Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

[001] J18 1x (2km) time-trial

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 17 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
nummer400m900m
interval
1400m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.BELAaron Andries7------07:13,61(1)FA
 Belgium
2.LEYBeer Florijn19------07:15,58(2)FA
 Leythe 1+1,97
3.SPARobbe Mourits15------07:16,86(3)FA
 Spaarne 1+3,25
4.ARCGertjan Bruins16------07:19,81(4)FA
 ARC+6,20
5.WETBjorn Bakker10------07:24,15(5)FA
 Wetterwille+10,54
6.DDSMees Halkes11------07:26,30(6)FA
 DDS 1+12,69
7.SPAMaxim Meijerink9------07:29,55(7)FB
 Spaarne 2+15,94
8.DDSTim van Gool6------07:37,48(8)FB
 DDS 2+23,87
9.VIKJos Bouhuis18------07:39,56(9)FB
 Viking 1+25,95
10.LEYAlbert Segers5------07:41,00(10)FB
 Leythe 2+27,39
11.HEMRuud Wiegersma3------07:42,71(11)FB
 Hemus+29,10
12.AMSTristan Morreau14------07:42,82(12)FB
 Amstel+29,21
13.MAAThijs Wassing12------07:43,80(13)FC
 Maas+30,19
14.LEYBoet Arisz2------07:44,21(14)FC
 Leythe 3+30,60
15.HOOMorris Walkate17------07:52,47(15)FC
 Hoop+38,86
16.PAMHugo Snelder4------07:53,82(16)FC
 Pampus 2+40,21
17.PAMRafe Reinacher1------07:58,19(17)FC
 Pampus 3+44,58
18.PAMRuben Blokhuis8------07:58,32(18)FD
 Pampus 1+44,71
19.VIKMerijn Linnenbank13------08:20,57(19)FD
 Viking 2+1:06,96

za 10:20 - race 114 - [001] J18 1x D-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PAMRuben Blokhuis[3]--04:24,05(1)06:42,09(1)08:59,94(1)
 Pampus 102:18,0402:17,85
2.VIKMerijn Linnenbank[4]--04:30,06(2)06:50,52(2)09:11,30(2)
 Viking 202:20,4602:20,78+11,36

za 10:25 - race 115 - [001] J18 1x C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.MAAThijs Wassing[4]--04:16,11(3)06:07,98(1)08:11,36(1)
 Maas01:51,8702:03,38
2.LEYBoet Arisz[3]--04:17,08(4)06:26,22(2)08:32,47(2)
 Leythe 302:09,1402:06,25+21,11
3.HOOMorris Walkate[5]--04:14,91(2)06:28,66(3)08:38,19(3)
 Hoop02:13,7502:09,53+26,83
4.PAMHugo Snelder[2]--04:18,45(5)06:33,95(5)08:42,34(4)
 Pampus 202:15,5002:08,39+30,98
5.PAMRafe Reinacher[6]--04:01,52(1)06:31,11(4)08:42,52(5)
 Pampus 302:29,5902:11,41+31,16

za 10:30 - race 116 - [001] J18 1x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SPAMaxim Meijerink[4]--04:03,12(3)05:56,61(1)08:00,29(1)
 Spaarne 201:53,4902:03,68
2.HEMRuud Wiegersma[6]--03:53,80(1)06:10,10(3)08:13,91(2)
 Hemus02:16,3002:03,81+13,62
3.VIKJos Bouhuis[5]--04:02,78(2)06:09,88(2)08:14,13(3)
 Viking 102:07,1002:04,25+13,84
4.DDSTim van Gool[3]--04:07,34(4)06:14,10(5)08:19,87(4)
 DDS 202:06,7602:05,77+19,58
5.LEYAlbert Segers[2]--04:07,90(5)06:10,32(4)08:23,93(5)
 Leythe 202:02,4202:13,61+23,64
6.AMSTristan Morreau[1]--04:10,21(6)06:17,71(6)08:26,54(6)
 Amstel02:07,5002:08,83+26,25

za 10:35 - race 117 - [001] J18 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.BELAaron Andries[4]--03:50,73(3)--07:32,59(1)
 Belgium
2.SPARobbe Mourits[5]--03:48,42(2)--07:45,94(2)
 Spaarne 1+13,35
3.ARCGertjan Bruins[2]--03:59,90(5)--07:49,85(3)
 ARC+17,26
4.WETBjorn Bakker[6]--03:44,49(1)--08:02,49(4)
 Wetterwille+29,90
5.LEYBeer Florijn[3]--03:57,20(4)--08:03,11(5)
 Leythe 1+30,52
6.DDSMees Halkes[1]--04:00,24(6)--08:09,41(6)
 DDS 1+36,82