Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

za 08:55 - race 105 - [005] J16 1x voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SPATomer Havivi[6]01:54,69(1)03:57,78(1)--08:06,53(1)FA
 Spaarne 302:03,09
2.SPAJenno Schmersal[4]01:59,64(3)04:06,77(2)--08:14,58(2)FA
 Spaarne 402:07,13+8,05
3.LAASjoerd Hania[2]01:58,40(2)04:07,09(3)--08:18,09(3)FB
 Laak02:08,69+11,56
4.SPAArthur Leffelaar[5]02:00,91(4)04:07,98(4)--08:18,55(4)FB
 Spaarne 502:07,07+12,02
5.SPALeendert van Nielen[3]02:07,12(5)04:23,25(5)--08:54,60(5)FC
 Spaarne 202:16,13+48,07

za 09:00 - race 106 - [005] J16 1x voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.HOOReijer ter Laak[3]01:59,79(4)04:05,96(3)--08:15,20(1)FA
 Hoop02:06,17
2.ALKTos Eijskoot[4]01:59,37(3)04:06,25(4)--08:16,01(2)FA
 Alkmaarsche02:06,88+0,81
3.SPAPer Blommers[5]01:58,26(2)04:05,36(1)--08:16,36(3)FB
 Spaarne 102:07,10+1,16
4.HERRobbe van Hulst[2]01:57,23(1)04:05,68(2)--08:23,47(4)FB
 Hertog02:08,45+8,27
5.NAUFlorian Groenewegen[1]02:02,38(6)04:12,65(5)--08:29,72(5)FC
 Nautilus02:10,27+14,52
6.EEMMax Smoors[6]02:01,34(5)04:13,28(6)--08:39,16(6)FC
 Eem02:11,94+23,96

za 09:05 - race 107 - [005] J16 1x voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.MAAJuan Poppeliers[1]01:54,43(2)04:00,55(2)--08:12,99(1)FA
 Maas02:06,12
2.WILDiede Beishuizen[5]01:52,65(1)03:59,34(1)--08:17,21(2)FA
 Willem III02:06,69+4,22
3.ALPFloor de Jong[3]02:01,98(5)04:12,50(5)--08:30,01(3)FB
 Alphen02:10,52+17,02
4.BEASimon van der Avoird[2]02:04,71(6)04:14,02(6)--08:33,04(4)FB
 Beatrix02:09,31+20,05
5.KRCGJarre Coppitters[6]01:58,32(3)04:11,62(4)--08:46,27(5)FC
 KR Club Gent02:13,30+33,28
6.WHERick Broer[4]01:58,86(4)04:11,36(3)--08:52,72(6)FC
 Where02:12,50+39,73

za 11:10 - race 124 - [005] J16 1x C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NAUFlorian Groenewegen[4]01:59,76(1)04:09,11(1)06:19,95(1)08:31,31(1)
 Nautilus02:09,3502:10,8402:11,36
2.EEMMax Smoors[1]02:03,95(4)04:16,72(4)06:31,38(4)08:42,70(2)
 Eem02:12,7702:14,6602:11,32+11,39
3.WHERick Broer[5]02:01,92(2)04:14,40(2)06:29,34(2)08:43,30(3)
 Where02:12,4802:14,9402:13,96+11,99
4.KRCGJarre Coppitters[2]02:02,56(3)04:15,12(3)06:31,08(3)08:55,04(4)
 KR Club Gent02:12,5602:15,9602:23,96+23,73
5.SPALeendert van Nielen[3]02:10,16(5)04:24,42(5)06:42,21(5)09:00,11(5)
 Spaarne 202:14,2602:17,7902:17,90+28,80

za 11:15 - race 125 - [005] J16 1x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LAASjoerd Hania[5]01:58,97(1)04:07,86(1)06:15,63(1)08:21,72(1)
 Laak02:08,8902:07,7702:06,09
2.BEASimon van der Avoird[6]02:00,08(2)04:08,91(2)06:16,80(2)08:23,40(2)
 Beatrix02:08,8302:07,8902:06,60+1,68
3.ALPFloor de Jong[4]02:03,60(3)04:13,26(3)06:20,02(3)08:27,78(3)
 Alphen02:09,6602:06,7602:07,76+6,06
4.SPAArthur Leffelaar[2]02:05,66(6)04:15,76(5)06:23,00(4)08:28,42(4)
 Spaarne 502:10,1002:07,2402:05,42+6,70
5.SPAPer Blommers[3]02:04,95(5)04:16,43(6)06:24,59(5)08:28,92(5)
 Spaarne 102:11,4802:08,1602:04,33+7,20
6.HERRobbe van Hulst[1]02:04,12(4)04:15,50(4)06:25,16(6)08:32,00(6)
 Hertog02:11,3802:09,6602:06,84+10,28

za 11:20 - race 126 - [005] J16 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.MAAJuan Poppeliers[2]01:53,44(1)03:57,48(1)06:02,43(1)08:03,94(1)
 Maas02:04,0402:04,9502:01,51
2.ALKTos Eijskoot[6]02:00,29(4)04:03,59(3)06:07,11(2)08:10,24(2)
 Alkmaarsche02:03,3002:03,5202:03,13+6,30
3.HOOReijer ter Laak[3]02:01,57(5)04:04,72(5)06:10,98(3)08:14,34(3)
 Hoop02:03,1502:06,2602:03,36+10,40
4.SPATomer Havivi[4]01:56,36(3)04:10,93(6)06:15,63(5)08:16,65(4)
 Spaarne 302:14,5702:04,7002:01,02+12,71
5.WILDiede Beishuizen[1]01:55,45(2)04:02,63(2)06:14,37(4)08:22,52(5)
 Willem III02:07,1802:11,7402:08,15+18,58
6.SPAJenno Schmersal[5]02:02,90(6)04:04,45(4)06:19,13(6)08:24,10(6)
 Spaarne 402:01,5502:14,6802:04,97+20,16