xtime-trial07:33,7935e
Syb Andringa
AMS266Amstel 2J18 1xtime-trial07:40,6940e
Connor van Rooij
AMS290AmstelJ16 1xtime-trial07:51,5026e
Merlijn Kools

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
AMSAmstel 1 (p16)M18 1xkwart-finale 2[4]08:36,643e
Kiene Remijn
AMSAmstel 2 (p11)M18 1xkwart-finale 4[5]08:41,654e
Arlette Roos
AMSAmstel (p6)M16 1xkwart-finale 2[2]09:00,461e
Phaedra van der Molen
AMSAmstelM18 2xvoorwedstrijd 2[4]08:32,352e
Anne Goorhuis
AMSAmstel/RICJ18 2xvoorwedstrijd 2[2]07:55,151e
Syb Andringa
RICRIC/AmstelJ18 2xvoorwedstrijd 2[5]08:17,574e
Connor van Rooij
SKOSkøll/AmstelHDev 4-voorwedstrijd 3[6]07:01,814e
Abel Westland
RICRIC/AmstelJ16 2xvoorwedstrijd 1[3]09:25,975e
Will Rabalais
AMSAmstel/NaardenJ16 2xvoorwedstrijd 2[4]08:18,831e
Tije Korteweg
AMSAmstel (p6)M16 1xhalve-finale 2[3]09:24,112e
Phaedra van der Molen
AMSAmstel 1 (p16)M18 1xhalve-finale 2[1]08:52,473e
Kiene Remijn
AMSAmstelM18 2xA-finale[2]08:35,131e
Anne Goorhuis
AMSAmstel/RICJ18 2xA-finale[1]07:32,161e
Syb Andringa
AMSAmstel/NaardenJ16 2xA-finale[4]07:59,752e
Tije Korteweg

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/AmstelHG 4-voorwedstrijd 2[1]06:43,123e
Abel Westland
AMSAmstelLDB 1xvoorwedstrijd 2[1]09:28,905e
Mina Solanki
RICRIC/Pampus/AmstelJ16 4*voorwedstrijd 1[4]07:40,201e
Merlijn Kools
AMSAmstel/MaastrichtscheM18 4xA-finale[4]08:02,262e
Lauren de Hertog
AMSAmstel 2 (p11)M18 1xC-finale[4]09:03,224e
Arlette Roos
AMSAmstel 1 (p16)M18 1xA-finale[6]08:57,175e
Kiene Remijn
AMSAmstel (p6)M16 1xA-finale[4]09:30,816e
Phaedra van der Molen
RICRIC/Amstel 2M18 2-A-finale[2]08:28,641e
Janna Zwolle
RICRIC/Amstel 1M18 2-A-finale[4]09:03,083e
Sarah Nordemann
RICRIC/Pampus/AmstelJ16 4*A-finale[1]07:31,871e
Merlijn Kools