Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

za 12:55 - race 260 - [121] J18 2x voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.TROTromp 1[2]01:51,95(1)03:52,33(1)05:56,93(1)07:56,76(1)FA
 Dirk-Jan van Ommeren02:00,3802:04,6001:59,83
2.TROTromp 2[5]01:53,79(2)03:53,62(2)05:59,67(2)07:59,64(2)FA
 Misha Schmidt01:59,8302:06,0501:59,97+2,88
3.HEMHemus 1[3]01:54,36(3)03:56,19(3)06:04,47(3)08:06,80(3)
 Jens van Brakel02:01,8302:08,2802:02,33+10,04
4.TROTromp 3[4]01:57,02(4)04:08,50(4)06:24,03(4)08:33,52(4)
 Maurits van Altvorst02:11,4802:15,5302:09,49+36,76

za 13:00 - race 261 - [121] J18 2x voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.AMSAmstel/RIC[2]01:52,18(1)03:54,69(1)05:56,21(1)07:55,15(1)FA
 Syb Andringa02:02,5102:01,5201:58,94
2.HOOHoop[4]01:52,73(2)03:57,36(3)06:02,71(3)08:00,04(2)FA
 Sybren den Dekker02:04,6302:05,3501:57,33+4,89
3.BEABeatrix[3]01:54,44(3)03:56,89(2)06:00,36(2)08:00,05(3)
 Simon Bergman02:02,4502:03,4701:59,69+4,90
4.RICRIC/Amstel[5]01:57,73(4)04:05,29(4)06:12,05(4)08:17,57(4)
 Connor van Rooij02:07,5602:06,7602:05,52+22,42

za 13:05 - race 262 - [121] J18 2x voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.MWCMaastrichtsche/Pampus[4]01:53,85(2)03:54,29(1)05:59,43(1)08:01,37(1)FA
 Max Wijnand02:00,4402:05,1402:01,94
2.VIKViking[6]01:53,56(1)03:55,91(2)06:01,87(2)08:04,02(2)FA
 Pepijn Reyn02:02,3502:05,9602:02,15+2,65
3.HEMHemus 2[2]01:58,82(5)03:57,98(3)06:02,98(3)08:05,12(3)
 Arend Meijssen01:59,1602:05,0002:02,14+3,75
4.SALSalland/Tubantia[5]01:55,42(3)04:08,76(5)06:22,73(5)08:27,46(4)
 Luco Vaarhorst02:13,3402:13,9702:04,73+26,09
5.NAANaarden 1[3]01:58,07(4)04:08,48(4)06:21,84(4)08:34,12(5)
 Manus Gribnau02:10,4102:13,3602:12,28+32,75

za 17:15 - race 312 - [121] J18 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.AMSAmstel/RIC[1]01:50,20(2)03:45,19(2)05:37,92(1)07:32,16(1)
 Syb Andringa01:54,9901:52,7301:54,24
2.TROTromp 1[3]01:48,72(1)03:44,10(1)05:41,76(2)07:38,71(2)
 Dirk-Jan van Ommeren01:55,3801:57,6601:56,95+6,55
3.MWCMaastrichtsche/Pampus[2]01:58,21(6)03:53,20(4)05:50,12(3)07:48,65(3)
 Max Wijnand01:54,9901:56,9201:58,53+16,49
4.TROTromp 2[5]01:53,52(3)03:52,65(3)05:56,91(4)07:58,19(4)
 Misha Schmidt01:59,1302:04,2602:01,28+26,03
5.HOOHoop[4]01:57,92(5)03:59,78(6)06:04,75(6)08:04,76(5)
 Sybren den Dekker02:01,8602:04,9702:00,01+32,60
6.VIKViking[6]01:55,58(4)03:57,16(5)06:01,28(5)08:06,50(6)
 Pepijn Reyn02:01,5802:04,1202:05,22+34,34