Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
HOO17Morris WalkateJ18 1xtime-trialza 08:00
Hoop
HOO31HoopM18 2xtime-trialza 08:20
Carlijn Breure
HOOReijer ter LaakJ16 1xvoorwedstrijd 2za 09:00[3]
Hoop
HOOJuliette PotjerM16 1xvoorwedstrijd 1za 09:25[2]
Hoop
HOOMorris WalkateJ18 1xC-finaleza 10:25[5]
Hoop
HOOHoopM18 2xC-finaleza 10:45[6]
Carlijn Breure
HOOReijer ter LaakJ16 1xA-finaleza 11:20[3]
Hoop
HOOJuliette PotjerM16 1xA-finaleza 11:45[2]
Hoop
HOOHoopJ16 2xA-finaleza 12:00[6]
Lapo Hirschhofer
HOO10Hoop 1M16 2x1e ronde 2za 13:00[4]
Filippa Uytdehaage
HOO10Hoop 1M16 2x2e ronde 2za 13:02[4]
Filippa Uytdehaage
HOO16Hoop 2M16 2x1e ronde 3za 13:05[3]
Tsega van Staveren van Dijk
HOO16Hoop 2M16 2x2e ronde 3za 13:07[3]
Tsega van Staveren van Dijk
HOO34Laurens TeepeJ16 1x1e ronde 3za 13:20[2]
Hoop
HOO34Laurens TeepeJ16 1x2e ronde 3za 13:22[2]
Hoop
RIC37RIC/HoopJ14 4*1e ronde 1za 13:30[3]
Jesse de Bruijn
RIC37RIC/HoopJ14 4*2e ronde 1za 13:32[3]
Jesse de Bruijn
HOO44HoopJ14 4*1e ronde 2za 13:35[6]
Christian Wetzels
HOO44HoopJ14 4*2e ronde 2za 13:37[6]
Christian Wetzels
HOO114Hoop 1M14 2x1e ronde 2za 15:05[5]
Mathilda Muennich
HOO114Hoop 1M14 2x2e ronde 2za 15:07[5]
Mathilda Muennich
HOO116Hoop 2M14 2x1e ronde 3za 15:10[6]
Cisca Goeting
HOO116Hoop 2M14 2x2e ronde 3za 15:12[6]
Cisca Goeting
HOO130Thomas DobbelsteinJ14 1x1e ronde 2za 15:20[3]
Hoop 4
HOO132Lucas MulderJ14 1x1e ronde 2za 15:20[5]
Hoop 5
HOO130Thomas DobbelsteinJ14 1x2e ronde 2za 15:22[3]
Hoop 4
HOO132Lucas MulderJ14 1x2e ronde 2za 15:22[5]
Hoop 5
HOO139Max BleekerJ14 1x1e ronde 3za 15:25[5]
Hoop 1
HOO139Max BleekerJ14 1x2e ronde 3za 15:27[5]
Hoop 1
HOO134Christian WetzelsJ14 1x1e ronde 5za 15:35[2]
Hoop 2
HOO146Thomas WesdorpJ14 1x1e ronde 5za 15:35[3]
Hoop 3
HOO134Christian WetzelsJ14 1x2e ronde 5za 15:37[2]
Hoop 2
HOO146Thomas WesdorpJ14 1x2e ronde 5za 15:37[3]
Hoop 3
HOOHoopJ16 4xvoorwedstrijd 1za 16:20[6]
Merijn de Clercq Zubli
ALKAlkmaarsche/Hoop/Hemus/DAVM16 8+A-finaleza 16:40[5]
Britt Potman
HOOHoopJ16 4xA-finaleza 17:25[1]
Merijn de Clercq Zubli
VADVada-combiM18 8+A-finaleza 17:40[3]
Eeke Bavelaar

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
HOOJuliette PotjerM16 1xvoorwedstrijd 2zo 08:05[4]
Hoop
HOOHoop 2J16 2xvoorwedstrijd 1zo 08:20[5]
Merijn de Clercq Zubli
HOOHoop/AlkmaarscheJ16 2xvoorwedstrijd 2zo 08:25[3]
Tos Eijskoot
HOOHoop 1J16 2xvoorwedstrijd 3zo 08:30[4]
Lapo Hirschhofer
HOOMorris WalkateJ18 1xvoorwedstrijd 3zo 09:35[3]
Hoop
HOOHoopM18 2xvoorwedstrijd 1zo 09:50[4]
Carlijn Breure
HOOJuliette PotjerM16 1xA-finalezo 10:20[5]
Hoop
HOOLiza LausbergM18 1xA-finalezo 10:30[1]
Hoop
HOOHoop 1J16 2xB-finalezo 10:40[3]
Lapo Hirschhofer
HOOHoop 2J16 2xB-finalezo 10:40[6]
Merijn de Clercq Zubli
HOOHoop/AlkmaarscheJ16 2xA-finalezo 10:45[6]
Tos Eijskoot
HOOMorris WalkateJ18 1xB-finalezo 11:45[1]
Hoop
HOOHoopM18 2xA-finalezo 12:05[1]
Carlijn Breure
HOOHoopJ16 4*A-finalezo 12:15[1]
Merijn de Clercq Zubli
HOO17Hoop 1J16 2x1e ronde 2zo 13:15[2]
Max Bleeker
HOO17Hoop 1J16 2x2e ronde 2zo 13:17[2]
Max Bleeker
HOO15Hoop 2J16 2x1e ronde 3zo 13:20[1]
Lucas Wesdorp
HOO15Hoop 2J16 2x2e ronde 3zo 13:22[1]
Lucas Wesdorp
HOO57HoopM16 4*1e rondezo 14:20[2]
Martha Gianoli
HOO57HoopM16 4*2e rondezo 14:22[2]
Martha Gianoli
HOO91Hoop 1J14 2x1e ronde 3zo 15:00[6]
Christian Wetzels
HOO91Hoop 1J14 2x2e ronde 3zo 15:02[6]
Christian Wetzels
HOO111Hoop 2J14 2x1e ronde 5zo 15:10[6]
Thomas Dobbelstein
HOO111Hoop 2J14 2x2e ronde 5zo 15:12[6]
Thomas Dobbelstein
SPASpaarne-combiJ18 8+voorwedstrijd 1zo 15:35[4]
Iain Kerr
DAVDaventria/Spaarne/Hoop/GoudaJ18 8+voorwedstrijd 2zo 15:40[2]
Diewert Mul
DAVDaventria/HoopM18 4xvoorwedstrijd 1zo 15:45[2]
Carlijn Breure
WILWillem III/Eem/HoopJ16 8+voorwedstrijd 1zo 15:55[5]
Wallace Santen
HOOHoop/DaventriaJ16 8+voorwedstrijd 2zo 16:00[5]
Tom Adriaanse
DAVDaventria/HoopM16 4xA-finalezo 16:35[3]
Jasmyn Kerstens
SPASpaarne-combiJ18 8+A-finalezo 16:40[2]
Iain Kerr
DAVDaventria/Spaarne/Hoop/GoudaJ18 8+A-finalezo 16:40[6]
Diewert Mul
DAVDaventria/HoopM18 4xA-finalezo 16:55[1]
Carlijn Breure
WILWillem III/Eem/HoopJ16 8+A-finalezo 17:00[4]
Wallace Santen