Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zo 08:35 - race 308 - [103] J18 2x voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.BELBelgium 1[3]01:37,09(1)03:21,32(1)05:13,93(1)07:10,02(1)FA
 Savin Rodenburg01:44,2301:52,6101:56,09
2.DAVDaventria 1[5]01:43,91(3)03:32,95(2)05:23,41(2)07:17,07(2)FA
 Diewert Mul01:49,0401:50,4601:53,66+7,05
3.NAANaarden/Maas[2]01:42,78(2)03:33,20(3)05:28,42(3)07:21,57(3)FB
 Erwin Wiltenburg01:50,4201:55,2201:53,15+11,55
4.JASJason[4]01:47,18(4)03:36,99(4)05:28,68(4)07:21,96(4)FB
 Georg Vasiliev01:49,8101:51,6901:53,28+11,94

zo 08:40 - race 309 - [103] J18 2x voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.BELBelgium 2[3]01:38,16(1)03:24,37(1)05:11,18(1)06:58,58(1)FA
 Lucas Karambizi01:46,2101:46,8101:47,40
2.TROTromp[4]01:40,32(2)03:27,29(2)05:14,66(2)06:59,62(2)FA
 Daniël Breken01:46,9701:47,3701:44,96+1,04
3.DDSDDS[6]01:42,00(3)03:30,87(3)05:19,24(3)07:07,59(3)FB
 Mees Halkes01:48,8701:48,3701:48,35+9,01
4.SPASpaarne[5]01:53,38(5)03:49,92(4)05:45,52(4)07:41,61(4)FB
 Pieter van Mourik01:56,5401:55,6001:56,09+43,03
5.PAMPampus[2]01:51,59(4)03:57,38(5)06:03,39(5)08:09,75(5)FC
 Finn van der Scheer02:05,7902:06,0102:06,36+1:11,17

zo 08:45 - race 310 - [103] J18 2x voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA, 3e en 4e => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.RICRIC/Alkmaarsche[5]01:41,65(1)03:30,97(1)05:17,66(1)07:05,55(1)FA
 Joost van der Sluis01:49,3201:46,6901:47,89
2.HUNHunze[4]01:43,34(2)03:33,94(2)05:21,19(2)07:08,11(2)FA
 Lysandros Tsiamparlis01:50,6001:47,2501:46,92+2,56
3.LEYLeythe[3]01:45,77(3)03:36,38(3)05:25,07(3)07:20,51(3)FB
 Beer Florijn01:50,6101:48,6901:55,44+14,96
4.GRSGentse RS[2]01:52,80(5)03:49,70(5)05:41,23(4)07:33,51(4)FB
 Anton Dequinnemaere01:56,9001:51,5301:52,28+27,96
5.DAVDaventria 2[6]01:51,39(4)03:48,90(4)05:43,72(5)07:40,84(5)FC
 Hidde Kleinhof01:57,5101:54,8201:57,12+35,29

zo 10:50 - race 324 - [103] J18 2x C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.DAVDaventria 2[3]01:51,40(1)03:46,68(1)05:41,83(1)07:39,27(1)
 Hidde Kleinhof01:55,2801:55,1501:57,44
2.PAMPampus[4]01:53,29(2)03:50,00(2)05:45,22(2)07:43,90(2)
 Finn van der Scheer01:56,7101:55,2201:58,68+4,63

zo 10:55 - race 325 - [103] J18 2x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.DDSDDS[4]01:21,14(1)03:26,26(1)05:13,73(1)07:01,26(1)
 Mees Halkes02:05,1201:47,4701:47,53
2.LEYLeythe[3]01:40,44(2)03:31,01(2)05:20,21(2)07:07,66(2)
 Beer Florijn01:50,5701:49,2001:47,45+6,40
3.JASJason[6]01:42,18(3)03:34,55(3)05:27,45(3)07:21,00(3)
 Georg Vasiliev01:52,3701:52,9001:53,55+19,74
4.GRSGentse RS[5]01:44,56(4)03:42,75(4)05:34,53(4)07:25,67(4)
 Anton Dequinnemaere01:58,1901:51,7801:51,14+24,41
5.SPASpaarne[2]01:49,51(5)03:45,46(5)05:40,67(5)07:35,32(5)
 Pieter van Mourik01:55,9501:55,2101:54,65+34,06

zo 11:00 - race 326 - [103] J18 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.BELBelgium 1[4]01:35,86(1)03:16,26(1)04:57,52(1)06:39,20(1)
 Savin Rodenburg01:40,4001:41,2601:41,68
2.BELBelgium 2[3]01:37,09(2)03:19,31(2)05:03,82(2)06:47,53(2)
 Lucas Karambizi01:42,2201:44,5101:43,71+8,33
3.RICRIC/Alkmaarsche[5]01:38,36(3)03:23,31(3)05:08,42(3)06:51,12(3)
 Joost van der Sluis01:44,9501:45,1101:42,70+11,92
4.TROTromp[1]01:41,07(5)03:24,02(4)05:09,87(4)06:56,79(4)
 Daniël Breken01:42,9501:45,8501:46,92+17,59
5.DAVDaventria 1[6]01:40,14(4)03:26,46(5)05:16,86(5)07:07,97(5)
 Diewert Mul01:46,3201:50,4001:51,11+28,77
6.HUNHunze[2]01:43,61(6)03:33,50(6)05:23,76(6)07:11,86(6)
 Lysandros Tsiamparlis01:49,8901:50,2601:48,10+32,66