zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NERNereusHEj 4+voorwedstrijd 2za 08:20[3]
Nando Slijkerman
NERNereus (3)DEj 8+voorwedstrijd 3za 08:50[2]
Kelly Hazejager
NERNereusLHG 1xvoorwedstrijd 2za 09:00[5]
Nando Schröder
NERNereusLDDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:40[2]
ilse Feenstra
SKOSkøll/NereusDE 2xvoorwedstrijd 1za 10:20[4]
Bente Paulis
LAGLaga/NereusDE 2xvoorwedstrijd 2za 10:25[2]
Yumiko Van Diest
NERNereusLDEj 4*voorwedstrijd 1za 11:15[1]
Bess van den Brink
NERNereus/LagaHE 4-voorwedstrijd 2za 12:25[2]
Mick Makker
NERNereusHE 4-voorwedstrijd 2za 12:25[5]
Niels Euser
NERNereusLHDev 4-voorwedstrijd 2za 14:00[4]
Thomas Start
NERNereus (1)HEj 8+voorwedstrijd 1za 14:10[5]
Lars Kreiter
NERNereusHG 1xvoorwedstrijd 3za 14:40[6]
Arthur Molenaar
NERNereus (1)LHEj 8+voorwedstrijd 2za 14:50[2]
Victor van Meer
NERNereusDDev 4-voorwedstrijd 2za 15:00[1]
Marjolein Scholtens
NERNereusHEj 4+A-finaleza 15:55[4]
Nando Slijkerman
NERNereus/OkeanosDE 4-A-finaleza 16:00[4]
Miriam Visser
NERNereusDE 4-A-finaleza 16:00[5]
Maartje Ziegler
NERNereus (3)DEj 8+A-finaleza 16:10[4]
Kelly Hazejager
NERNereusLDDev 2xA-finaleza 16:45[4]
ilse Feenstra
SKOSkøll/NereusDE 2xA-finaleza 17:00[4]
Bente Paulis
NERNereusLDEj 4*A-finaleza 17:20[1]
Bess van den Brink
NERNereusHE 4-A-finaleza 17:50[1]
Niels Euser
NERNereus/LagaHE 4-A-finaleza 17:50[3]
Mick Makker
NERNereusLHDev 4-A-finaleza 18:05[1]
Thomas Start
NERNereus (1)HEj 8+A-finaleza 18:10[4]
Lars Kreiter
NERNereus (1)LHEj 8+A-finaleza 18:20[4]
Victor van Meer
NERNereusDDev 4-A-finaleza 18:25[6]
Marjolein Scholtens

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NER37NereusHB 1xtime-trialzo 08:15
Arthur Molenaar
NER78NereusLHB 1xtime-trialzo 08:33
Nando Schröder
NER144NereusLHGb 4-time-trialzo 09:11
Victor van Meer
NER177NereusHG 2xtime-trialzo 09:24
Raymond Huisman
NER284NereusHB 4+time-trialzo 10:39
Nando Slijkerman
NER322NereusLDB 4*time-trialzo 11:03
Bess van den Brink
NER327Nereus 2HE 8+time-trialzo 11:14
Lars Kreiter
NER330Nereus 1HE 8+time-trialzo 11:14
Koen van den Herik
NER361Nereus/TritonLDE 4xtime-trialzo 11:29
ilse Feenstra
NERNereusHG 4+A-finalezo 13:00[3]
Niels Euser
NERNereusHB 1xB-finalezo 13:05[6]
Arthur Molenaar
NERNereusLHB 1xA-finalezo 13:35[6]
Nando Schröder
NERNereusLHG 4-A-finalezo 14:10[3]
Thomas Start
NERNereusHB 4+A-finalezo 16:25[2]
Nando Slijkerman
NERNereusLDB 4*A-finalezo 16:40[5]
Bess van den Brink
NERNereus 2HE 8+B-finalezo 16:45[4]
Lars Kreiter
NERNereus 1HE 8+A-finalezo 16:50[2]
Koen van den Herik
NERNereus/SkøllLHE 8+A-finalezo 16:55[3]
Rutger Overstegen
NERNereus/TritonLDE 4xA-finalezo 17:10[6]
ilse Feenstra
AEGAegir/Skøll/Laga/NereusDE 4xA-finalezo 17:40[3]
Bente Paulis
NERNereus/Laga/Triton/Willem IIIDE 4xA-finalezo 17:40[4]
Mette Beugelsdijk
NERNereus-combiDE 8+A-finalezo 17:45[4]
Anne-Eva Petersen
NERNereus/TritonDE 8+A-finalezo 17:45[6]
Marjolein Scholtens
NERNereus-combiDE 8+heatzo 18:15[2]
Anne-Eva Petersen