Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zo 15:35 - race 387 - [104] J18 8+ voorwedstrijd 1

1e, 2e en 3e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.WILWillem III/RIC/Alkmaarsche/AMS[3]01:27,25(2)02:56,06(1)04:27,80(2)05:55,28(1)FA
 Gianni Perotti01:28,8101:31,7401:27,48
2.SPASpaarne-combi[4]01:27,10(1)02:56,65(2)--05:59,11(2)FA
 Iain Kerr01:29,55+3,83
3.BELBelgium[5]01:27,67(4)02:57,16(3)--06:00,86(3)FA
 Arnout Pottie01:29,49+5,58
4.BEABeatrix/Viking/Maas/Tromp[2]01:27,44(3)02:59,15(4)04:25,15(1)06:04,83(4)
 Berend Oldenburg01:31,7101:26,0001:39,68+9,55

zo 15:40 - race 388 - [104] J18 8+ voorwedstrijd 2

1e, 2e en 3e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.KRCGKR Club Gent[4]01:31,51(1)03:07,71(1)04:45,81(1)06:22,20(1)FA
 Milan Van Massenhove01:36,2001:38,1001:36,39
2.DDSDDS/Pampus/Eem/Spaarne[3]01:34,04(2)03:11,18(2)04:49,81(2)06:25,03(2)FA
 Mees Halkes01:37,1401:38,6301:35,22+2,83
3.DAVDaventria/Spaarne/Hoop/Gouda[2]01:43,24(3)03:28,54(3)05:15,18(3)07:01,30(3)FA
 Diewert Mul01:45,3001:46,6401:46,12+39,10
4.HEMHemus[5]01:48,88(4)03:35,24(4)05:21,88(4)07:06,15(4)
 Ruud Wiegersma01:46,3601:46,6401:44,27+43,95

zo 16:40 - race 395 - [104] J18 8+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.WILWillem III/RIC/Alkmaarsche/AMS[3]01:28,77(1)02:58,43(1)04:27,91(1)05:57,08(1)
 Gianni Perotti01:29,6601:29,4801:29,17
2.SPASpaarne-combi[2]01:29,16(2)02:58,61(2)04:29,93(2)06:00,73(2)
 Iain Kerr01:29,4501:31,3201:30,80+3,65
3.BELBelgium[1]01:31,12(3)03:02,79(3)04:33,36(3)06:01,48(3)
 Arnout Pottie01:31,6701:30,5701:28,12+4,40
4.KRCGKR Club Gent[4]01:31,53(4)03:06,31(4)04:42,60(4)06:17,82(4)
 Milan Van Massenhove01:34,7801:36,2901:35,22+20,74
5.DDSDDS/Pampus/Eem/Spaarne[5]01:36,18(5)03:13,87(5)04:52,17(5)06:28,08(5)
 Mees Halkes01:37,6901:38,3001:35,91+31,00
6.DAVDaventria/Spaarne/Hoop/Gouda[6]01:44,03(6)03:33,61(6)05:22,66(6)07:09,49(6)
 Diewert Mul01:49,5801:49,0501:46,83+1:12,41