zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/AmstelM16 2xvoorwedstrijd 1[1]07:38,321e
Phaedra van der Molen
WILWillem IIIM16 2xvoorwedstrijd 1[6]08:16,805e
Fien Wenneker
TRITriton/Willem IIIDE 2xvoorwedstrijd 2[4]07:12,602e
Mette Beugelsdijk
RICRIC/Willem IIIHG 2-voorwedstrijd 1[3]07:48,164e
Joost van Asperen
WILWillem III/AmstelM18 2xvoorwedstrijd 2[4]07:37,962e
Tabo Stekelenburg
GOUGouda/Willem IIIM18 2xvoorwedstrijd 3[3]07:25,941e
Fien van Westreenen
WILWillem III/MaasM18 2xvoorwedstrijd 4[2]07:27,481e
Annelotte Maitland
WILWillem III/HunzeM18 2xvoorwedstrijd 4[5]07:47,203e
Wouke Mollema
WILWillem IIIM18 2xvoorwedstrijd 4[6]08:10,945e
Selas van Helvoort
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:26,343e
Cas Simons
OKEOkeanos/Willem III 2DE 4-A-finale[3]06:44,842e
Sarah Grijns
VIKViking/Willem IIIJ18 4-A-finale[3]07:08,163e
Pepijn Reyn
HOOHoop/Willem III/JasonJ18 4-A-finale[5]--1e
Bouke Hoekstra
WILWillem III/AmstelM16 2xA-finale[5]07:38,251e
Phaedra van der Molen
TRITriton/Willem IIIDE 2xA-finale[5]07:11,473e
Mette Beugelsdijk
WILWillem III/MaasM18 2xA-finale[3]07:34,594e
Annelotte Maitland
GOUGouda/Willem IIIM18 2xA-finale[4]07:16,111e
Fien van Westreenen
WILWillem III/AmstelM18 2xA-finale[6]07:31,873e
Tabo Stekelenburg
WILWillem IIIJ16 4xA-finale[4]06:27,342e
Jasper Simons
WILWillem III/HoopJ16 4xA-finale[6]06:35,646e
Maarten Worm
WILWillem III/SpaarneJ18 4xA-finale[2]06:01,801e
David van Velden

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SPA13Spaarne/Willem III/RICHGb 4-time-trial05:57,3011e
Julius Rupert
WIL34Willem IIIHB 1xtime-trial06:56,149e
Luca Perotti
WIL89Willem IIIDE 1xtime-trial07:08,842e
Janneke van der Meulen
WIL110Willem III 1J16 2xtime-trial06:31,9511e
Gianni Perotti
WIL113Willem III 3J16 2xtime-trial06:43,4718e
Maarten Worm
WIL114Willem III/LaakJ16 2xtime-trial06:44,0719e
Klaas Baud
WIL123Willem III 2J16 2xtime-trial06:30,489e
Jasper Simons
TRO213Tromp/Willem IIIM16 4xtime-trial06:52,256e
Philippine Straus
GOU232Gouda/Willem IIIDG 2xtime-trial06:36,101e
Fien van Westreenen
SPA250Spaarne/Willem IIIJ18 2xtime-trial05:59,722e
Hidde Lycklama
HOO253Hoop/Willem IIIJ18 2xtime-trial06:09,218e
Lancelot Bloemen
JAS266Jason/Willem IIIJ18 2xtime-trial06:07,277e
Robert Pluymert
AMS380Amstel-combiDB 8+time-trial06:13,908e
Roos Luteijn
WIL410Willem IIIM14 1xheat[4]02:18,7811e
Boukje Gerdes
WIL423Willem III 1J14 1xheat[4]01:55,673e
Dirrik Maitland
WIL425Willem III 2J14 1xheat[6]02:01,457e
Ivan van Veen
SPASpaarne/Willem III/RICHGb 4-B-finale[6]06:38,163e
Julius Rupert
WILWillem IIIHB 1xB-finale[5]07:48,811e
Luca Perotti
WILWillem IIIDE 1xA-finale[4]07:59,611e
Janneke van der Meulen
WILWillem III 1J16 2xB-finale[1]07:16,281e
Gianni Perotti
WILWillem III 2J16 2xB-finale[2]07:22,965e
Jasper Simons
WILWillem III/Beatrix/TrompM18 4-A-finale[3]07:41,392e
Anne du Croo de Jongh
SKOSkøll/Willem IIILHG 4-A-finale[4]06:30,463e
Cas Simons
OKEOkeanos/Willem IIIDG 4-A-finale[3]07:14,654e
Danielle Willemsen
WILWillem III 2M18 1xheat[5]08:44,5216e
Tirza den Hond
WILWillem III 1M18 1xheat[3]08:31,8113e
Henriëtte Maitland
WILWillem III 3M18 1xheat[4]08:29,8012e
Tabo Stekelenburg
TROTromp/Willem IIIM16 4xA-finale[6]07:41,735e
Philippine Straus
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-A-finale[4]07:31,353e
Benita de Man
GOUGouda/Willem IIIDG 2xA-finale[1]07:12,951e
Fien van Westreenen
JASJason/Willem IIIJ18 2xB-finale[1]06:44,931e
Robert Pluymert
HOOHoop/Willem IIIJ18 2xB-finale[2]06:48,642e
Lancelot Bloemen
SPASpaarne/Willem IIIJ18 2xA-finale[2]06:38,982e
Hidde Lycklama
WILWillem III 1M16 1xheat[2]09:00,869e
Fien Wenneker
WILWillem III 3M16 1xheat[4]08:04,121e
Annelotte Maitland
WILWillem III 2M16 1xheat[6]08:31,913e
Lotta van Westreenen
NERNereus/Laga/Triton/Willem IIIDE 4xA-finale[4]06:45,213e
Mette Beugelsdijk
NERNereus-combiDE 8+A-finale[4]excluded
Anne-Eva Petersen
AMSAmstel-combiDB 8+B-finale[2]07:01,063e
Roos Luteijn
AMSAmstel/Willem IIIM18 4xA-finale[4]07:22,963e
Lauren de Hertog
WILWillem III/HoopJ16 8+A-finale[3]06:53,134e
Jasper Simons
WILWillem III/SpaarneHE 4xA-finale[3]06:00,282e
David van Velden
NERNereus-combiDE 8+heat[2]06:13,87
Anne-Eva Petersen