Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
DDS6Tim van GoolJ18 1xtime-trial07:37,488e
DDS 2
DDS11Mees HalkesJ18 1xtime-trial07:26,306e
DDS 1
DDS39DDS/LaakM18 2xtime-trial07:52,278e
Dieke Hania
LEYLeythe/DDSM16 2xvoorwedstrijd 2[6]08:29,053e
Jette Sannen
DDSTim van GoolJ18 1xB-finale[3]08:19,874e
DDS 2
DDSMees HalkesJ18 1xA-finale[1]08:09,416e
DDS 1
DDSDDS/LaakM18 2xB-finale[4]08:24,722e
Dieke Hania
LEYLeythe/DDSM16 2xA-finale[1]08:52,075e
Jette Sannen
DDS20Wolf PeutzJ16 1x1e ronde 1[3]04:32,4114e
DDS
DDS20Wolf PeutzJ16 1x2e ronde 1[3]02:15,6113e
DDS
DDS111DDS 2M14 2x1e ronde 2[2]05:00,5414e
Odette Duiker
DDS109DDS 1M14 2x1e ronde 2[6]04:58,3012e
Akke Tienstra
DDS111DDS 2M14 2x2e ronde 2[2]02:30,9215e
Odette Duiker
DDS109DDS 1M14 2x2e ronde 2[6]02:26,7113e
Akke Tienstra
SPASpaarne/Eem/Gouda/DDSM16 8+A-finale[3]07:59,843e
Teuntje Mollee
VADVada-combiM18 8+A-finale[3]07:34,446e
Eeke Bavelaar

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
DDSIuno DingeldeinM16 1xvoorwedstrijd 2[5]09:33,253e
DDS
DDSDDSJ18 2xvoorwedstrijd 2[6]07:07,593e
Mees Halkes
DDSIuno DingeldeinM16 1xA-finale[6]09:33,676e
DDS
DDSDDSJ18 2xB-finale[4]07:01,261e
Mees Halkes
DDS3DDSM18 4*1e ronde[3]04:19,234e
Luca Baan
DDS3DDSM18 4*2e ronde[3]02:02,314e
Luca Baan
DDS9DDS 1J16 2x1e ronde 1[4]03:53,2412e
Sam Kneppers
DDS9DDS 1J16 2x2e ronde 1[4]01:54,9412e
Sam Kneppers
DDS12DDS 2J16 2x1e ronde 3[5]04:07,5316e
Willem Vlek
DDS12DDS 2J16 2x2e ronde 3[5]02:05,0616e
Willem Vlek
DDS51Maya PfeiferM12 1x1e ronde 2[3]05:03,824e
DDS
DDS51Maya PfeiferM12 1x2e ronde 2[3]02:27,604e
DDS
LAA64Laak/DDSJ18 2x1e ronde 1[3]04:39,1910e
Kjeld Ruijtenbeek
LAA64Laak/DDSJ18 2x2e ronde 1[3]02:17,1410e
Kjeld Ruijtenbeek
DDS70DDSJ18 2x1e ronde 2[1]03:34,042e
Max Kneppers
DDS70DDSJ18 2x2e ronde 2[1]01:48,406e
Max Kneppers
DDS76Anna BakkerM18 1x1e ronde 1[4]04:27,583e
DDS 3
DDS77Hélène OoinkM18 1x1e ronde 1[5]04:16,232e
DDS 1
DDS76Anna BakkerM18 1x2e ronde 1[4]02:09,954e
DDS 3
DDS77Hélène OoinkM18 1x2e ronde 1[5]01:59,641e
DDS 1
DDS85DDS/Spaarne12 C4*1e ronde[4]05:57,842e
Bram Blussé
DDS85DDS/Spaarne12 C4*2e ronde[4]02:49,122e
Bram Blussé
DDS94DDS 2J14 2x1e ronde 2[2]04:51,6125e
Tjeerd Sloterdijk
DDS94DDS 2J14 2x2e ronde 2[2]02:18,0624e
Tjeerd Sloterdijk
DDS107DDS 1J14 2x1e ronde 4[3]04:38,5021e
Victor van der Gaag
DDS107DDS 1J14 2x2e ronde 4[3]02:10,1618e
Victor van der Gaag
DDSDDS/Pampus/Eem/SpaarneJ18 8+voorwedstrijd 2[3]06:25,032e
Mees Halkes
LAALaak/DDSM18 4xvoorwedstrijd 1[5]07:18,644e
Bregje van Heck
DDSDDS/Pampus/Eem/SpaarneJ18 8+A-finale[5]06:28,085e
Mees Halkes
LAALaak/DDSM18 4xB-finale[3]07:27,432e
Bregje van Heck