Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zo 15:45 - race 389 - [112] M18 4x voorwedstrijd 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.HUNHunze[3]01:45,00(1)03:33,63(1)05:25,09(1)07:15,08(1)FA
 Silke Folkertsma01:48,6301:51,4601:49,99
2.KRCGKR Club Gent 2[4]01:47,82(4)03:36,98(4)05:26,39(2)07:16,51(2)FA
 Jitske Le Comte01:49,1601:49,4101:50,12+1,43
3.DAVDaventria/Hoop[2]01:46,89(2)03:36,78(3)05:27,73(3)07:16,70(3)FA
 Carlijn Breure01:49,8901:50,9501:48,97+1,62
4.LAALaak/DDS[5]01:47,06(3)03:36,00(2)05:27,99(4)07:18,64(4)FB
 Bregje van Heck01:48,9401:51,9901:50,65+3,56
5.ZWOZwolsche/ARC[6]01:50,10(5)03:44,73(5)05:34,68(5)07:26,85(5)FB
 Lieke Oostenveld01:54,6301:49,9501:52,17+11,77

zo 15:50 - race 390 - [112] M18 4x voorwedstrijd 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.HUNHunze/Willem III[4]01:40,57(1)03:23,16(1)05:09,99(1)07:00,83(1)FA
 Louise Liemberg01:42,5901:46,8301:50,84
2.SPASpaarne/Leythe[3]01:41,33(2)03:28,61(2)05:16,76(2)07:06,00(2)FA
 Amély Carrière01:47,2801:48,1501:49,24+5,17
3.TROTromp[5]01:44,08(3)03:33,53(3)05:21,77(3)07:08,96(3)FA
 Anniek van Beusekom01:49,4501:48,2401:47,19+8,13
4.RICRIC[6]01:45,33(4)03:35,88(4)05:23,94(4)07:12,30(4)FB
 Lola van 't Loo01:50,5501:48,0601:48,36+11,47
5.KRCGKR Club Gent 1[2]01:52,31(5)03:50,44(5)05:50,07(5)07:45,33(5)FB
 Rosalie Roegiers01:58,1301:59,6301:55,26+44,50

zo 16:50 - race 396 - [112] M18 4x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.RICRIC[4]01:45,50(1)03:35,77(1)05:27,23(1)07:14,89(1)
 Lola van 't Loo01:50,2701:51,4601:47,66
2.LAALaak/DDS[3]01:50,37(2)03:45,26(2)05:38,55(2)07:27,43(2)
 Bregje van Heck01:54,8901:53,2901:48,88+12,54
3.ZWOZwolsche/ARC[5]01:52,77(3)03:46,52(3)05:41,16(3)07:32,77(3)
 Lieke Oostenveld01:53,7501:54,6401:51,61+17,88

zo 16:55 - race 397 - [112] M18 4x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.HUNHunze/Willem III[3]01:38,17(1)03:19,50(1)05:01,13(1)06:39,33(1)
 Louise Liemberg01:41,3301:41,6301:38,20
2.SPASpaarne/Leythe[2]01:41,81(2)03:27,41(2)05:13,56(2)06:57,36(2)
 Amély Carrière01:45,6001:46,1501:43,80+18,03
3.TROTromp[6]01:45,76(3)03:34,68(3)05:22,08(3)07:10,26(3)
 Anniek van Beusekom01:48,9201:47,4001:48,18+30,93
4.KRCGKR Club Gent 2[5]01:48,43(5)03:38,11(5)05:27,68(4)07:18,74(4)
 Jitske Le Comte01:49,6801:49,5701:51,06+39,41
5.DAVDaventria/Hoop[1]01:46,33(4)03:37,81(4)05:30,61(5)07:21,78(5)
 Carlijn Breure01:51,4801:52,8001:51,17+42,45
6.HUNHunze[4]01:50,49(6)03:43,69(6)05:39,99(6)07:30,89(6)
 Silke Folkertsma01:53,2001:56,3001:50,90+51,56