Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

za 16:20 - race 195 - [007] J16 4x voorwedstrijd 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.WILWillem III[4]01:39,10(2)--05:06,93(1)06:52,90(1)FA
 Wallace Santen01:45,97
2.LEYLeythe[2]01:38,39(1)--05:10,26(2)06:55,20(2)FA
 Sam Yates01:44,94+2,30
3.HOOHoop[6]01:41,92(4)--05:12,85(3)06:57,29(3)FA
 Merijn de Clercq Zubli01:44,44+4,39
4.VIKViking[3]01:39,74(3)--05:14,16(4)07:01,71(4)FB
 Nils Querngester01:47,55+8,81
5.GRSGentse RS[5]01:42,83(5)--05:26,32(5)07:18,10(5)FB
 Daan Verbeke01:51,78+25,20

za 16:25 - race 196 - [007] J16 4x voorwedstrijd 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.HUNHunze/Wetterwille/ARC[4]01:35,51(1)--05:26,12(4)06:46,93(1)FA
 Lysandros Tsiamparlis01:20,81
2.TROTromp[2]01:41,34(3)--05:14,34(2)07:01,90(2)FA
 Merijn Huysman01:47,56+14,97
3.RICRIC[5]01:39,77(2)--05:21,53(3)07:10,80(3)FA
 Tristan Heeremans01:49,27+23,87
4.KRCGKR Club Gent[3]02:49,85(5)--05:01,90(1)07:14,27(4)FB
 Warren Delameilleure02:12,37+27,34
HEMHemus/Eem[6]01:44,65(4)----niet gefinisht
 Luuk van Delden

za 17:20 - race 201 - [007] J16 4x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.HEMHemus/Eem[3]01:40,40(1)03:24,89(1)05:11,10(1)06:57,35(1)
 Luuk van Delden01:44,4901:46,2101:46,25
2.KRCGKR Club Gent[4]01:44,60(2)03:35,62(2)05:25,16(2)07:12,81(2)
 Warren Delameilleure01:51,0201:49,5401:47,65+15,46
3.GRSGentse RS[5]01:47,53(3)03:38,64(3)05:29,39(3)07:16,32(3)
 Daan Verbeke01:51,1101:50,7501:46,93+18,97

za 17:25 - race 202 - [007] J16 4x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.HUNHunze/Wetterwille/ARC[4]01:35,73(1)03:15,51(1)04:56,37(1)06:36,35(1)
 Lysandros Tsiamparlis01:39,7801:40,8601:39,98
2.RICRIC[6]01:37,74(2)03:21,88(2)05:04,71(2)06:45,34(2)
 Tristan Heeremans01:44,1401:42,8301:40,63+8,99
3.WILWillem III[3]01:38,83(3)03:22,64(3)05:06,43(3)06:48,14(3)
 Wallace Santen01:43,8101:43,7901:41,71+11,79
4.LEYLeythe[5]01:39,96(4)03:24,46(4)05:07,35(4)06:49,98(4)
 Sam Yates01:44,5001:42,8901:42,63+13,63
5.TROTromp[2]01:41,94(5)03:25,56(5)05:09,80(5)06:54,25(5)
 Merijn Huysman01:43,6201:44,2401:44,45+17,90
6.HOOHoop[1]01:44,69(6)03:31,92(6)05:22,05(6)07:12,19(6)
 Merijn de Clercq Zubli01:47,2301:50,1301:50,14+35,84