Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zo 08:00 - race 301 - [113] M16 1x voorwedstrijd 1

1e, 2e en 3e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SPATeuntje Mollee[5]02:03,83(1)04:15,90(1)06:28,64(1)08:38,79(1)FA
 Spaarne02:12,0702:12,7402:10,15
2.TROMarjolein Padt[3]02:07,35(3)04:22,50(3)06:37,92(3)08:49,58(2)FA
 Tromp02:15,1502:15,4202:11,66+10,79
3.KRCGLouise Gyssels[4]02:04,77(2)04:20,02(2)06:37,63(2)08:57,77(3)FA
 KR Club Gent 102:15,2502:17,6102:20,14+18,98
4.LEYJette Sannen[2]02:07,62(4)04:25,82(4)06:45,96(4)09:03,23(4)
 Leythe02:18,2002:20,1402:17,27+24,44

zo 08:05 - race 302 - [113] M16 1x voorwedstrijd 2

1e, 2e en 3e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GOUBente van der Westen[2]02:11,77(1)04:29,75(1)06:47,97(1)09:05,64(1)FA
 Gouda02:17,9802:18,2202:17,67
2.HOOJuliette Potjer[4]02:15,06(2)04:33,22(2)06:53,75(2)09:18,73(2)FA
 Hoop02:18,1602:20,5302:24,98+13,09
3.DDSIuno Dingeldein[5]02:17,06(3)04:42,79(3)07:10,11(3)09:33,25(3)FA
 DDS02:25,7302:27,3202:23,14+27,61
4.KRCGMarie Willems[3]02:22,21(4)04:52,38(4)07:20,58(4)09:43,36(4)
 KR Club Gent 402:30,1702:28,2002:22,78+37,72
5.KRCGAnke Bouckenooghe[6]02:26,03(5)04:59,39(5)07:33,10(5)09:58,36(5)
 KR Club Gent 302:33,3602:33,7102:25,26+52,72

zo 10:20 - race 319 - [113] M16 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SPATeuntje Mollee[4]02:01,86(1)04:12,07(1)06:22,32(1)08:31,40(1)
 Spaarne02:10,2102:10,2502:09,08
2.TROMarjolein Padt[2]02:08,58(3)04:21,02(2)06:33,71(3)08:40,60(2)
 Tromp02:12,4402:12,6902:06,89+9,20
3.KRCGLouise Gyssels[1]02:08,86(4)04:21,27(3)06:33,12(2)08:46,21(3)
 KR Club Gent 102:12,4102:11,8502:13,09+14,81
4.HOOJuliette Potjer[5]02:13,57(5)04:30,44(5)06:47,87(5)08:59,63(4)
 Hoop02:16,8702:17,4302:11,76+28,23
5.GOUBente van der Westen[3]02:07,13(2)04:24,17(4)06:43,76(4)09:06,17(5)
 Gouda02:17,0402:19,5902:22,41+34,77
6.DDSIuno Dingeldein[6]02:20,08(6)04:46,92(6)07:13,11(6)09:33,67(6)
 DDS02:26,8402:26,1902:20,56+1:02,27