Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
HOO17Morris WalkateJ18 1xtime-trial07:52,4715e
Hoop
HOO31HoopM18 2xtime-trial08:08,9018e
Carlijn Breure
HOOReijer ter LaakJ16 1xvoorwedstrijd 2[3]08:15,201e
Hoop
HOOJuliette PotjerM16 1xvoorwedstrijd 1[2]09:20,442e
Hoop
HOOMorris WalkateJ18 1xC-finale[5]08:38,193e
Hoop
HOOHoopM18 2xC-finale[6]08:36,264e
Carlijn Breure
HOOReijer ter LaakJ16 1xA-finale[3]08:14,343e
Hoop
HOOJuliette PotjerM16 1xA-finale[2]09:16,453e
Hoop
HOOHoopJ16 2xA-finale[6]07:45,102e
Lapo Hirschhofer
HOO10Hoop 1M16 2x1e ronde 2[4]04:48,9513e
Filippa Uytdehaage
HOO10Hoop 1M16 2x2e ronde 2[4]02:17,0010e
Filippa Uytdehaage
HOO16Hoop 2M16 2x1e ronde 3[3]04:35,728e
Tsega van Staveren van Dijk
HOO16Hoop 2M16 2x2e ronde 3[3]02:20,8612e
Tsega van Staveren van Dijk
HOO34Laurens TeepeJ16 1x1e ronde 3[2]04:19,189e
Hoop
HOO34Laurens TeepeJ16 1x2e ronde 3[2]02:07,567e
Hoop
RIC37RIC/HoopJ14 4*1e ronde 1[3]03:49,281e
Jesse de Bruijn
RIC37RIC/HoopJ14 4*2e ronde 1[3]01:49,141e
Jesse de Bruijn
HOO44HoopJ14 4*1e ronde 2[6]03:52,202e
Christian Wetzels
HOO44HoopJ14 4*2e ronde 2[6]01:54,272e
Christian Wetzels
HOO114Hoop 1M14 2x1e ronde 2[5]04:50,0111e
Mathilda Muennich
HOO114Hoop 1M14 2x2e ronde 2[5]02:18,0711e
Mathilda Muennich
HOO116Hoop 2M14 2x1e ronde 3[6]05:08,1516e
Cisca Goeting
HOO116Hoop 2M14 2x2e ronde 3[6]02:52,6118e
Cisca Goeting
HOO130Thomas DobbelsteinJ14 1x1e ronde 2[3]04:47,9815e
Hoop 4
HOO132Lucas MulderJ14 1x1e ronde 2[5]05:04,3521e
Hoop 5
HOO130Thomas DobbelsteinJ14 1x2e ronde 2[3]02:17,6213e
Hoop 4
HOO132Lucas MulderJ14 1x2e ronde 2[5]02:24,5120e
Hoop 5
HOO139Max BleekerJ14 1x1e ronde 3[5]04:33,069e
Hoop 1
HOO139Max BleekerJ14 1x2e ronde 3[5]02:11,339e
Hoop 1
HOO134Christian WetzelsJ14 1x1e ronde 5[2]04:38,3813e
Hoop 2
HOO146Thomas WesdorpJ14 1x1e ronde 5[3]04:35,9612e
Hoop 3
HOO134Christian WetzelsJ14 1x2e ronde 5[2]02:14,0411e
Hoop 2
HOO146Thomas WesdorpJ14 1x2e ronde 5[3]02:13,5910e
Hoop 3
HOOHoopJ16 4xvoorwedstrijd 1[6]06:57,293e
Merijn de Clercq Zubli
ALKAlkmaarsche/Hoop/Hemus/DAVM16 8+A-finale[5]07:41,121e
Britt Potman
HOOHoopJ16 4xA-finale[1]07:12,196e
Merijn de Clercq Zubli
VADVada-combiM18 8+A-finale[3]07:34,446e
Eeke Bavelaar

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
HOOJuliette PotjerM16 1xvoorwedstrijd 2[4]09:18,732e
Hoop
HOOHoop 2J16 2xvoorwedstrijd 1[5]07:39,704e
Merijn de Clercq Zubli
HOOHoop/AlkmaarscheJ16 2xvoorwedstrijd 2[3]07:17,522e
Tos Eijskoot
HOOHoop 1J16 2xvoorwedstrijd 3[4]07:44,053e
Lapo Hirschhofer
HOOMorris WalkateJ18 1xvoorwedstrijd 3[3]08:08,414e
Hoop
HOOHoopM18 2xvoorwedstrijd 1[4]08:10,973e
Carlijn Breure
HOOJuliette PotjerM16 1xA-finale[5]08:59,634e
Hoop
HOOLiza LausbergM18 1xA-finale[1]08:47,812e
Hoop
HOOHoop 1J16 2xB-finale[3]07:45,906e
Lapo Hirschhofer
HOOHoop 2J16 2xB-finale[6]07:37,184e
Merijn de Clercq Zubli
HOOHoop/AlkmaarscheJ16 2xA-finale[6]07:02,961e
Tos Eijskoot
HOOMorris WalkateJ18 1xB-finale[1]08:02,865e
Hoop
HOOHoopM18 2xA-finale[1]08:21,216e
Carlijn Breure
HOOHoopJ16 4*A-finale[1]07:13,343e
Merijn de Clercq Zubli
HOO17Hoop 1J16 2x1e ronde 2[2]03:46,769e
Max Bleeker
HOO17Hoop 1J16 2x2e ronde 2[2]01:45,395e
Max Bleeker
HOO15Hoop 2J16 2x1e ronde 3[1]03:59,1913e
Lucas Wesdorp
HOO15Hoop 2J16 2x2e ronde 3[1]01:54,8711e
Lucas Wesdorp
HOO57HoopM16 4*1e ronde[2]04:16,866e
Martha Gianoli
HOO57HoopM16 4*2e ronde[2]02:00,646e
Martha Gianoli
HOO91Hoop 1J14 2x1e ronde 3[6]03:56,568e
Christian Wetzels
HOO91Hoop 1J14 2x2e ronde 3[6]01:52,556e
Christian Wetzels
HOO111Hoop 2J14 2x1e ronde 5[6]03:53,737e
Thomas Dobbelstein
HOO111Hoop 2J14 2x2e ronde 5[6]01:53,328e
Thomas Dobbelstein
SPASpaarne-combiJ18 8+voorwedstrijd 1[4]05:59,112e
Iain Kerr
DAVDaventria/Spaarne/Hoop/GoudaJ18 8+voorwedstrijd 2[2]07:01,303e
Diewert Mul
DAVDaventria/HoopM18 4xvoorwedstrijd 1[2]07:16,703e
Carlijn Breure
WILWillem III/Eem/HoopJ16 8+voorwedstrijd 1[5]06:40,801e
Wallace Santen
HOOHoop/DaventriaJ16 8+voorwedstrijd 2[5]07:05,584e
Tom Adriaanse
DAVDaventria/HoopM16 4xA-finale[3]07:41,585e
Jasmyn Kerstens
SPASpaarne-combiJ18 8+A-finale[2]06:00,732e
Iain Kerr
DAVDaventria/Spaarne/Hoop/GoudaJ18 8+A-finale[6]07:09,496e
Diewert Mul
DAVDaventria/HoopM18 4xA-finale[1]07:21,785e
Carlijn Breure
WILWillem III/Eem/HoopJ16 8+A-finale[4]06:39,012e
Wallace Santen