za 10:50 - race 123 - [031] LDG 1x voorwedstrijd 1

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA, overige 3e, 4e, 5e en tijdsnelste 6e => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.EUREuros[3]02:03,70(1)04:11,87(1)06:21,67(1)08:31,83(1)FA
 Cyrelle Tenhagen02:08,1702:09,8002:10,16
2.BEABeatrix 1[6]02:06,47(3)04:13,93(3)06:23,94(2)08:33,57(2)FA
 Lisa van Slagmaat02:07,4602:10,0102:09,63+1,74
3.SAUSaurus 1[4]02:08,52(5)04:17,64(4)06:26,98(4)08:35,85(3)FA
 Zilla Kuiperes02:09,1202:09,3402:08,87+4,02
4.LAGLaga 2[5]02:04,81(2)04:13,65(2)06:26,45(3)08:40,84(4)FB
 Pauline Verkaik02:08,8402:12,8002:14,39+9,01
5.BEABeatrix 2[7]02:08,23(4)04:21,20(5)06:35,13(5)08:46,38(5)FB
 Loes van der Poel02:12,9702:13,9302:11,25+14,55
6.SKOSkøll[2]02:11,29(6)04:24,08(6)06:37,21(6)08:49,14(6)FB
 Saskia Spruit02:12,7902:13,1302:11,93+17,31

za 10:55 - race 124 - [031] LDG 1x voorwedstrijd 2

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA, overige 3e, 4e, 5e en tijdsnelste 6e => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PHOPhocas 1[6]02:02,52(1)04:06,59(1)06:10,85(1)08:13,47(1)FA
 Thamar Kroes02:04,0702:04,2602:02,62
2.TRITriton 1[2]02:02,94(2)04:09,43(2)06:16,31(2)08:24,60(2)FA
 Fieke Verhaaf02:06,4902:06,8802:08,29+11,13
3.TRITriton 2[3]02:05,70(5)04:13,63(4)06:22,80(3)08:31,96(3)FA
 Inez den Hond02:07,9302:09,1702:09,16+18,49
4.NJONjord[5]02:03,42(3)04:14,14(5)06:29,55(4)08:44,84(4)FB
 Flora den Bieman02:10,7202:15,4102:15,29+31,37
5.SKASkadi[4]02:04,43(4)04:13,21(3)06:33,51(5)08:48,79(5)FB
 Rosita van den Puttelaar02:08,7802:20,3002:15,28+35,32
6.MAAMaas[7]02:06,36(6)04:33,59(6)06:48,34(6)09:06,13(6)
 Jana Akkerman02:27,2302:14,7502:17,79+52,66

za 11:00 - race 125 - [031] LDG 1x voorwedstrijd 3

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA, overige 3e, 4e, 5e en tijdsnelste 6e => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.OKEOkeanos[3]02:01,63(1)04:06,31(1)06:27,09(2)08:22,05(1)FA
 Aurianne Puts02:04,6802:20,7801:54,96
2.DDSDDS[4]02:07,53(4)04:17,18(3)06:28,43(3)08:36,44(2)FA
 Teddy Damen02:09,6502:11,2502:08,01+14,39
3.PHOPhocas 2[7]02:06,10(2)04:15,50(2)06:13,82(1)08:38,57(3)FB
 Marjolein Jansen02:09,4001:58,3202:24,75+16,52
4.LAGLaga 1[5]02:10,85(6)04:22,16(6)06:32,53(4)08:42,48(4)FB
 Annabel Oggel02:11,3102:10,3702:09,95+20,43
5.VIDVidar[6]02:06,40(3)04:17,85(4)06:32,78(5)08:47,05(5)FB
 Ruby van Schaik02:11,4502:14,9302:14,27+25,00
6.BORBoreas[2]02:08,32(5)04:20,72(5)06:34,94(6)08:50,32(6)
 Laura Oosterbroek02:12,4002:14,2202:15,38+28,27
7.SAUSaurus 2[1]02:15,00(7)04:35,02(7)06:55,97(7)09:16,04(7)
 Linde Jacobs02:20,0202:20,9502:20,07+53,99

za 15:40 - race 173 - [031] LDG 1x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NJONjord[4]02:16,22(1)04:36,17(1)06:59,15(1)09:17,76(1)
 Flora den Bieman02:19,9502:22,9802:18,61
2.VIDVidar[7]02:19,40(4)04:46,13(8)07:03,76(2)09:22,25(2)
 Ruby van Schaik02:26,7302:17,6302:18,49+4,49
3.LAGLaga 1[6]02:21,63(7)04:42,47(5)07:06,81(5)09:23,09(3)
 Annabel Oggel02:20,8402:24,3402:16,28+5,33
4.PHOPhocas 2[5]02:20,48(5)04:42,91(6)07:08,17(6)09:25,65(4)
 Marjolein Jansen02:22,4302:25,2602:17,48+7,89
5.BEABeatrix 2[2]02:17,57(2)04:40,65(3)07:05,31(3)09:27,39(5)
 Loes van der Poel02:23,0802:24,6602:22,08+9,63
6.LAGLaga 2[3]02:21,00(6)04:40,96(4)07:05,88(4)09:27,62(6)
 Pauline Verkaik02:19,9602:24,9202:21,74+9,86
7.SKOSkøll[1]02:23,71(8)04:43,25(7)07:08,63(7)09:29,58(7)
 Saskia Spruit02:19,5402:25,3802:20,95+11,82
8.SKASkadi[8]02:17,73(3)04:38,85(2)07:12,33(8)09:38,91(8)
 Rosita van den Puttelaar02:21,1202:33,4802:26,58+21,15

za 15:45 - race 174 - [031] LDG 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.OKEOkeanos[5]02:10,56(1)04:25,20(1)06:44,71(1)08:56,41(1)
 Aurianne Puts02:14,6402:19,5102:11,70
2.TRITriton 2[1]02:11,27(2)04:27,85(2)06:47,64(2)09:02,81(2)
 Inez den Hond02:16,5802:19,7902:15,17+6,40
3.PHOPhocas 1[4]02:13,45(3)04:31,46(3)06:51,51(3)09:05,41(3)
 Thamar Kroes02:18,0102:20,0502:13,90+9,00
4.TRITriton 1[7]02:14,37(4)04:45,50(8)06:57,36(4)09:15,42(4)
 Fieke Verhaaf02:31,1302:11,8602:18,06+19,01
5.BEABeatrix 1[3]02:18,44(6)04:37,54(6)06:59,50(5)09:15,68(5)
 Lisa van Slagmaat02:19,1002:21,9602:16,18+19,27
6.DDSDDS[2]02:15,47(5)04:36,32(5)07:01,14(6)09:16,71(6)
 Teddy Damen02:20,8502:24,8202:15,57+20,30
7.SAUSaurus 1[8]02:24,01(8)04:34,30(4)07:08,30(8)09:23,16(7)
 Zilla Kuiperes02:10,2902:34,0002:14,86+26,75
8.EUREuros[6]02:19,87(7)04:42,97(7)07:07,10(7)09:32,33(8)
 Cyrelle Tenhagen02:23,1002:24,1302:25,23+35,92