zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
WILWillem III/AmstelM16 2xvoorwedstrijd 1za 09:50[1]
Phaedra van der Molen
WILWillem IIIM16 2xvoorwedstrijd 1za 09:50[6]
Fien Wenneker
TRITriton/Willem IIIDE 2xvoorwedstrijd 2za 10:25[4]
Mette Beugelsdijk
RICRIC/Willem IIIHG 2-voorwedstrijd 1za 11:25[3]
Joost van Asperen
WILWillem III/AmstelM18 2xvoorwedstrijd 2za 12:05[4]
Tabo Stekelenburg
GOUGouda/Willem IIIM18 2xvoorwedstrijd 3za 12:10[3]
Fien van Westreenen
WILWillem III/MaasM18 2xvoorwedstrijd 4za 12:15[2]
Annelotte Maitland
WILWillem III/HunzeM18 2xvoorwedstrijd 4za 12:15[5]
Wouke Mollema
WILWillem IIIM18 2xvoorwedstrijd 4za 12:15[6]
Selas van Helvoort
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-voorwedstrijd 3za 14:05[2]
Cas Simons
OKEOkeanos/Willem III 2DE 4-A-finaleza 16:00[3]
Sarah Grijns
VIKViking/Willem IIIJ18 4-A-finaleza 16:50[3]
Pepijn Reyn
HOOHoop/Willem III/JasonJ18 4-A-finaleza 16:50[5]
Bouke Hoekstra
WILWillem III/AmstelM16 2xA-finaleza 16:55[5]
Phaedra van der Molen
TRITriton/Willem IIIDE 2xA-finaleza 17:00[5]
Mette Beugelsdijk
WILWillem III/MaasM18 2xA-finaleza 17:40[3]
Annelotte Maitland
GOUGouda/Willem IIIM18 2xA-finaleza 17:40[4]
Fien van Westreenen
WILWillem III/AmstelM18 2xA-finaleza 17:40[6]
Tabo Stekelenburg
WILWillem IIIJ16 4xA-finaleza 17:45[4]
Jasper Simons
WILWillem III/HoopJ16 4xA-finaleza 17:45[6]
Maarten Worm
WILWillem III/SpaarneJ18 4xA-finaleza 18:30[2]
David van Velden

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SPA13Spaarne/Willem III/RICHGb 4-time-trialzo 08:06
Julius Rupert
WIL34Willem IIIHB 1xtime-trialzo 08:15
Luca Perotti
WIL89Willem IIIDE 1xtime-trialzo 08:41
Janneke van der Meulen
WIL110Willem III 1J16 2xtime-trialzo 08:46
Gianni Perotti
WIL113Willem III 3J16 2xtime-trialzo 08:46
Maarten Worm
WIL114Willem III/LaakJ16 2xtime-trialzo 08:46
Klaas Baud
WIL123Willem III 2J16 2xtime-trialzo 08:46
Jasper Simons
TRO213Tromp/Willem IIIM16 4xtime-trialzo 10:11
Philippine Straus
GOU232Gouda/Willem IIIDG 2xtime-trialzo 10:17
Fien van Westreenen
SPA250Spaarne/Willem IIIJ18 2xtime-trialzo 10:23
Hidde Lycklama
HOO253Hoop/Willem IIIJ18 2xtime-trialzo 10:23
Lancelot Bloemen
JAS266Jason/Willem IIIJ18 2xtime-trialzo 10:23
Robert Pluymert
AMS380Amstel-combiDB 8+time-trialzo 11:35
Roos Luteijn
WIL410Willem IIIM14 1xheatzo 12:10[4]
Boukje Gerdes
WIL423Willem III 1J14 1xheatzo 12:25[4]
Dirrik Maitland
WIL425Willem III 2J14 1xheatzo 12:25[6]
Ivan van Veen
SPASpaarne/Willem III/RICHGb 4-B-finalezo 12:50[6]
Julius Rupert
WILWillem IIIHB 1xB-finalezo 13:05[5]
Luca Perotti
WILWillem IIIDE 1xA-finalezo 13:40[4]
Janneke van der Meulen
WILWillem III 1J16 2xB-finalezo 13:45[1]
Gianni Perotti
WILWillem III 2J16 2xB-finalezo 13:45[2]
Jasper Simons
WILWillem III/Beatrix/TrompM18 4-A-finalezo 14:05[3]
Anne du Croo de Jongh
SKOSkøll/Willem IIILHG 4-A-finalezo 14:10[4]
Cas Simons
OKEOkeanos/Willem IIIDG 4-A-finalezo 14:20[3]
Danielle Willemsen
WILWillem III 2M18 1xheatzo 15:20[5]
Tirza den Hond
WILWillem III 1M18 1xheatzo 15:25[3]
Henriëtte Maitland
WILWillem III 3M18 1xheatzo 15:30[4]
Tabo Stekelenburg
TROTromp/Willem IIIM16 4xA-finalezo 15:40[6]
Philippine Straus
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-A-finalezo 15:45[4]
Benita de Man
GOUGouda/Willem IIIDG 2xA-finalezo 15:50[1]
Fien van Westreenen
JASJason/Willem IIIJ18 2xB-finalezo 16:00[1]
Robert Pluymert
HOOHoop/Willem IIIJ18 2xB-finalezo 16:00[2]
Lancelot Bloemen
SPASpaarne/Willem IIIJ18 2xA-finalezo 16:05[2]
Hidde Lycklama
WILWillem III 1M16 1xheatzo 17:15[2]
Fien Wenneker
WILWillem III 3M16 1xheatzo 17:35[4]
Annelotte Maitland
WILWillem III 2M16 1xheatzo 17:35[6]
Lotta van Westreenen
NERNereus/Laga/Triton/Willem IIIDE 4xA-finalezo 17:40[4]
Mette Beugelsdijk
NERNereus-combiDE 8+A-finalezo 17:45[4]
Anne-Eva Petersen
AMSAmstel-combiDB 8+B-finalezo 17:50[2]
Roos Luteijn
AMSAmstel/Willem IIIM18 4xA-finalezo 18:00[4]
Lauren de Hertog
WILWillem III/HoopJ16 8+A-finalezo 18:05[3]
Jasper Simons
WILWillem III/SpaarneHE 4xA-finalezo 18:10[3]
David van Velden
NERNereus-combiDE 8+heatzo 18:15[2]
Anne-Eva Petersen