Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
SPA9Maxim MeijerinkJ18 1xtime-trialza 08:00
Spaarne 2
SPA15Robbe MouritsJ18 1xtime-trialza 08:00
Spaarne 1
SPA20SpaarneM18 2xtime-trialza 08:20
Amély Carrière
SPASpaarne/NaardenM16 2xvoorwedstrijd 2za 08:50[3]
Teuntje Mollee
SPALeendert van NielenJ16 1xvoorwedstrijd 1za 08:55[3]
Spaarne 2
SPAJenno SchmersalJ16 1xvoorwedstrijd 1za 08:55[4]
Spaarne 4
SPAArthur LeffelaarJ16 1xvoorwedstrijd 1za 08:55[5]
Spaarne 5
SPATomer HaviviJ16 1xvoorwedstrijd 1za 08:55[6]
Spaarne 3
SPAPer BlommersJ16 1xvoorwedstrijd 2za 09:00[5]
Spaarne 1
SPASpaarne 2J18 2xvoorwedstrijd 1za 09:45[4]
Pieter van Mourik
SPAMaxim MeijerinkJ18 1xB-finaleza 10:30[4]
Spaarne 2
SPARobbe MouritsJ18 1xA-finaleza 10:35[5]
Spaarne 1
SPASpaarneM18 2xA-finaleza 10:55[5]
Amély Carrière
SPASpaarne/NaardenM16 2xA-finaleza 11:05[3]
Teuntje Mollee
SPALeendert van NielenJ16 1xC-finaleza 11:10[3]
Spaarne 2
SPAArthur LeffelaarJ16 1xB-finaleza 11:15[2]
Spaarne 5
SPAPer BlommersJ16 1xB-finaleza 11:15[3]
Spaarne 1
SPATomer HaviviJ16 1xA-finaleza 11:20[4]
Spaarne 3
SPAJenno SchmersalJ16 1xA-finaleza 11:20[5]
Spaarne 4
SPASpaarneJ16 2xA-finaleza 12:00[3]
Quinten Spaargaren
SPASpaarne 2J18 2xB-finaleza 12:05[5]
Pieter van Mourik
SPA7Spaarne 1M16 2x1e ronde 1za 12:55[4]
Mathilde Nabben
SPA7Spaarne 1M16 2x2e ronde 1za 12:57[4]
Mathilde Nabben
SPA11Spaarne 3M16 2x1e ronde 3za 13:05[4]
Julia Kolkman
SPA17Spaarne 2M16 2x1e ronde 3za 13:05[5]
Josephine Gowers
SPA11Spaarne 3M16 2x2e ronde 3za 13:07[4]
Julia Kolkman
SPA17Spaarne 2M16 2x2e ronde 3za 13:07[5]
Josephine Gowers
SPA43SpaarneJ14 4*1e ronde 2za 13:35[4]
Gijs Kolkman
SPA43SpaarneJ14 4*2e ronde 2za 13:37[4]
Gijs Kolkman
SPA45SpaarneM16 C4*1e rondeza 13:40[3]
Sophie de Monyé
SPA45SpaarneM16 C4*2e rondeza 13:42[3]
Sophie de Monyé
SPA58Spaarne 2J16 4*1e ronde 1za 14:15[3]
Julian Binkhorst
SPA58Spaarne 2J16 4*2e ronde 1za 14:17[3]
Julian Binkhorst
SPA61Spaarne 1J16 4*1e ronde 2za 14:20[6]
Zander Balhuizen
SPA61Spaarne 1J16 4*2e ronde 2za 14:22[6]
Zander Balhuizen
SPA68Spaarne 1M18 2x1e ronde 1za 14:25[2]
Marit van Geest
SPA68Spaarne 1M18 2x2e ronde 1za 14:27[2]
Marit van Geest
SPA70Spaarne 2M18 2x2e ronde 1za 14:27[4]
Kika de Kwant
SPA89Connor SmithJ18 1x1e ronde 2za 14:45[5]
Spaarne 2
SPA89Connor SmithJ18 1x2e ronde 2za 14:47[5]
Spaarne 2
SPA92Jonathan WinkelJ18 1x1e ronde 3za 14:50[5]
Spaarne 1
SPA92Jonathan WinkelJ18 1x2e ronde 3za 14:52[5]
Spaarne 1
WILWillem III/Spaarne/Maas/LeytheJ18 4-voorwedstrijd 1za 16:10[5]
Philo Geerlings
NAANaarden/Spaarne/MaasJ18 4-voorwedstrijd 2za 16:15[2]
Hugo van Dordrecht
SPASpaarne/Leythe/Willem III/VIKJ18 4-voorwedstrijd 2za 16:15[5]
Sjoerd Froeling
SPASpaarne/Eem/Gouda/DDSM16 8+A-finaleza 16:40[3]
Teuntje Mollee
NAANaarden/Spaarne/MaasJ18 4-A-finaleza 17:15[1]
Hugo van Dordrecht
SPASpaarne/Leythe/Willem III/VIKJ18 4-A-finaleza 17:15[4]
Sjoerd Froeling
WILWillem III/Spaarne/Maas/LeytheJ18 4-A-finaleza 17:15[6]
Philo Geerlings

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
SPATeuntje MolleeM16 1xvoorwedstrijd 1zo 08:00[5]
Spaarne
SPASpaarneJ16 2xvoorwedstrijd 2zo 08:25[2]
Quinten Spaargaren
SPASpaarneJ18 2xvoorwedstrijd 2zo 08:40[5]
Pieter van Mourik
SPAMaxim MeijerinkJ18 1xvoorwedstrijd 2zo 09:30[4]
Spaarne 1
SPARobbe MouritsJ18 1xvoorwedstrijd 3zo 09:35[1]
Spaarne 2
SPATeuntje MolleeM16 1xA-finalezo 10:20[4]
Spaarne
SPASpaarneJ16 2xB-finalezo 10:40[4]
Quinten Spaargaren
SPASpaarneJ18 2xB-finalezo 10:55[2]
Pieter van Mourik
SPAMaxim MeijerinkJ18 1xA-finalezo 11:50[2]
Spaarne 1
SPARobbe MouritsJ18 1xA-finalezo 11:50[4]
Spaarne 2
SPASpaarneJ18 2-A-finalezo 12:10[3]
Hugo van Dordrecht
SPASpaarneJ16 4*A-finalezo 12:15[2]
Tomer Havivi
SPA36SpaarneM14 4*1e rondezo 13:35[5]
Eriya Lintelo
SPA36SpaarneM14 4*2e rondezo 13:37[5]
Eriya Lintelo
SPA41Spaarne 2J14 C4*1e rondezo 13:40[4]
Floris Adrichem Boogaert
SPA43Spaarne 1J14 C4*1e rondezo 13:40[6]
Anthony Peeperkorn
SPA41Spaarne 2J14 C4*2e rondezo 13:42[4]
Floris Adrichem Boogaert
SPA43Spaarne 1J14 C4*2e rondezo 13:42[6]
Anthony Peeperkorn
SPA61SpaarneM16 4*1e rondezo 14:20[6]
Julia Kolkman
SPA61SpaarneM16 4*2e rondezo 14:22[6]
Julia Kolkman
DDS85DDS/Spaarne12 C4*1e rondezo 14:45[4]
Bram Blussé
DDS85DDS/Spaarne12 C4*2e rondezo 14:47[4]
Bram Blussé
SPA108SpaarneJ14 2x1e ronde 4zo 15:05[5]
Krister Kerstens
SPA108SpaarneJ14 2x2e ronde 4zo 15:07[5]
Krister Kerstens
SPASpaarne-combiJ18 8+voorwedstrijd 1zo 15:35[4]
Iain Kerr
DAVDaventria/Spaarne/Hoop/GoudaJ18 8+voorwedstrijd 2zo 15:40[2]
Diewert Mul
DDSDDS/Pampus/Eem/SpaarneJ18 8+voorwedstrijd 2zo 15:40[3]
Mees Halkes
SPASpaarne/LeytheM18 4xvoorwedstrijd 2zo 15:50[3]
Amély Carrière
SPASpaarne/AlkmaarscheJ16 8+voorwedstrijd 2zo 16:00[2]
Quinten Spaargaren
SPASpaarne-combiJ18 8+A-finalezo 16:40[2]
Iain Kerr
DDSDDS/Pampus/Eem/SpaarneJ18 8+A-finalezo 16:40[5]
Mees Halkes
DAVDaventria/Spaarne/Hoop/GoudaJ18 8+A-finalezo 16:40[6]
Diewert Mul
SPASpaarne/LeytheM18 4xA-finalezo 16:55[2]
Amély Carrière
SPASpaarne/AlkmaarscheJ16 8+A-finalezo 17:00[3]
Quinten Spaargaren