Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zo 09:25 - race 314 - [101] J18 1x voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ARCGertjan Bruins[3]01:47,77(1)03:44,16(1)05:42,38(1)07:40,03(1)FA
 ARC01:56,3901:58,2201:57,65
2.LEYMax Waterreus[4]01:51,92(2)03:49,42(2)05:47,90(2)07:46,97(2)FA
 Leythe 101:57,5001:58,4801:59,07+6,94
3.HUNHugo Kuiper[6]01:54,63(3)03:55,69(3)05:58,82(3)08:01,93(3)FB
 Hunze02:01,0602:03,1302:03,11+21,90
4.HEMRuud Wiegersma[5]01:55,94(4)03:58,49(5)06:04,00(5)08:02,63(4)FB
 Hemus02:02,5502:05,5101:58,63+22,60
5.TROPepijn de Groot[2]01:56,29(5)03:57,87(4)06:02,74(4)08:03,38(5)FC
 Tromp 102:01,5802:04,8702:00,64+23,35

zo 09:30 - race 315 - [101] J18 1x voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.BELAaron Andries[2]01:46,18(1)03:41,16(1)05:36,87(1)07:37,69(1)FA
 Belgium01:54,9801:55,7102:00,82
2.SPAMaxim Meijerink[4]01:47,60(2)03:44,06(2)05:40,95(2)07:38,98(2)FA
 Spaarne 101:56,4601:56,8901:58,03+1,29
3.MAAThijs Wassing[5]01:49,54(3)03:47,28(3)05:49,46(3)07:51,71(3)FB
 Maas01:57,7402:02,1802:02,25+14,02
4.LEYAlbert Segers[6]01:53,12(4)03:53,28(4)05:57,98(4)08:11,28(4)FB
 Leythe 302:00,1602:04,7002:13,30+33,59
5.PONJarne Kooistra[3]01:56,75(5)04:02,73(5)06:10,92(5)08:17,19(5)FC
 Pontos 202:05,9802:08,1902:06,27+39,50

zo 09:35 - race 316 - [101] J18 1x voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SPARobbe Mourits[1]01:48,59(1)03:44,75(1)05:46,86(1)07:53,51(1)FA
 Spaarne 201:56,1602:02,1102:06,65
2.PONThijmen Boomaerts[4]01:55,34(3)03:58,59(2)06:00,88(2)08:03,32(2)FA
 Pontos 102:03,2502:02,2902:02,44+9,81
3.GOUCas Dirksen[5]01:54,82(2)03:58,90(3)06:01,76(3)08:03,73(3)FB
 Gouda02:04,0802:02,8602:01,97+10,22
4.HOOMorris Walkate[3]01:57,13(5)04:01,90(5)06:08,94(5)08:08,41(4)FB
 Hoop02:04,7702:07,0401:59,47+14,90
5.TROThijs Jansen[6]01:55,86(4)04:00,08(4)06:06,08(4)08:08,94(5)FC
 Tromp 202:04,2202:06,0002:02,86+15,43
6.LEYMing Lie[2]01:59,21(6)04:11,04(6)06:22,53(6)08:27,16(6)FC
 Leythe 202:11,8302:11,4902:04,63+33,65

zo 11:40 - race 329 - [101] J18 1x C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PONJarne Kooistra[5]01:57,33(3)03:58,90(2)06:02,56(1)07:58,91(1)
 Pontos 202:01,5702:03,6601:56,35
2.TROPepijn de Groot[3]01:56,64(2)03:58,32(1)06:02,72(2)08:02,22(2)
 Tromp 102:01,6802:04,4001:59,50+3,31
3.TROThijs Jansen[4]01:56,00(1)04:01,19(3)06:04,83(3)08:06,60(3)
 Tromp 202:05,1902:03,6402:01,77+7,69
4.LEYMing Lie[2]02:02,73(4)04:12,41(4)06:21,79(4)08:24,92(4)
 Leythe 202:09,6802:09,3802:03,13+26,01

zo 11:45 - race 330 - [101] J18 1x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.MAAThijs Wassing[4]01:48,76(1)03:42,88(1)05:40,61(1)07:38,60(1)
 Maas01:54,1201:57,7301:57,99
2.LEYAlbert Segers[2]01:49,92(2)03:47,88(2)05:48,83(2)07:48,34(2)
 Leythe 301:57,9602:00,9501:59,51+9,74
3.HEMRuud Wiegersma[6]01:56,71(5)03:54,67(3)05:55,20(3)07:54,93(3)
 Hemus01:57,9602:00,5301:59,73+16,33
4.HUNHugo Kuiper[3]01:56,07(4)03:56,50(5)05:57,50(4)07:59,06(4)
 Hunze02:00,4302:01,0002:01,56+20,46
5.HOOMorris Walkate[1]01:57,81(6)04:00,21(6)06:02,39(6)08:02,86(5)
 Hoop02:02,4002:02,1802:00,47+24,26
6.GOUCas Dirksen[5]01:55,47(3)03:55,67(4)05:58,08(5)08:03,19(6)
 Gouda02:00,2002:02,4102:05,11+24,59

zo 11:50 - race 331 - [101] J18 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.BELAaron Andries[3]01:47,50(4)03:29,81(1)05:15,96(1)07:00,07(1)
 Belgium01:42,3101:46,1501:44,11
2.SPARobbe Mourits[4]01:43,24(1)03:33,55(2)05:24,45(2)07:12,95(2)
 Spaarne 201:50,3101:50,9001:48,50+12,88
3.ARCGertjan Bruins[5]01:45,35(2)03:37,77(3)05:27,43(3)07:15,74(3)
 ARC01:52,4201:49,6601:48,31+15,67
4.SPAMaxim Meijerink[2]01:46,20(3)03:39,22(4)05:35,18(4)07:30,61(4)
 Spaarne 101:53,0201:55,9601:55,43+30,54
5.LEYMax Waterreus[1]01:52,72(5)03:50,94(5)05:51,12(5)07:48,53(5)
 Leythe 101:58,2202:00,1801:57,41+48,46
6.PONThijmen Boomaerts[6]01:54,97(6)03:57,42(6)06:00,83(6)08:01,48(6)
 Pontos 102:02,4502:03,4102:00,65+1:01,41