Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

za 09:25 - race 108 - [012] M16 1x voorwedstrijd 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.TROFloor van Ommeren[4]02:14,30(3)04:37,47(2)--09:19,68(1)FA
 Tromp02:23,17
2.HOOJuliette Potjer[2]02:15,17(4)04:37,75(3)--09:20,44(2)FA
 Hoop02:22,58+0,76
3.ZWOLieke Oostenveld[5]02:13,03(1)04:39,43(4)--09:26,04(3)FA
 Zwolsche02:26,40+6,36
4.VIKJet van der Vegt[6]02:13,60(2)04:37,18(1)--09:41,24(4)FB
 Viking 102:23,58+21,56
5.NAUJip Kemner[3]02:22,29(5)04:55,44(5)--10:02,52(5)FB
 Nautilus02:33,15+42,84

za 09:30 - race 109 - [012] M16 1x voorwedstrijd 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.HEMLoïs Lijffijt[5]02:07,59(1)04:26,74(1)06:47,90(1)09:10,60(1)FA
 Hemus 102:19,1502:21,1602:22,70
2.DAVBritt Potman[4]02:12,21(2)04:34,80(2)06:57,33(2)09:18,53(2)FA
 Daventria02:22,5902:22,5302:21,20+7,93
3.HEMEva Paulissen[3]02:15,52(4)04:39,41(3)07:06,40(3)09:33,43(3)FA
 Hemus 202:23,8902:26,9902:27,03+22,83
4.MAAHéléne Reus[2]02:19,11(5)04:49,29(5)07:19,42(4)09:46,23(4)FB
 Maas02:30,1802:30,1302:26,81+35,63
5.VIKRoosje Visschedijk[6]02:14,24(3)04:46,58(4)07:24,34(5)09:56,50(5)FB
 Viking 202:32,3402:37,7602:32,16+45,90

za 11:40 - race 127 - [012] M16 1x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.VIKJet van der Vegt[3]02:16,71(1)04:46,23(1)07:15,08(1)09:41,70(1)
 Viking 102:29,5202:28,8502:26,62
2.MAAHéléne Reus[4]02:21,03(2)04:50,37(2)07:20,05(2)09:44,41(2)
 Maas02:29,3402:29,6802:24,36+2,71
3.NAUJip Kemner[2]02:23,52(3)04:54,03(3)07:25,16(3)09:51,08(3)
 Nautilus02:30,5102:31,1302:25,92+9,38
4.VIKRoosje Visschedijk[5]02:24,50(4)04:57,90(4)07:28,12(4)09:52,02(4)
 Viking 202:33,4002:30,2202:23,90+10,32

za 11:45 - race 128 - [012] M16 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.DAVBritt Potman[5]02:10,22(2)04:27,28(1)06:43,32(1)08:59,38(1)
 Daventria02:17,0602:16,0402:16,06
2.HEMLoïs Lijffijt[4]02:09,62(1)04:28,36(2)06:48,01(2)09:08,66(2)
 Hemus 102:18,7402:19,6502:20,65+9,28
3.HOOJuliette Potjer[2]02:15,12(3)04:35,79(3)06:58,16(3)09:16,45(3)
 Hoop02:20,6702:22,3702:18,29+17,07
4.TROFloor van Ommeren[3]02:16,89(5)04:39,94(4)07:04,70(4)09:20,65(4)
 Tromp02:23,0502:24,7602:15,95+21,27
5.ZWOLieke Oostenveld[6]02:15,91(4)04:41,51(5)07:05,29(5)09:23,46(5)
 Zwolsche02:25,6002:23,7802:18,17+24,08
6.HEMEva Paulissen[1]02:20,34(6)04:46,81(6)07:09,25(6)09:28,30(6)
 Hemus 202:26,4702:22,4402:19,05+28,92