Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
AMS11Amstel 2 (p11)M18 1xtime-trialvr 17:30
Arlette Roos
AMS16Amstel 1 (p16)M18 1xtime-trialvr 17:30
Kiene Remijn
AMS26Amstel 3 (p26)M18 1xtime-trialvr 17:30
Lauren de Hertog
AMS27Amstel 5M18 1xtime-trialvr 17:30
Anne Goorhuis
AMS36Amstel 4M18 1xtime-trialvr 17:30
Lucca-Lie Prins
AMS45Amstel (p6)M16 1xtime-trialvr 17:48
Phaedra van der Molen
RIC212RIC/Amstel 1M18 2-time-trialvr 19:32
Sarah Nordemann
RIC213RIC/Amstel 2M18 2-time-trialvr 19:32
Janna Zwolle
AMS244Amstel 1 (p30)J18 1xtime-trialvr 19:35
Syb Andringa
AMS266Amstel 2J18 1xtime-trialvr 19:35
Connor van Rooij
AMS290AmstelJ16 1xtime-trialvr 20:01
Merlijn Kools

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
AMSAmstel 1 (p16)M18 1xkwart-finale 2za 08:35[4]
Kiene Remijn
AMSAmstel 2 (p11)M18 1xkwart-finale 4za 08:45[5]
Arlette Roos
AMSAmstel (p6)M16 1xkwart-finale 2za 08:55[2]
Phaedra van der Molen
AMSAmstelM18 2xvoorwedstrijd 2za 10:30[4]
Anne Goorhuis
AMSAmstel/RICJ18 2xvoorwedstrijd 2za 13:00[2]
Syb Andringa
RICRIC/AmstelJ18 2xvoorwedstrijd 2za 13:00[5]
Connor van Rooij
SKOSkøll/AmstelHDev 4-voorwedstrijd 3za 14:10[6]
Abel Westland
RICRIC/AmstelJ16 2xvoorwedstrijd 1za 14:50[3]
Will Rabalais
AMSAmstel/NaardenJ16 2xvoorwedstrijd 2za 14:55[4]
Tije Korteweg
AMSAmstel (p6)M16 1xhalve-finale 2za 15:15[3]
Phaedra van der Molen
AMSAmstel 1 (p16)M18 1xhalve-finale 2za 15:25[1]
Kiene Remijn
AMSAmstelM18 2xA-finaleza 16:10[2]
Anne Goorhuis
AMSAmstel/RICJ18 2xA-finaleza 17:15[1]
Syb Andringa
AMSAmstel/NaardenJ16 2xA-finaleza 17:50[4]
Tije Korteweg

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKOSkøll/AmstelHG 4-voorwedstrijd 2zo 08:25[1]
Abel Westland
AMSAmstelLDB 1xvoorwedstrijd 2zo 10:35[1]
Mina Solanki
RICRIC/Pampus/AmstelJ16 4*voorwedstrijd 1zo 12:35[4]
Merlijn Kools
AMSAmstel/MaastrichtscheM18 4xA-finalezo 13:10[4]
Lauren de Hertog
AMSAmstel 2 (p11)M18 1xC-finalezo 13:50[4]
Arlette Roos
AMSAmstel 1 (p16)M18 1xA-finalezo 14:00[6]
Kiene Remijn
AMSAmstel (p6)M16 1xA-finalezo 14:17[4]
Phaedra van der Molen
RICRIC/Amstel 2M18 2-A-finalezo 16:06[2]
Janna Zwolle
RICRIC/Amstel 1M18 2-A-finalezo 16:06[4]
Sarah Nordemann
RICRIC/Pampus/AmstelJ16 4*A-finalezo 17:50[1]
Merlijn Kools