Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zo 08:20 - race 305 - [106] J16 2x voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NAUNautilus/Maas[2]01:45,09(1)03:38,93(1)05:34,10(1)07:27,78(1)FA
 Juan Poppeliers01:53,8401:55,1701:53,68
2.RICRIC 1[4]01:46,24(2)03:41,10(2)05:36,11(2)07:29,58(2)FA
 Koen de Gunst01:54,8601:55,0101:53,47+1,80
3.TROTromp[3]01:47,58(3)03:42,81(3)05:39,12(3)07:32,02(3)FB
 Storm Aalberts01:55,2301:56,3101:52,90+4,24
4.HOOHoop 2[5]01:52,99(4)03:50,78(4)05:45,85(4)07:39,70(4)FB
 Merijn de Clercq Zubli01:57,7901:55,0701:53,85+11,92

zo 08:25 - race 306 - [106] J16 2x voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GRSGentse RS 1[4]01:42,50(1)03:32,80(1)05:24,98(1)07:17,36(1)FA
 Karel Mesdom01:50,3001:52,1801:52,38
2.HOOHoop/Alkmaarsche[3]01:44,56(2)03:35,19(2)05:27,23(2)07:17,52(2)FA
 Tos Eijskoot01:50,6301:52,0401:50,29+0,16
3.SPASpaarne[2]01:45,26(3)03:37,87(3)05:31,87(3)07:29,63(3)FB
 Quinten Spaargaren01:52,6101:54,0001:57,76+12,27
4.ARCARC[5]01:47,49(4)03:45,03(4)05:43,62(4)07:40,24(4)FB
 Jeroen Hofstee01:57,5401:58,5901:56,62+22,88
5.GRSGentse RS 3[6]01:49,67(5)03:47,07(5)05:46,31(5)07:45,67(5)FC
 Juul Persyn01:57,4001:59,2401:59,36+28,31

zo 08:30 - race 307 - [106] J16 2x voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LEYLeythe[5]01:46,88(1)03:45,41(1)05:41,37(1)07:34,59(1)FA
 Leander Jansen01:58,5301:55,9601:53,22
2.RICRIC 2[2]01:47,16(2)03:46,35(2)05:42,74(2)07:37,43(2)FA
 Dilan Anderegg01:59,1901:56,3901:54,69+2,84
3.HOOHoop 1[4]01:52,54(3)03:50,51(3)05:46,81(3)07:44,05(3)FB
 Lapo Hirschhofer01:57,9701:56,3001:57,24+9,46
4.GRSGentse RS 2[6]01:55,77(4)03:59,77(4)06:05,02(4)08:07,85(4)FB
 Sef Terrie02:04,0002:05,2502:02,83+33,26
KRCGKR Club Gent   niet gestart
 Emiel Nimmegeers

zo 10:40 - race 322 - [106] J16 2x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SPASpaarne[4]01:44,22(1)03:35,96(1)05:28,60(1)07:17,91(1)
 Quinten Spaargaren01:51,7401:52,6401:49,31
2.TROTromp[2]01:47,23(3)03:39,99(2)05:32,38(2)07:21,57(2)
 Storm Aalberts01:52,7601:52,3901:49,19+3,66
3.ARCARC[1]01:49,14(4)03:43,59(3)05:36,55(3)07:28,73(3)
 Jeroen Hofstee01:54,4501:52,9601:52,18+10,82
4.HOOHoop 2[6]01:49,81(5)03:43,59(3)05:41,74(4)07:37,18(4)
 Merijn de Clercq Zubli01:53,7801:58,1501:55,44+19,27
5.GRSGentse RS 3[5]01:46,52(2)03:43,59(3)05:42,36(5)07:40,56(5)
 Juul Persyn01:57,0701:58,7701:58,20+22,65
6.HOOHoop 1[3]01:52,01(6)03:50,59(6)05:48,78(6)07:45,90(6)
 Lapo Hirschhofer01:58,5801:58,1901:57,12+27,99

zo 10:45 - race 323 - [106] J16 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.HOOHoop/Alkmaarsche[6]01:42,67(1)03:31,92(2)05:18,19(1)07:02,96(1)
 Tos Eijskoot01:49,2501:46,2701:44,77
2.GRSGentse RS 1[3]01:44,59(4)03:30,98(1)05:18,89(2)07:08,37(2)
 Karel Mesdom01:46,3901:47,9101:49,48+5,41
3.NAUNautilus/Maas[4]01:43,45(2)03:34,42(3)05:26,81(3)07:18,47(3)
 Juan Poppeliers01:50,9701:52,3901:51,66+15,51
4.LEYLeythe[5]01:44,31(3)03:37,54(4)05:29,37(4)07:19,86(4)
 Leander Jansen01:53,2301:51,8301:50,49+16,90
5.RICRIC 2[1]01:46,49(6)03:39,05(5)05:32,50(5)07:21,09(5)
 Dilan Anderegg01:52,5601:53,4501:48,59+18,13
6.RICRIC 1[2]01:45,21(5)03:41,09(6)05:34,14(6)07:31,78(6)
 Koen de Gunst01:55,8801:53,0501:57,64+28,82