Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SPA9Maxim MeijerinkJ18 1xtime-trial07:29,557e
Spaarne 2
SPA15Robbe MouritsJ18 1xtime-trial07:16,863e
Spaarne 1
SPA20SpaarneM18 2xtime-trial07:32,493e
Amély Carrière
SPASpaarne/NaardenM16 2xvoorwedstrijd 2[3]08:05,881e
Teuntje Mollee
SPALeendert van NielenJ16 1xvoorwedstrijd 1[3]08:54,605e
Spaarne 2
SPAJenno SchmersalJ16 1xvoorwedstrijd 1[4]08:14,582e
Spaarne 4
SPAArthur LeffelaarJ16 1xvoorwedstrijd 1[5]08:18,554e
Spaarne 5
SPATomer HaviviJ16 1xvoorwedstrijd 1[6]08:06,531e
Spaarne 3
SPAPer BlommersJ16 1xvoorwedstrijd 2[5]08:16,363e
Spaarne 1
SPASpaarne 2J18 2xvoorwedstrijd 1[4]08:01,265e
Pieter van Mourik
SPAMaxim MeijerinkJ18 1xB-finale[4]08:00,291e
Spaarne 2
SPARobbe MouritsJ18 1xA-finale[5]07:45,942e
Spaarne 1
SPASpaarneM18 2xA-finale[5]08:05,653e
Amély Carrière
SPASpaarne/NaardenM16 2xA-finale[3]08:10,841e
Teuntje Mollee
SPALeendert van NielenJ16 1xC-finale[3]09:00,115e
Spaarne 2
SPAArthur LeffelaarJ16 1xB-finale[2]08:28,424e
Spaarne 5
SPAPer BlommersJ16 1xB-finale[3]08:28,925e
Spaarne 1
SPATomer HaviviJ16 1xA-finale[4]08:16,654e
Spaarne 3
SPAJenno SchmersalJ16 1xA-finale[5]08:24,106e
Spaarne 4
SPASpaarneJ16 2xA-finale[3]07:36,071e
Quinten Spaargaren
SPASpaarne 2J18 2xB-finale[5]07:47,004e
Pieter van Mourik
SPA7Spaarne 1M16 2x1e ronde 1[4]04:48,0212e
Mathilde Nabben
SPA7Spaarne 1M16 2x2e ronde 1[4]02:31,7414e
Mathilde Nabben
SPA11Spaarne 3M16 2x1e ronde 3[4]04:23,754e
Julia Kolkman
SPA17Spaarne 2M16 2x1e ronde 3[5]04:40,8110e
Josephine Gowers
SPA11Spaarne 3M16 2x2e ronde 3[4]02:07,483e
Julia Kolkman
SPA17Spaarne 2M16 2x2e ronde 3[5]02:13,037e
Josephine Gowers
SPA43SpaarneJ14 4*1e ronde 2[4]04:25,979e
Gijs Kolkman
SPA43SpaarneJ14 4*2e ronde 2[4]02:10,159e
Gijs Kolkman
SPA45SpaarneM16 C4*1e ronde[3]05:35,283e
Sophie de Monyé
SPA45SpaarneM16 C4*2e ronde[3]02:36,562e
Sophie de Monyé
SPA58Spaarne 2J16 4*1e ronde 1[3]04:08,647e
Julian Binkhorst
SPA58Spaarne 2J16 4*2e ronde 1[3]02:00,357e
Julian Binkhorst
SPA61Spaarne 1J16 4*1e ronde 2[6]04:07,546e
Zander Balhuizen
SPA61Spaarne 1J16 4*2e ronde 2[6]02:00,448e
Zander Balhuizen
SPA68Spaarne 1M18 2x1e ronde 1[2]05:42,4013e
Marit van Geest
SPA68Spaarne 1M18 2x2e ronde 1[2]02:08,918e
Marit van Geest
SPA70Spaarne 2M18 2x2e ronde 1[4]02:00,022e
Kika de Kwant
SPA89Connor SmithJ18 1x1e ronde 2[5]04:27,8110e
Spaarne 2
SPA89Connor SmithJ18 1x2e ronde 2[5]02:15,6711e
Spaarne 2
SPA92Jonathan WinkelJ18 1x1e ronde 3[5]05:03,1513e
Spaarne 1
SPA92Jonathan WinkelJ18 1x2e ronde 3[5]02:31,3714e
Spaarne 1
WILWillem III/Spaarne/Maas/LeytheJ18 4-voorwedstrijd 1[5]07:06,713e
Philo Geerlings
NAANaarden/Spaarne/MaasJ18 4-voorwedstrijd 2[2]07:12,563e
Hugo van Dordrecht
SPASpaarne/Leythe/Willem III/VIKJ18 4-voorwedstrijd 2[5]07:06,111e
Sjoerd Froeling
SPASpaarne/Eem/Gouda/DDSM16 8+A-finale[3]07:59,843e
Teuntje Mollee
NAANaarden/Spaarne/MaasJ18 4-A-finale[1]06:55,166e
Hugo van Dordrecht
SPASpaarne/Leythe/Willem III/VIKJ18 4-A-finale[4]06:44,461e
Sjoerd Froeling
WILWillem III/Spaarne/Maas/LeytheJ18 4-A-finale[6]06:52,323e
Philo Geerlings

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SPATeuntje MolleeM16 1xvoorwedstrijd 1[5]08:38,791e
Spaarne
SPASpaarneJ16 2xvoorwedstrijd 2[2]07:29,633e
Quinten Spaargaren
SPASpaarneJ18 2xvoorwedstrijd 2[5]07:41,614e
Pieter van Mourik
SPAMaxim MeijerinkJ18 1xvoorwedstrijd 2[4]07:38,982e
Spaarne 1
SPARobbe MouritsJ18 1xvoorwedstrijd 3[1]07:53,511e
Spaarne 2
SPATeuntje MolleeM16 1xA-finale[4]08:31,401e
Spaarne
SPASpaarneJ16 2xB-finale[4]07:17,911e
Quinten Spaargaren
SPASpaarneJ18 2xB-finale[2]07:35,325e
Pieter van Mourik
SPAMaxim MeijerinkJ18 1xA-finale[2]07:30,614e
Spaarne 1
SPARobbe MouritsJ18 1xA-finale[4]07:12,952e
Spaarne 2
SPASpaarneJ18 2-A-finale[3]07:24,454e
Hugo van Dordrecht
SPASpaarneJ16 4*A-finale[2]07:12,662e
Tomer Havivi
SPA36SpaarneM14 4*1e ronde[5]04:38,163e
Eriya Lintelo
SPA36SpaarneM14 4*2e ronde[5]02:18,194e
Eriya Lintelo
SPA41Spaarne 2J14 C4*1e ronde[4]04:36,722e
Floris Adrichem Boogaert
SPA43Spaarne 1J14 C4*1e ronde[6]05:23,826e
Anthony Peeperkorn
SPA41Spaarne 2J14 C4*2e ronde[4]02:11,452e
Floris Adrichem Boogaert
SPA43Spaarne 1J14 C4*2e ronde[6]03:02,806e
Anthony Peeperkorn
SPA61SpaarneM16 4*1e ronde[6]04:03,481e
Julia Kolkman
SPA61SpaarneM16 4*2e ronde[6]01:54,101e
Julia Kolkman
DDS85DDS/Spaarne12 C4*1e ronde[4]05:57,842e
Bram Blussé
DDS85DDS/Spaarne12 C4*2e ronde[4]02:49,122e
Bram Blussé
SPA108SpaarneJ14 2x1e ronde 4[5]04:40,3022e
Krister Kerstens
SPA108SpaarneJ14 2x2e ronde 4[5]02:18,6425e
Krister Kerstens
SPASpaarne-combiJ18 8+voorwedstrijd 1[4]05:59,112e
Iain Kerr
DAVDaventria/Spaarne/Hoop/GoudaJ18 8+voorwedstrijd 2[2]07:01,303e
Diewert Mul
DDSDDS/Pampus/Eem/SpaarneJ18 8+voorwedstrijd 2[3]06:25,032e
Mees Halkes
SPASpaarne/LeytheM18 4xvoorwedstrijd 2[3]07:06,002e
Amély Carrière
SPASpaarne/AlkmaarscheJ16 8+voorwedstrijd 2[2]06:40,991e
Quinten Spaargaren
SPASpaarne-combiJ18 8+A-finale[2]06:00,732e
Iain Kerr
DDSDDS/Pampus/Eem/SpaarneJ18 8+A-finale[5]06:28,085e
Mees Halkes
DAVDaventria/Spaarne/Hoop/GoudaJ18 8+A-finale[6]07:09,496e
Diewert Mul
SPASpaarne/LeytheM18 4xA-finale[2]06:57,362e
Amély Carrière
SPASpaarne/AlkmaarscheJ16 8+A-finale[3]06:32,341e
Quinten Spaargaren