zaterdag

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/OkeanosHEj 4+voorwedstrijd 2[6]07:25,136e
Hein Schreuder
OKEOkeanosDEj 8+voorwedstrijd 1[3]07:02,696e
Vera Schuit
OKEOkeanos 1LHDev 2xvoorwedstrijd 2[3]06:54,551e
Govert Dwarshuis
OKEOkeanos 2LHDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:11,344e
Marc Poliacu-ProsŽe
OKEOkeanos 1LHG 1xvoorwedstrijd 2[7]07:51,304e
Jorik Spijkerman
OKEOkeanosDG 1xvoorwedstrijd 3[3]08:42,625e
Caroline Barbier
OKEOkeanosLDG 1xvoorwedstrijd 3[3]08:22,051e
Aurianne Puts
OKEOkeanosLDEj 4*voorwedstrijd 2[5]07:28,051e
Janette Huijser
OKEOkeanos/AmstelHG 2-voorwedstrijd 1[5]07:06,952e
Jurgen Toennaer
OKEOkeanosHG 2-voorwedstrijd 2[3]07:14,022e
Tijl Rombout
OKEOkeanos 2DG 2-Race For Lanes[3]08:01,922e
Anne Vrieler
OKEOkeanos 3DG 2-Race For Lanes[5]08:09,395e
Lidewij Kosters
OKEOkeanos 1DG 2-Race For Lanes[6]07:49,991e
Sarah Grijns
OKEOkeanosHDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:24,591e
Jord Schaap
OKEOkeanosHEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:03,492e
Jaromir Hartog
TRITriton/OkeanosHEj 4+B-finale[3]07:17,414e
Hein Schreuder
OKEOkeanosDEj 8+B-finale[6]07:07,823e
Vera Schuit
OKEOkeanos 1LHDev 2xA-finale[5]06:43,921e
Govert Dwarshuis
OKEOkeanos 2LHDev 2xA-finale[8]06:58,785e
Marc Poliacu-ProsŽe
OKEOkeanos 1LHG 1xB-finale[6]08:18,748e
Jorik Spijkerman
OKEOkeanosDG 1xB-finale[1]09:16,684e
Caroline Barbier
OKEOkeanosLDG 1xA-finale[5]08:56,411e
Aurianne Puts
OKEOkeanosLDEj 4*A-finale[4]07:58,651e
Janette Huijser
OKEOkeanosHG 2-A-finale[3]07:50,823e
Tijl Rombout
OKEOkeanos/AmstelHG 2-A-finale[6]07:52,895e
Jurgen Toennaer
OKEOkeanos 2DG 2-A-finale[4]08:33,072e
Anne Vrieler
OKEOkeanos 1DG 2-A-finale[5]08:17,071e
Sarah Grijns
OKEOkeanos 3DG 2-A-finale[7]09:21,065e
Lidewij Kosters
OKEOkeanosHDev 4-A-finale[4]06:56,553e
Jord Schaap
OKEOkeanosHEj 8+A-finale[3]06:36,303e
Jaromir Hartog

zondag

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanosLHB 1xvoorwedstrijd 1[3]09:00,063e
Jorik Spijkerman
OKEOkeanosDB 1xvoorwedstrijd 2[3]09:52,352e
Caroline Barbier
OKEOkeanosHE 2-voorwedstrijd 2[3]08:06,804e
Tijl Rombout
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-A-finale[5]08:19,482e
Benita de Man
OKEOkeanos 2DE 2-A-finale[6]08:56,526e
Lidewij Kosters
OKEOkeanos 1DE 2-A-finale[7]08:12,351e
Sarah Grijns
OKEOkeanosDB 8+voorwedstrijd 2[6]07:29,032e
Vera Schuit
OKEOkeanosHG 2xA-finale[4]07:04,751e
Govert Dwarshuis
ARGArgo/Vidar/Okeanos/SkadiHG 4-A-finale[5]06:56,494e
Sander Boelens
OKEOkeanosHG 4-A-finale[7]06:50,523e
Jord Schaap
OKEOkeanosLHB 1xA-finale[3]08:21,773e
Jorik Spijkerman
OKEOkeanos/Willem III 2DG 4-A-finale[6]07:34,642e
Jessica Drost
OKEOkeanos/Willem III 1DG 4-A-finale[7]07:30,991e
Anna de Boer
OKEOkeanosDB 1xA-finale[7]09:23,725e
Caroline Barbier
OKEOkeanosHE 2-B-finale[6]07:46,701e
Tijl Rombout
OKEOkeanos 2LHG 2xA-finale[4]07:32,893e
Marc Poliacu-ProsŽe
OKEOkeanos 1LHG 2xA-finale[6]07:24,281e
Govert Dwarshuis
OKEOkeanos/AmstelLHG 2xA-finale[7]08:00,665e
Ruben Houkes
PROProteus-combiHE 8+A-finale[6]06:36,623e
Sander Boelens
PHOPhocas/DDS/Saurus/OkeanosLDE 4xA-finale[4]07:54,191e
Aurianne Puts
OKEOkeanosLDE 4xA-finale[6]08:17,904e
Janette Huijser
OKEOkeanosDB 8+A-finale[4]07:56,602e
Vera Schuit