Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

za 09:45 - race 112 - [002] J18 2x voorwedstrijd 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.BELBelgium 2[2]01:46,15(1)03:39,28(2)05:32,18(1)07:30,04(1)FA
 Emile Bertoe Dewachter01:53,1301:52,9001:57,86
2.BELBelgium 3[5]01:47,43(2)03:37,62(1)05:34,76(2)07:36,39(2)FA
 Bram Decraecke01:50,1901:57,1402:01,63+6,35
3.WILWillem III[6]01:50,76(4)03:47,74(4)05:45,31(3)07:43,08(3)FA
 Jasper Simons01:56,9801:57,5701:57,77+13,04
4.LEYLeythe[3]01:49,86(3)03:47,03(3)05:48,29(4)07:48,21(4)FB
 Max Waterreus01:57,1702:01,2601:59,92+18,17
5.SPASpaarne 2[4]01:55,81(5)03:55,63(5)05:58,86(5)08:01,26(5)FB
 Pieter van Mourik01:59,8202:03,2302:02,40+31,22

za 09:50 - race 113 - [002] J18 2x voorwedstrijd 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.WILWillem III/Maas[6]01:42,17(1)03:30,37(1)05:21,93(1)07:12,26(1)FA
 Gianni Perotti01:48,2001:51,5601:50,33
2.RICRIC/Alkmaarsche[3]01:45,57(2)03:37,31(2)05:29,36(2)07:18,93(2)FA
 Joost van der Sluis01:51,7401:52,0501:49,57+6,67
3.EEMEem[2]01:46,31(3)03:40,63(3)05:32,67(3)07:21,77(3)FA
 Devon Hupkes01:54,3201:52,0401:49,10+9,51
4.BELBelgium 1[1]01:49,80(5)03:41,66(4)05:34,69(4)07:21,83(4)FB
 Daan Brandt01:51,8601:53,0301:47,14+9,57
5.PONPontos[4]01:47,29(4)03:45,52(5)05:48,61(5)07:53,01(5)FB
 Jarne Kooistra01:58,2302:03,0902:04,40+40,75
6.LAALaak[5]01:56,22(6)04:01,28(6)06:07,99(6)08:09,83(6)FB
 Tijmen Lipke02:05,0602:06,7102:01,84+57,57

za 12:05 - race 132 - [002] J18 2x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.BELBelgium 1[4]01:46,26(1)03:40,16(1)05:30,21(1)07:15,97(1)
 Daan Brandt01:53,9001:50,0501:45,76
2.LEYLeythe[3]01:47,86(2)03:42,94(2)05:36,11(2)07:30,29(2)
 Max Waterreus01:55,0801:53,1701:54,18+14,32
3.PONPontos[2]01:50,39(3)03:46,91(3)05:46,87(3)07:43,62(3)
 Jarne Kooistra01:56,5201:59,9601:56,75+27,65
4.SPASpaarne 2[5]01:54,99(5)03:53,09(4)05:50,70(4)07:47,00(4)
 Pieter van Mourik01:58,1001:57,6101:56,30+31,03
5.LAALaak[6]01:52,97(4)03:56,51(5)06:00,77(5)08:01,17(5)
 Tijmen Lipke02:03,5402:04,2602:00,40+45,20

za 12:10 - race 133 - [002] J18 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.RICRIC/Alkmaarsche[5]01:40,78(1)03:27,67(1)05:14,20(1)06:56,87(1)
 Joost van der Sluis01:46,8901:46,5301:42,67
2.WILWillem III/Maas[3]01:41,21(2)03:28,82(2)05:16,82(2)07:00,32(2)
 Gianni Perotti01:47,6101:48,0001:43,50+3,45
3.BELBelgium 2[4]01:41,61(3)03:30,71(3)05:20,40(3)07:10,69(3)
 Emile Bertoe Dewachter01:49,1001:49,6901:50,29+13,82
4.BELBelgium 3[2]01:46,77(5)03:38,67(5)05:30,00(4)07:14,60(4)
 Bram Decraecke01:51,9001:51,3301:44,60+17,73
5.WILWillem III[6]01:45,43(4)03:38,28(4)05:34,33(5)07:26,87(5)
 Jasper Simons01:52,8501:56,0501:52,54+30,00
6.EEMEem[1]01:47,93(6)03:42,62(6)05:37,76(6)07:31,30(6)
 Devon Hupkes01:54,6901:55,1401:53,54+34,43