Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
RIC21RIC/AmstelM18 2xtime-trial07:56,2410e
Ruth Sepers
RIC28RICM18 2xtime-trial07:58,8811e
Anna Hin
RICLola van 't LooM18 1xvoorwedstrijd 1[5]09:17,282e
RIC
RICRIC/AlkmaarscheJ18 2xvoorwedstrijd 2[3]07:18,932e
Joost van der Sluis
RICRICM18 2xB-finale[1]08:41,626e
Anna Hin
RICRIC/AmstelM18 2xB-finale[5]08:27,104e
Ruth Sepers
RICLola van 't LooM18 1xA-finale[5]08:59,883e
RIC
PAMPampus/RICJ16 2xA-finale[5]08:03,505e
Tom van Gulik
RICRIC/AlkmaarscheJ18 2xA-finale[5]06:56,871e
Joost van der Sluis
RIC4RIC 1M16 2x1e ronde 1[2]04:52,8114e
Ilse Woestenburg
RIC4RIC 1M16 2x2e ronde 1[2]02:17,4911e
Ilse Woestenburg
RIC14RIC 2M16 2x1e ronde 2[5]04:30,125e
Julia Keizer
RIC14RIC 2M16 2x2e ronde 2[5]02:09,465e
Julia Keizer
RIC37RIC/HoopJ14 4*1e ronde 1[3]03:49,281e
Jesse de Bruijn
RIC37RIC/HoopJ14 4*2e ronde 1[3]01:49,141e
Jesse de Bruijn
RIC46RICM16 C4*1e ronde[4]04:55,151e
Dora Brook
RIC46RICM16 C4*2e ronde[4]02:19,391e
Dora Brook
RIC86Ole EldersJ18 1x1e ronde 1[6]04:07,833e
RIC
RIC86Ole EldersJ18 1x2e ronde 1[6]02:04,597e
RIC
RIC141Cameron BergJ14 1x1e ronde 4[6]04:12,884e
RIC 1
RIC141Cameron BergJ14 1x2e ronde 4[6]01:59,743e
RIC 1
RIC136Jesse de BruijnJ14 1x1e ronde 5[6]04:07,052e
RIC 2
RIC136Jesse de BruijnJ14 1x2e ronde 5[6]01:57,782e
RIC 2
RICRICJ16 4xvoorwedstrijd 2[5]07:10,803e
Tristan Heeremans
WILWillem III/RIC/AlkmaarscheJ18 4xvoorwedstrijd 2[4]06:25,802e
Auke Kloosterman
RICRICJ16 4xA-finale[6]06:45,342e
Tristan Heeremans
WILWillem III/RIC/AlkmaarscheJ18 4xA-finale[2]06:11,142e
Auke Kloosterman
VIKViking/RICM18 8+A-finale[4]07:24,173e
Hilda van Lith

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
RICRIC 1J16 2xvoorwedstrijd 1[4]07:29,582e
Koen de Gunst
RICRIC 2J16 2xvoorwedstrijd 3[2]07:37,432e
Dilan Anderegg
RICRIC/AlkmaarscheJ18 2xvoorwedstrijd 3[5]07:05,551e
Joost van der Sluis
RICRIC 2J16 2xA-finale[1]07:21,095e
Dilan Anderegg
RICRIC 1J16 2xA-finale[2]07:31,786e
Koen de Gunst
RICRIC/AlkmaarscheJ18 2xA-finale[5]06:51,123e
Joost van der Sluis
RIC16RICJ16 2x1e ronde 2[1]03:59,2914e
Sep Elders
RIC16RICJ16 2x2e ronde 2[1]01:51,479e
Sep Elders
RIC56RICM16 4*1e ronde[1]04:15,955e
Ilse Woestenburg
RIC56RICM16 4*2e ronde[1]02:00,385e
Ilse Woestenburg
RIC87RICJ14 2x1e ronde 1[3]03:37,381e
Cameron Berg
RIC87RICJ14 2x2e ronde 1[3]01:43,091e
Cameron Berg
WILWillem III/RIC/Alkmaarsche/AMSJ18 8+voorwedstrijd 1[3]05:55,281e
Gianni Perotti
RICRICM18 4xvoorwedstrijd 2[6]07:12,304e
Lola van 't Loo
RICRIC/PampusJ16 8+voorwedstrijd 2[4]06:53,152e
Tristan Heeremans
AMSAmstel/RIC/Willem III/ALKM18 4-A-finale[3]06:55,921e
Demi Straathof
WILWillem III/RIC/Alkmaarsche/AMSJ18 8+A-finale[3]05:57,081e
Gianni Perotti
RICRICM18 4xB-finale[4]07:14,891e
Lola van 't Loo
RICRIC/PampusJ16 8+A-finale[5]06:44,343e
Tristan Heeremans