Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zo 15:55 - race 391 - [108] J16 8+ voorwedstrijd 1

alle ploegen behalve langzaamste => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.WILWillem III/Eem/Hoop[5]01:38,85(3)03:17,16(1)04:58,58(1)06:40,80(1)FA
 Wallace Santen01:38,3101:41,4201:42,22
2.HEMHemus/Tromp[4]01:38,37(1)03:19,49(2)05:01,82(2)06:42,10(2)FA
 Pieter Kroeze01:41,1201:42,3301:40,28+1,30
3.HUNHunze/Tromp/ARC[3]01:38,54(2)03:21,68(3)05:04,29(3)06:44,45(3)FA
 Mats van Slooten01:43,1401:42,6101:40,16+3,65

zo 16:00 - race 392 - [108] J16 8+ voorwedstrijd 2

alle ploegen behalve langzaamste => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SPASpaarne/Alkmaarsche[2]01:38,58(1)03:18,53(1)04:59,76(1)06:40,99(1)FA
 Quinten Spaargaren01:39,9501:41,2301:41,23
2.RICRIC/Pampus[4]01:42,03(2)03:27,40(2)05:11,31(2)06:53,15(2)FA
 Tristan Heeremans01:45,3701:43,9101:41,84+12,16
3.VIKViking/Nautilus/Maas[3]01:44,20(3)03:29,56(3)05:13,77(3)06:55,76(3)FA
 Jip Verhoeve01:45,3601:44,2101:41,99+14,77
4.HOOHoop/Daventria[5]01:46,09(4)03:34,85(4)05:19,22(4)07:05,58(4)
 Tom Adriaanse01:48,7601:44,3701:46,36+24,59

zo 17:00 - race 398 - [108] J16 8+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SPASpaarne/Alkmaarsche[3]01:37,90(1)03:17,19(1)04:56,50(1)06:32,34(1)
 Quinten Spaargaren01:39,2901:39,3101:35,84
2.WILWillem III/Eem/Hoop[4]01:39,85(2)03:19,37(2)04:59,55(2)06:39,01(2)
 Wallace Santen01:39,5201:40,1801:39,46+6,67
3.RICRIC/Pampus[5]01:40,66(3)03:22,89(3)05:05,67(3)06:44,34(3)
 Tristan Heeremans01:42,2301:42,7801:38,67+12,00
4.VIKViking/Nautilus/Maas[6]01:44,92(5)03:25,43(5)05:08,51(4)06:48,00(4)
 Jip Verhoeve01:40,5101:43,0801:39,49+15,66
5.HEMHemus/Tromp[2]01:41,65(4)03:25,06(4)--06:48,64(5)
 Pieter Kroeze01:43,41+16,30
6.HUNHunze/Tromp/ARC[1]01:45,96(6)03:36,53(6)05:08,87(5)07:18,63(6)
 Mats van Slooten01:50,5701:32,3402:09,76+46,29