Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

[010] M18 2x (2km) time-trial

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
nummer400m900m
interval
1400m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.WILWillem III34------07:26,06(1)FA
 Emma Eggenkamp
2.HUNHunze 236------07:28,84(2)FA
 Louise Liemberg+2,78
3.SPASpaarne20------07:32,49(3)FA
 Amély Carrière+6,43
4.LEYLeythe30------07:35,17(4)FA
 Rosemary Jansen+9,11
5.WILWillem III/Tromp35------07:40,39(5)FA
 Fien Wenneker+14,33
6.BELBelgium 138------07:45,34(6)FA
 Astrid Francken+19,28
7.BELBelgium 225------07:47,75(7)FB
 Marit Janssens+21,69
8.DDSDDS/Laak39------07:52,27(8)FB
 Dieke Hania+26,21
9.DAVDaventria33------07:54,83(9)FB
 Inez Karthaus+28,77
10.RICRIC/Amstel21------07:56,24(10)FB
 Ruth Sepers+30,18
11.RICRIC28------07:58,88(11)FB
 Anna Hin+32,82
12.TROTromp24------07:58,97(12)FB
 Suus-Anne Kruithof+32,91
13.ARCARC37------08:03,27(13)FC
 Nora Kaper+37,21
14.ZWOZwolsche32------08:03,40(14)FC
 Renée van der Kloos+37,34
15.ALKAlkmaarsche27------08:03,59(15)FC
 River de Haas+37,53
16.LAALaak26------08:04,01(16)FC
 Mees Berghuis+37,95
17.HUNHunze 123------08:06,89(17)FC
 Femke de Witt+40,83
18.HOOHoop31------08:08,90(18)FC
 Carlijn Breure+42,84
19.LEYLeythe/Pampus22------08:12,08(19)FD
 Maartje Glasz+46,02
20.WHEWhere29------09:10,84(20)FD
 Amy Kingsnorth+1:44,78

za 10:40 - race 118 - [010] M18 2x D-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LEYLeythe/Pampus[3]--04:32,89(1)--09:07,40(1)
 Maartje Glasz
2.WHEWhere[4]--04:54,38(2)--09:57,13(2)
 Amy Kingsnorth+49,73

za 10:45 - race 119 - [010] M18 2x C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LAALaak[5]------08:31,80(1)
 Mees Berghuis
2.ZWOZwolsche[4]------08:33,78(2)
 Renée van der Kloos+1,98
3.ARCARC[3]------08:36,17(3)
 Nora Kaper+4,37
4.HOOHoop[6]------08:36,26(4)
 Carlijn Breure+4,46
5.ALKAlkmaarsche[2]------08:36,40(5)
 River de Haas+4,60
6.HUNHunze 1[1]------08:40,13(6)
 Femke de Witt+8,33

za 10:50 - race 120 - [010] M18 2x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.BELBelgium 2[3]--04:06,56(1)--08:19,32(1)
 Marit Janssens
2.DDSDDS/Laak[4]--04:11,44(4)--08:24,72(2)
 Dieke Hania+5,40
3.TROTromp[6]--04:09,66(2)--08:26,03(3)
 Suus-Anne Kruithof+6,71
4.RICRIC/Amstel[5]--04:10,37(3)--08:27,10(4)
 Ruth Sepers+7,78
5.DAVDaventria[2]--04:12,03(5)--08:35,28(5)
 Inez Karthaus+15,96
6.RICRIC[1]--04:15,76(6)--08:41,62(6)
 Anna Hin+22,30

za 10:55 - race 121 - [010] M18 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.HUNHunze 2[3]01:52,53(1)03:53,18(1)--07:50,24(1)
 Louise Liemberg02:00,65
2.WILWillem III[4]01:55,71(3)03:54,94(2)--07:52,52(2)
 Emma Eggenkamp01:59,23+2,28
3.SPASpaarne[5]01:55,37(2)03:58,11(3)--08:05,65(3)
 Amély Carrière02:02,74+15,41
4.LEYLeythe[2]01:57,42(5)04:00,54(4)--08:07,23(4)
 Rosemary Jansen02:03,12+16,99
5.WILWillem III/Tromp[6]01:57,08(4)04:03,15(5)--08:08,27(5)
 Fien Wenneker02:06,07+18,03
6.BELBelgium 1[1]02:01,48(6)04:10,69(6)--08:32,43(6)
 Astrid Francken02:09,21+42,19