Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

za 08:45 - race 103 - [013] M16 2x voorwedstrijd 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.TROTromp 2[5]02:11,29(4)04:15,12(2)--08:30,11(1)FA
 Marjolein Padt02:03,83
2.VIKViking[6]02:02,42(1)04:11,17(1)--08:34,44(2)FA
 Jip Verhoeve02:08,75+4,33
3.ALKAlkmaarsche[4]02:05,12(2)04:16,73(3)--08:37,88(3)FA
 Sunny de Haas02:11,61+7,77
4.GOUGouda[3]02:06,96(3)04:17,18(4)--08:45,91(4)FB
 Bente van der Westen02:10,22+15,80
5.KRCGKR Club Gent[2]--(5)04:34,49(5)--09:15,94(5)FB
 Marie Willems+45,83

za 08:50 - race 104 - [013] M16 2x voorwedstrijd 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SPASpaarne/Naarden[3]01:55,09(1)04:00,31(1)01:58,55(1)08:05,88(1)FA
 Teuntje Mollee02:05,22-02:01,7606:07,33
2.BEABeatrix[2]02:01,73(2)04:11,69(3)02:00,49(2)08:26,52(2)FA
 Lisa du Croo de Jongh02:09,96-02:11,2006:26,03+20,64
3.LEYLeythe/DDS[6]02:02,71(4)04:13,53(4)02:06,45(4)08:29,05(3)FA
 Jette Sannen02:10,82-02:07,0806:22,60+23,17
4.TROTromp 1[5]02:10,44(5)04:11,03(2)02:04,24(3)08:30,29(4)FB
 Alva Lundmark02:00,59-02:06,7906:26,05+24,41
5.NAUNautilus[4]02:02,37(3)04:25,95(5)02:33,69(5)08:53,17(5)FB
 Sacha Brous02:23,58-01:52,2606:19,48+47,29

za 11:00 - race 122 - [013] M16 2x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.GOUGouda[3]02:05,99(1)04:16,83(1)06:31,33(1)08:45,30(1)
 Bente van der Westen02:10,8402:14,5002:13,97
2.TROTromp 1[4]02:07,90(2)04:25,11(3)06:38,56(2)08:50,11(2)
 Alva Lundmark02:17,2102:13,4502:11,55+4,81
3.NAUNautilus[5]02:08,70(3)04:24,70(2)06:38,89(3)08:52,15(3)
 Sacha Brous02:16,0002:14,1902:13,26+6,85
4.KRCGKR Club Gent[2]02:15,67(4)04:39,09(4)07:01,45(4)09:20,65(4)
 Marie Willems02:23,4202:22,3602:19,20+35,35

za 11:05 - race 123 - [013] M16 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SPASpaarne/Naarden[3]01:55,53(1)04:02,58(1)06:07,69(1)08:10,84(1)
 Teuntje Mollee02:07,0502:05,1102:03,15
2.BEABeatrix[5]02:01,84(2)04:12,56(2)06:21,10(2)08:27,82(2)
 Lisa du Croo de Jongh02:10,7202:08,5402:06,72+16,98
3.TROTromp 2[4]02:02,59(3)04:13,50(3)06:23,45(3)08:30,62(3)
 Marjolein Padt02:10,9102:09,9502:07,17+19,78
4.ALKAlkmaarsche[6]02:05,52(4)04:18,95(4)06:30,84(4)08:44,40(4)
 Sunny de Haas02:13,4302:11,8902:13,56+33,56
5.LEYLeythe/DDS[1]02:09,15(6)04:26,86(6)06:42,01(6)08:52,07(5)
 Jette Sannen02:17,7102:15,1502:10,06+41,23
6.VIKViking[2]02:07,85(5)04:24,70(5)06:40,10(5)08:52,82(6)
 Jip Verhoeve02:16,8502:15,4002:12,72+41,98