Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
WIL34Willem IIIM18 2xtime-trial07:26,061e
Emma Eggenkamp
WIL35Willem III/TrompM18 2xtime-trial07:40,395e
Fien Wenneker
WILDiede BeishuizenJ16 1xvoorwedstrijd 3[5]08:17,212e
Willem III
WILWillem IIIJ18 2xvoorwedstrijd 1[6]07:43,083e
Jasper Simons
WILWillem III/MaasJ18 2xvoorwedstrijd 2[6]07:12,261e
Gianni Perotti
WILWillem IIIM18 2xA-finale[4]07:52,522e
Emma Eggenkamp
WILWillem III/TrompM18 2xA-finale[6]08:08,275e
Fien Wenneker
WILDiede BeishuizenJ16 1xA-finale[1]08:22,525e
Willem III
WILWillem III/MaasJ18 2xA-finale[3]07:00,322e
Gianni Perotti
WILWillem IIIJ18 2xA-finale[6]07:26,875e
Jasper Simons
WIL2Willem IIIJ18 4*1e ronde[4]03:47,331e
Filip Vergeer
WIL2Willem IIIJ18 4*2e ronde[4]01:48,561e
Filip Vergeer
WIL9Willem III 1M16 2x1e ronde 2[2]04:21,532e
Marjolijn Webb
WIL9Willem III 1M16 2x2e ronde 2[2]02:07,222e
Marjolijn Webb
WIL42Willem III 1J14 4*1e ronde 2[2]04:06,024e
Karel Rietveld
WIL42Willem III 1J14 4*2e ronde 2[2]01:59,806e
Karel Rietveld
WIL50Willem IIIM12 2x1e ronde[4]05:40,734e
Isae Webb
WIL50Willem IIIM12 2x2e ronde[4]02:43,444e
Isae Webb
WIL53Jelle de BoerJ12 1x1e ronde[3]04:52,621e
Willem III 1
WIL54Mats VellengaJ12 1x1e ronde[4]05:01,472e
Willem III 2
WIL55Chris van BruijnsvoortJ12 1x1e ronde[5]05:24,293e
Willem III 3
WIL53Jelle de BoerJ12 1x2e ronde[3]02:17,331e
Willem III 1
WIL54Mats VellengaJ12 1x2e ronde[4]02:41,693e
Willem III 2
WIL55Chris van BruijnsvoortJ12 1x2e ronde[5]02:23,142e
Willem III 3
WIL77Willem IIIM18 2x1e ronde 2[6]04:16,645e
Lyske Tromp
WIL77Willem IIIM18 2x2e ronde 2[6]02:11,8211e
Lyske Tromp
WIL82Filip VergeerJ18 1x1e ronde 1[2]04:16,658e
Willem III 4
WIL84Maarten HolsbrinkJ18 1x1e ronde 1[4]04:33,2411e
Willem III 3
WIL82Filip VergeerJ18 1x2e ronde 1[2]02:03,555e
Willem III 4
WIL84Maarten HolsbrinkJ18 1x2e ronde 1[4]02:09,499e
Willem III 3
WIL91Lucas van der WurffJ18 1x1e ronde 2[2]04:02,251e
Willem III 5
WIL91Lucas van der WurffJ18 1x2e ronde 2[2]01:57,091e
Willem III 5
WIL95Ole SomersJ18 1x1e ronde 3[3]04:09,854e
Willem III 2
WIL95Ole SomersJ18 1x2e ronde 3[3]02:06,598e
Willem III 2
WIL98Willem III12 4*1e ronde[4]04:43,991e
Mats Vellenga
WIL98Willem III12 4*2e ronde[4]02:13,871e
Mats Vellenga
WIL102Willem IIIM14 2x1e ronde 1[3]04:43,169e
Layla Rademaker
WIL102Willem IIIM14 2x2e ronde 1[3]02:16,189e
Layla Rademaker
WIL120Thijs GeelsJ14 1x1e ronde 1[4]04:29,318e
Willem III 1
WIL120Thijs GeelsJ14 1x2e ronde 1[4]02:29,0522e
Willem III 1
WIL123Omar AfifiJ14 1x1e ronde 3[2]05:58,4228e
Willem III 3
WIL123Omar AfifiJ14 1x2e ronde 3[2]03:11,0228e
Willem III 3
WIL143Niklas RoosJ14 1x1e ronde 4[5]04:55,3219e
Willem III 4
WIL143Niklas RoosJ14 1x2e ronde 4[5]02:18,8016e
Willem III 4
WIL124Ingmar KaizerJ14 1x1e ronde 5[1]05:10,8822e
Willem III 2
WIL124Ingmar KaizerJ14 1x2e ronde 5[1]02:26,2121e
Willem III 2
WILWillem III/Spaarne/Maas/LeytheJ18 4-voorwedstrijd 1[5]07:06,713e
Philo Geerlings
SPASpaarne/Leythe/Willem III/VIKJ18 4-voorwedstrijd 2[5]07:06,111e
Sjoerd Froeling
WILWillem IIIJ16 4xvoorwedstrijd 1[4]06:52,901e
Wallace Santen
WILWillem III/RIC/AlkmaarscheJ18 4xvoorwedstrijd 2[4]06:25,802e
Auke Kloosterman
SPASpaarne/Leythe/Willem III/VIKJ18 4-A-finale[4]06:44,461e
Sjoerd Froeling
WILWillem III/Spaarne/Maas/LeytheJ18 4-A-finale[6]06:52,323e
Philo Geerlings
WILWillem IIIJ16 4xA-finale[3]06:48,143e
Wallace Santen
WILWillem III/RIC/AlkmaarscheJ18 4xA-finale[2]06:11,142e
Auke Kloosterman

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/TrompM18 2xvoorwedstrijd 2[3]08:00,572e
Fien Wenneker
WILWillem III/TrompM18 2xA-finale[2]07:50,932e
Fien Wenneker
WIL8Willem IIIJ16 2x1e ronde 1[3]03:28,451e
Lucas van der Wurff
WIL8Willem IIIJ16 2x2e ronde 1[3]01:39,691e
Lucas van der Wurff
WIL25Marjolijn WebbM16 1x1e ronde 1[3]04:40,126e
Willem III 3
WIL27Marieke MiddagM16 1x1e ronde 1[5]04:28,803e
Willem III 4
WIL25Marjolijn WebbM16 1x2e ronde 1[3]02:21,987e
Willem III 3
WIL27Marieke MiddagM16 1x2e ronde 1[5]02:12,035e
Willem III 4
WIL30Lyske TrompM16 1x1e ronde 2[2]04:52,557e
Willem III 1
WIL31Veerle RijndersM16 1x1e ronde 2[3]04:30,525e
Willem III 2
WIL30Lyske TrompM16 1x2e ronde 2[2]02:19,566e
Willem III 1
WIL31Veerle RijndersM16 1x2e ronde 2[3]02:05,682e
Willem III 2
WIL40Willem III 2J14 C4*1e ronde[3]04:30,921e
Jaap Baud
WIL42Willem III 1J14 C4*1e ronde[5]04:43,554e
Mars Wagenaar
WIL40Willem III 2J14 C4*2e ronde[3]02:07,201e
Jaap Baud
WIL42Willem III 1J14 C4*2e ronde[5]02:16,064e
Mars Wagenaar
WIL46Willem IIIJ12 2x1e ronde[5]04:25,071e
Mats Vellenga
WIL46Willem IIIJ12 2x2e ronde[5]02:04,221e
Mats Vellenga
WIL49Sophie RademakerM12 1x1e ronde 1[4]05:28,066e
Willem III
WIL49Sophie RademakerM12 1x2e ronde 1[4]02:35,516e
Willem III
WIL59Willem III 1M16 4*1e ronde[4]04:12,163e
Jael van Asten
WIL60Willem III 2M16 4*1e ronde[5]04:07,822e
Marieke Middag
WIL59Willem III 1M16 4*2e ronde[4]02:00,114e
Jael van Asten
WIL60Willem III 2M16 4*2e ronde[5]01:57,962e
Marieke Middag
WIL62Willem III 2J18 2x1e ronde 1[1]03:55,789e
Maarten Holsbrink
WIL62Willem III 2J18 2x2e ronde 1[1]01:48,355e
Maarten Holsbrink
WIL73Willem III 1J18 2x1e ronde 2[5]niet gestart
Lucas van der Wurff
WIL73Willem III 1J18 2x2e ronde 2[5]niet gestart
Lucas van der Wurff
WIL75Julia GillisM18 1x1e ronde 1[3]04:35,587e
Willem III 1
WIL75Julia GillisM18 1x2e ronde 1[3]02:09,713e
Willem III 1
WIL82Maaike de BraalM18 1x1e ronde 2[3]04:37,718e
Willem III 2
WIL82Maaike de BraalM18 1x2e ronde 2[3]02:18,379e
Willem III 2
WIL84Willem III12 C4*1e ronde[3]05:24,791e
Jelle de Boer
WIL84Willem III12 C4*2e ronde[3]02:36,671e
Jelle de Boer
WIL89Willem III 5J14 2x1e ronde 1[5]04:20,3013e
Jaap Baud
WIL89Willem III 5J14 2x2e ronde 1[5]02:07,3015e
Jaap Baud
WIL96Willem III 2J14 2x1e ronde 2[4]04:05,8710e
Wessel Wenneker
WIL96Willem III 2J14 2x2e ronde 2[4]01:58,2811e
Wessel Wenneker
WIL109Willem III 3J14 2x1e ronde 3[5]04:08,1411e
Ethan Regev
WIL109Willem III 3J14 2x2e ronde 3[5]01:54,3310e
Ethan Regev
WIL104Willem III 1J14 2x1e ronde 4[6]04:32,2319e
Misha Aulman
WIL104Willem III 1J14 2x2e ronde 4[6]02:09,9417e
Misha Aulman
WIL105Willem III 4J14 2x1e ronde 5[4]04:22,4216e
Ole Wulffraat
WIL105Willem III 4J14 2x2e ronde 5[4]02:12,5320e
Ole Wulffraat
WIL112Layla RademakerM14 1x1e ronde 1[1]04:42,506e
Willem III 2
WIL120Loïs van DisM14 1x1e ronde 2[3]04:49,909e
Willem III 1
WIL112Layla RademakerM14 1x2e ronde 1[1]02:17,007e
Willem III 2
WIL120Loïs van DisM14 1x2e ronde 2[3]02:20,609e
Willem III 1
WILWillem III/RIC/Alkmaarsche/AMSJ18 8+voorwedstrijd 1[3]05:55,281e
Gianni Perotti
SPASpaarne-combiJ18 8+voorwedstrijd 1[4]05:59,112e
Iain Kerr
HUNHunze/Willem IIIM18 4xvoorwedstrijd 2[4]07:00,831e
Louise Liemberg
WILWillem III/Eem/HoopJ16 8+voorwedstrijd 1[5]06:40,801e
Wallace Santen
AMSAmstel/RIC/Willem III/ALKM18 4-A-finale[3]06:55,921e
Demi Straathof
SPASpaarne-combiJ18 8+A-finale[2]06:00,732e
Iain Kerr
WILWillem III/RIC/Alkmaarsche/AMSJ18 8+A-finale[3]05:57,081e
Gianni Perotti
HUNHunze/Willem IIIM18 4xA-finale[3]06:39,331e
Louise Liemberg
WILWillem III/Eem/HoopJ16 8+A-finale[4]06:39,012e
Wallace Santen