zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SPASpaarneHG 2-voorwedstrijd 1[4]06:59,693e
Julius Rupert
SPASpaarneJ18 1xheat[3]07:22,843e
Robbe Mourits
SPASpaarne/OssaM18 2xvoorwedstrijd 3[5]08:03,092e
Amber Breed
SPASpaarne 2J16 1xheat[2]08:11,8715e
Siem Leliveld
SPASpaarne 1J16 1xheat[6]08:08,2413e
Rombout Jansen
SPASpaarne 3J16 1xheat[1]08:11,9016e
Maarten Leegstra
SPASpaarne 4J16 1xheat[5]08:42,9332e
Pieter van Mourik
SPASpaarneHE 2xA-finale[5]06:31,624e
Wietse Morreau
SPASpaarneHG 2-A-finale[1]07:02,264e
Julius Rupert
WILWillem III/SpaarneJ18 4xA-finale[2]06:01,801e
David van Velden
RICRIC-combiM18 8+A-finale[3]06:55,561e
Roos Luteijn
NAANaarden/Spaarne/NeptunusM16 8+A-finale[4]07:35,131e
Yanne Koudijs

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SPA13Spaarne/Willem III/RICHGb 4-time-trial05:57,3011e
Julius Rupert
SPA53SpaarneLDB 1xtime-trial08:06,357e
Janna van Geest
SPA97Spaarne/OssaJ16 2xtime-trial06:24,765e
Maxim Meijerink
SPA111SpaarneJ16 2xtime-trial06:50,2124e
Siem Leliveld
SPA243SpaarneJ18 2xtime-trial05:50,831e
Wietse Morreau
SPA250Spaarne/Willem IIIJ18 2xtime-trial05:59,722e
Hidde Lycklama
VIK256Viking/SpaarneJ18 2xtime-trial06:12,479e
Robbe Mourits
AMS380Amstel-combiDB 8+time-trial06:13,908e
Roos Luteijn
SPA402Spaarne 2M14 1xheat[6]02:10,915e
Luna Kuiper
SPA412Spaarne 1M14 1xheat[6]02:04,833e
Amély Carrière
SPA414Spaarne 2J14 1xheat[3]02:21,9413e
Leendert van Nielen
SPA421Spaarne 3J14 1xheat[2]02:15,7510e
Wesse Tijl
SPA422Spaarne 1J14 1xheat[3]02:05,328e
Roef Riesthuis
SPASpaarne/Willem III/RICHGb 4-B-finale[6]06:38,163e
Julius Rupert
SPASpaarne/OssaJ16 2xA-finale[1]07:11,404e
Maxim Meijerink
SPASpaarne/RIC/AmstelM18 4-A-finale[4]07:59,723e
Sarah Vreeken
VIKViking/SpaarneJ18 2xB-finale[3]06:49,333e
Robbe Mourits
SPASpaarneJ18 2xA-finale[1]06:26,201e
Wietse Morreau
SPASpaarne/Willem IIIJ18 2xA-finale[2]06:38,982e
Hidde Lycklama
SPASpaarne 2M16 1xheat[5]09:21,5621e
Marit van Geest
SPASpaarne 1M16 1xheat[3]09:01,0810e
Zoe Smithuis
AMSAmstel-combiDB 8+B-finale[2]07:01,063e
Roos Luteijn
HEMHemus/Spaarne/OssaJ16 8+A-finale[2]06:22,832e
Matthijs Boschhuizen
HUNHunze-combiJ16 8+A-finale[4]06:17,161e
Lucas Keijzer
WILWillem III/SpaarneHE 4xA-finale[3]06:00,282e
David van Velden